...

Wojciech Kotyl, Artur Hankus i Józef Kołodziej wygrali 9. GP Wołowa

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 06 Maja 2016

Wołów - herb

Wyświetleń: 792

Komentarzy: 0

Tagi:
Wołów
Artur Hankus
Józef Kołodziej
Wojciech Kotyl

Wojciech Kotyl, Artur Hankus i Józef Kołodziej wygrali 9. Grand Prix Wołowa w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

open:

1    Kotyl     Wojciech     Głoska
2    Walencki     Michał    Wołów
3    Jaskulski    Grzegorz    Ziębice
4    Kotyl     Krzysztof    Bukowice
5    Sobków    Zbigniew    Ziębice
6    Malinowski    Jakub    Lgiń-Wijewo
7    Walowski    Mateusz     Jerzmanowa
8    Batóg    Tomasz    Wołów
9    Śliwiński    Maciej    Wrocław
10    Marud    Grzegorz    Legnica
11    Janus    Józef    Wołów
12    Zdanowski    Paweł    Wrocław
13    Mielko    Piotr    Wołów
14    Źródło    Damian    Wołów
15    Literski    Maciej    Wrocław
16    Kurzac    Paweł    Iwno
17    Kowal     Tomasz    Legnica
18    Wojciechowski    Mateusz     Głoska
19    Jakubik    Dawid    Legnica
20    Haznar     Sebastian    Legnica
21    Kaczmarek    Mariusz    Wrocław
22    Pęczar    Rafał    Wiry
23    Stanisławski    Patryk    Kunice
24    Włodarczyk    Kacper    Wołów
25    Ścieżka    Łukasz    Lubań
26    Chojnacki    Krzysztof    Ziębice



REKLAMA Czytaj dalej



kat. 40-54:
1    Hankus    Artur    Raszówka
2    Białek    Marek    Trzebnica
3    Laszuk    Czesław    Legnica
4    Kot     Zbigniew    Brzeg Dolny
5    Ostasiewicz    Robert    Bolków
6    Górski    Zygmunt    Jerzmanowa
7    Iłowski    Wiesław    Wołów
8    Miś    Robert    Wrocław
9    Marszałek    Mariusz    Legnica
10    Zawadzki    Roman    Lubań
11    Chabiński    Andrzej    Trzebnica
12    Kaca    Andrzej    Michałowice
13    Aniołek    Mirosław    Trzebnica
14    Radulewicz    Tomasz    Raszówka
15    Horniak    Grzegorz    Jerzmanowa
16    Haznar    Dariusz    Legnica

kat. 55+:
1    Kołodziej    Józef    Żmigród
2    Osicki    Jerzy    Polkowice
3    Gliniak    Jan    Wrocław
4    Przygoda    Jerzy    Kobyla Góra
5    Hreczuch    Jan    Wrocław
6    Toborek    Wiesław    Wrocław
7    Chorzępa     Jan    Żmigród
8    Banaszkiewicz    Ryszard    Brzeg Dolny
9    Marchalewicz    Wacław    Jelenia Góra
10    Dawid    Leon    Świdnica
11    Podgórski    Zbigniew    Lubin
12    Marczewski    Kazimierz    Bolesławiec
13    Figlewicz    Jan    Jawor
14    Talar    Andrzej    Bolesławiec
15    Pomohaczi    Franciszek    Wrocław
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.