...

Grubba Polish Champions 2016

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 20 Kwietnia 2016

Kalinikos Kreanga/foto by Butterfly

Wyświetleń: 782

Komentarzy: 0

Tagi:
Grubba Polish Champions 2016

Zbliża się Grubba Polish Champions 2016. Trzecia edycja święta tenisa stołowego odbędzie się 7 maja na Politechnice Warszawskiej. Ideą wydarzenia jest docenienie wkładu w rozwój dyscypliny oraz oddanie hołdu legendzie – Andrzejowi Grubbie. Tegoroczna, już trzecia edycja odbędzie się na Politechnice Warszawskiej.

W tym roku, 7 maja, na widzów czekać będzie dzień wypełniony licznymi atrakcjami, konkursami oraz turniejami z udziałem najlepszych zawodników. Tradycyjnie, najważniejszym punktem Grubba Polish Champions będzie Turniej Mistrzów.

Tegoroczne grono uczestników prezentuje się równie imponująco jak w latach poprzednich. Po raz trzeci w Turnieju Mistrzów wystąpi obrońca tytułu – Jean Michael Saive. W jego dorobku znajduje się 21 tytułów mistrza Belgii, mistrzostwo Europy oraz wicemistrzostwo świata. Jednym z jego przeciwników będzie Lucjan Błaszczyk, który na swoim koncie ma 11 tytułów mistrza kraju, medale mistrzostw Europy oraz czterokrotny udział w Igrzyskach Olimpijskich.REKLAMA Czytaj dalejKolejnym uczestnikiem jest dwukrotny brązowy medalista mistrzostw świata, złoty medalista mistrzostw Europy oraz dwukrotny srebrny medalista w pucharze świata – Kalinikos Kreanga. Grono uczestników uzupełnia Joerg Roskopf - dwukrotny mistrz Europy, deblowy mistrz świata, triumfator pucharu świata oraz pięciokrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich, na których zdobył srebrny i brązowy medal. Na widzów czekać będzie także Turniej Akademii Tenisa Stołowego, w którym młodzi adepci zaprezentują widzom swoje umiejętności. Wyczyny przy stołach uświetni występ artystyczny i konkursy z nagrodami. /Informacja Prasowa/
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.