...

Marek Badowski i Natalia Bajor młodzieżowymi mistrzami Polski!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Mistrzostwa Polski / 17 Kwietnia 2016

MMP 2016 - kobiety/foto by PZTS

Wyświetleń: 1627

Komentarzy: 8

Tagi:
młodzieżowcy
Natalia Bajor
mistrzostwa Polski
Marek Badowski

Marek Badowski (KS AZS AWFiS Gdańsk) i Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) zostali mistrzami Polski młodzieżowców w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

kobiety:

BAJOR Natalia - WABIK Sandra 4:1 (11,7,6,-9,10)



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
BADOWSKI Marek  - ZATÓWKA Patryk 4:2 (7,5,-9,3,-6,9)

klasyfikacje:

kobiety:

1. BAJOR Natalia 1997-03-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 330
2. WABIK Sandra 1995-10-22 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 305
3-4. FALARZ Aleksandra 1996-01-24 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 280
JOŃCZYK Ada 1995-11-13 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 280
5-8. DZIADKOWIEC Martyna 1995-09-19 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 245
PAWLAK Sylwia 1995-08-26 AZS UMCS Lublin lubelskie 245
WOŁOWIEC Dominika 1997-02-04 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 245
KNYSZEWSKA Paulina 1997-08-16 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 245
9-12. KACZMAREK Agnieszka 1995-02-09 MRKS Gdańsk pomorskie 205
KRZYSIEK Paulina 1996-08-12 GLKS Nadarzyn mazowieckie 205
FALARZ Kinga 1997-11-12 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 205
KRAJEWSKA Marta 1995-04-10 MRKS Gdańsk pomorskie 205
13-16. BANAŚ Dominika 1997-12-11 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 170
CHRABĄSZCZ Marta 1997-06-13 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 170
CIĘSZCZYK Natalia 1995-03-03 UPKS ARKA Ryki lubelskie 170
PASZEK Patrycja 1995-12-12 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 170
17-24. KLIMCZAK Monika 1997-09-23 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 140
DRZOZGA Julia 1996-07-19 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 140
OLCZAK Honorata 1996-04-18 MRKS Gdańsk pomorskie 140
LIS Marta 1995-03-23 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 140
NAWROCKA Klaudia 1997-01-25 KS GALAXY Białystok podlaskie 140
KIEDROWSKA Joanna 1996-05-05 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 140
SZLAPA Sylwia 1995-02-03 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 140
CABAN Anna 1996-07-25 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 140
25-32. KĘDZIOR Daria 1997-04-14 MRKS Gdańsk pomorskie 120
MATWISZYN Ewelina 1997-12-15 KS Polkowice dolnośląskie 120
PRZYWARA Wiktoria 1997-06-12 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 120
ŻBIKOWSKA Monika 1995-05-25 KU AZS PWSIiP Łomża podlaskie 120
KAMIŃSKA Marcelina 1997-08-08 LUKS STRASZYN Straszyn pomorskie 120
KOSTRO Patrycja 1995-12-17 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 120
WYSOCKA Magdalena 1995-03-10 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 120
GŁODEK Kamila 1996-06-12 UPKS ARKA Ryki lubelskie 120
33-48. KOŁASZEWSKA Adrianna 1996-06-25 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 110
GOSZTYŁA Anna 1996-11-23 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 110
OCHMAN Agnieszka 1995-03-03 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 110
ZANIEWSKA Wiktoria 1997-05-22 SKTS Sochaczew mazowieckie 110
CIEMNA Natalia 1997-01-22 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 110
KAPEK Patrycja 1997-10-19 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 110
DĄBROWSKA Aleksandra 1996-03-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie 110
NOWAKOWSKA Anna 1997-01-27 MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 110
KANIA Karolina 1996-09-04 UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 110
BLACHURA Joanna 1995-03-25 PSKS BESKIDY Bielsko-Biała śląskie 110
KASENBERG Magdalena 1997-12-14 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 110
MACIĄG Andżelika 1997-03-16 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 110
JEŻEWSKA Aleksandra 1996-03-08 AZS UMCS Lublin lubelskie 110
KOCOŃ Natalia 1996-06-26 UKS CHAMPION Police zachodniopomorskie 110
MIKA Patrycja 1997-02-20 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 110
KRAWCZYK Patrycja 1996-04-03 LKTS ZENIT Międzybórz dolnośląskie 110
49. JĘDRZEJEWSKA Anna 1996-06-24 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100

mężczyźni:
1. BADOWSKI Marek 1997-06-23 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 330
2. ZATÓWKA Patryk 1997-04-10 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 305
3-4. WIĘCEK Adrian 1995-06-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 280
BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 280
5-8. TOMASZUK Tomasz 1997-12-29 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 245
WŁÓCZKO Krzysztof 1996-10-30 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 245
FOLWARSKI Jakub 1996-05-03 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 245
DUGIEL Adrian 1997-11-15 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 245
9-12. CYRNEK Piotr 1995-10-16 KS PEGAZ Łańcut podkarpackie 205
KUROWSKI Kamil 1996-07-14 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 205
DOSZ Adam 1996-11-08 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 205
SZYMCZYK Jan 1997-07-24 BISTS Bielsko-Biała śląskie 205
13-16. KREFT Damian 1996-12-17 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 170
MASŁOWSKI Jakub 1996-01-10 TKS OPOKA Trzebinia małopolskie 170
LEBRECHT Bartosz 1996-03-03 GLKS Nadarzyn mazowieckie 170
ZAŁUSKI Jakub 1997-05-05 KS NAPRZÓD Borucin śląskie 170
17-24. LEŚNIEWSKI Jakub 1997-05-20 UKS CZARNI Pieszcz zachodniopomorskie 140
KURTYKA Tomasz 1995-07-28 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 140
GALAS Michał 1995-11-13 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 140
PIOTROWSKI Paweł 1996-05-07 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 140
JEMILIANOWICZ Bartosz 1995-02-24 LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 140
SZEWCZYK Szymon 1997-12-05 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 140
JAROCKI Łukasz 1996-06-09 LKS PIASKOVIA Piaski lubelskie 140
GIEŁAŻYN Mateusz 1996-05-07 GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska pomorskie 140
25-32. SPYCHAŁA Adrian 1996-05-11 LKTS Luboń wielkopolskie 120
BUDKIEWICZ Szymon 1997-05-30 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 120
SROCZYŃSKI Oskar 1997-01-09 KU AZS UZ Zielona Góra lubuskie 120
KAMIŃSKI Mikołaj 1995-01-09 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 120
MURAWSKI Michał 1995-10-17 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 120
PROKOT Krystian 1996-05-11 MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie lubuskie 120
JEMILIANOWICZ Sebastian 1997-05-22 LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 120
RYBAK Damian 1995-03-31 LKS Biała Rawska łódzkie 120
33-48. LIWSKI Krzysztof 1995-06-14 LUKS STRASZYN Straszyn pomorskie 110
JARMOŁOWICZ Kamil 1996-11-05 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 110
CIESIELSKI Arkadiusz 1995-08-03 UKS CZARNI Pieszcz zachodniopomorskie 110
SMOLUK Kamil 1997-09-22 UKS SOVIT Białystok podlaskie 110
MISZTAL Igor 1997-05-14 GLKS Nadarzyn mazowieckie 110
CZAJA Cezary 1997-04-01 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 110
WASIAK Damian 1997-02-04 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 110
MOCZKO Michał 1996-05-23 UKS DWUNASTKA Wrocław dolnośląskie 110
ŚWITALSKI Jacek 1997-05-06 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 110
KACZOR Jan 1996-01-11 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 110
CEMBROWICZ Jakub 1996-06-15 UKS NAŁĘCZ Ostroróg wielkopolskie 110
TWARDOWSKI Szymon 1997-10-03 UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 110
ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 110
JUSZCZAK Andrzej 1997-07-14 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 110
MARCZYKOWSKI Rafał 1996-10-30 KS GALAXY Białystok podlaskie 110
ANTCZAK Damian 1996-08-20 KS ELTA Łódź łódzkie 110
49-64. TOMOŃ Grzegorz 1996-07-17 KTS Krościenko Wyżne podkarpackie 100
KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 100
ABRAGIMOWICZ Arnold 1996-07-27 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 100
GŁUSZEK Wojciech 1996-02-15 LUKS MGOKSiR Korfantów opolskie 100
UFNAL Mateusz 1997-12-28 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100
BARAN Jerzy 1996-01-22 PUKS ARKA Łętownia podkarpackie 100
BOSSOWSKI Cezary 1995-11-11 UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 100
TOMCZYK Jakub 1997-08-07 MKS ALIT Ożarów świętokrzyskie 100
CHUDY Marcin 1996-07-29 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 100
MAKAJEW Maciej 1997-11-02 LZS NYSA Wolbromek dolnośląskie 100
SIWIEC Michał 1997-07-13 LITS MEBLE ANDERS Żywiec śląskie 100
KOLMAN Marcin 1997-07-19 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 100
FERENC Piotr 1996-01-22 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 100
SANKOWSKI Marcin 1995-08-28 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 100
 


Ilość komentarzy: 8

Jerry napisał:
17 Kwietnia 2016
IP: 83.21.98.*
Czyli albo Zatówka stanął od jakiegoś czasu w miejscu, albo Badowski jest na krzywej wznoszącej? A może jedno i drugie?
Tak czy inaczej - gratulacje dla finalistów!

Ma lin napisał:
18 Kwietnia 2016
IP: 83.12.223.*
Brawo Marek

tom napisał:
18 Kwietnia 2016
IP: 83.4.183.*
Zatowka przereklamowany

Opineo napisał:
18 Kwietnia 2016
IP: 188.146.66.*
Sam jesteś przereklamowany ... .

Cegla napisał:
19 Kwietnia 2016
IP: 78.10.243.*
A co wy chcecie zeby Zatowka caly czas wygrywal ? Nie da sie ciagle wygrywac, dlatego wlasnie tylko nieliczni ludzie potrafia zrobic postep, bo najwazniejsza jest wytrwalosc: upadasz i wstajesz uupadasz i wstajesz, czasem trzeba wziac krok w tyl zeby mozna bylo isc do przodu, dlatego zastanowice sie co Wy kur.. pier

... napisał:
19 Kwietnia 2016
IP: 5.172.247.*
Badowski jest lepszy od Zatówki, kolejny raz z nim wygrywa.

aaa do "znawcow napisał:
20 Kwietnia 2016
IP: 87.207.51.*
jak kogos znasz wiele lat i grasz czy trenujesz z kims wiele lat to nie ma problemu zeby z takim kims wygrac, tak do wszystkich "znawcow" tenisa z ktorym tak na prawde nie mieli wiele wspolnego

fakt.pl napisał:
21 Kwietnia 2016
IP: 83.8.151.*
Badowski w Europie nie istnieje...nie podniecajcie się.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.