...

Drużynowe Mistrzostwa Woj. Lubuskiego

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 12 Kwietnia 2016

Wyświetleń: 829

Komentarzy: 2

Tagi:
lubuskie
GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski

W Kostrzynie n/O rozegrano 18. drużynowe mistrzostwa województwa lubuskiego w kategoriach młodzieżowych w tenisie stołowym. Najwięcej medali zdobyli pingpongiści GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski.

klasyfikacje:

juniorki:

1    WARTA Kostrzyn n/O    Bąk Magdalena    Rozenblut Justyna
2    GORZOVIA Gorzów Wlkp    Balukiewicz Paulina    Kozłowska Aleksandra



REKLAMA Czytaj dalej



juniorzy:
1    GORZOVIA Gorzów    Kozłowski W.    Malewicz K.    Ziska W. 
2    PEŁCZ Górki Noteckie    Banaszkiewicz    Bąk Mateusz    Dąbrowski G.    Górniak E.

kadetki:
1    GORZOVIA Gorzów     Libelt Julia    Sobolska Julia
2    ZKS I Drzonków    Chmielik Marta    Sokołowska Gabriela
3    UKTS Lubsko    Lech Weronika    Słowikowska Julia
4    ZKS II Drzonków    Dobrowolska Julia    Gładka Paulina
5    SPARTAKUS Otyń    Borowiecka Wiktoria    Dawid M., Nebelska E.

kadeci:
1    ZKS I Drzonków    Jankowski Jakub    Kopecki Andrzej
2    ZKS II Drzonków    Kowalczyk Jakub    Krzywniak Jakub
3    GORZOVIA Gorzów    Łukasiewicz Damian    Pagacz P., Stańczuk M.
4    PEŁCZ Górki Noteckie    Popielarski    Skowera
5    SPARTAKUS Otyń    Kołaczkiewicz Michał    Morgała Tomasz

młodziczki:
1    WARTA Kostrzyn n/O    Tatarewicz Barbara    Truszkowska M. Wiącek A
2    BOCIAN Słońsk    Komisarek Maja    Koryzna Klaudia
3    SPARTAKUS Otyń    Krzywiecka Kamila    Puchała Klaudia

młodzicy:
1    GORZOVIA I Gorzów    Kulczycki Alan    Kuźbiński Michał
2    ZKS I Drzonków    Krzywniak Filip    Sergiel Szymon, Czerniachowski Błażej
3    WARTA Kostrzyn n/O    Lewaszkiewicz Filip    Woźniak Adam
4    SPARTAKUS Otyń    Misztal Michał    Regus Maciej
5-7    BOCIAN Słońsk    Janicki Kacper    Jodko Nikodem
    GORZOVIA II Gorzów    Izdebski Piotr    Zawadzki Konrad
    ZKS II Drzonków    Podyma Kamil    Rogowski Paweł

żaczki:
1    UKTS I Lubsko    Czerniak Weronika    Magdziarz Dominika
2    BOCIAN Słońsk    Hojka Julia    Koryzna Roksana
3    UKTS II Lubsko    Kasprzyk Julia    Sobczak Nikola
4    POSTOMIA Sulęcin-Kołcz    Brzezińska Hanna    Szychowska Magdalena
5    GKT SMECZ Górzyca    Różańska Maja    Solińska Julia

żacy:
1    JOFRAKUDA Świebodzin    Franc Igor    Żelengowski Mateusz
2    BOCIAN Słońsk    Dybka Bartosz    Kowalski Mateusz
3    ZKS Drzonków    Danowski Damian    Gregorczyk Ernest
4    UKTS I Lubsko    Boczarski Kacper    Bogdanowicz Mateusz
5-7    POSTOMIA Sulęcin-Kołcz.    Krzyżanowski Dominik    Poznański Maciej
    TOP SPIN Kargowa    Hulalka Filip    Sierszuła K, Zboralski A.
    UKTS II Lubsko    Chaszczewski Mikołaj    Murawski Bartosz
 


Ilość komentarzy: 2

Do lozts napisał:
12 Kwietnia 2016
IP: 37.152.19.*
Napisz że Gorzofia jest najlepsza. W juniorach nie grały dwie drużyny Zks. Proszę trochę obiektywizmu lub podać że obsada nie była pełna z jakiś przyczyn!

Uczestnik mistr napisał:
13 Kwietnia 2016
IP: 81.190.184.*
Z tego co słyszałem w hali gier ZKS w tym czasie był w Izraelu na mistrzostwach świata gimnazjów (4 zawodników), a reszta zrezygnowała z gry, bo miała limit, a podane wyżej wyniki to fakty i nic więcej. Jak obliczyłem to najwięcej medali zdobył ZKS (sześć), Gorzovia (pięć) itd.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.