...

Zbigniew Sobków, Czesław Laszuk i Jerzy Osicki wygrali 9. GP Wołowa

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 12 Kwietnia 2016

Zbigniew Sobków, Czesław Laszuk i Jerzy Osicki wygrali 9. Grand Prix Wołowa w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

OPEN:

1    Sobków    Zbigniew    Ziębice
2    Kotyl     Krzysztof    Bukowice
3    Niedźwiedzki    Wojciech    Wrocław
4    Mielko    Piotr    Wołów
5    Żarski    Paweł    Lgiń-Wijewo
6    Janus    Józef    Wołów
7    Walowski    Mateusz     Jerzmanowa
8    Mucha    Łukasz    Wrocław
9    Marud    Grzegorz    Legnica
10    Jakubik    Dawid    Legnica
11    Źródło    Damian    Wołów
12    Haznar     Sebastian    Legnica
13    Skrzypczak     Tomasz    Lgiń-Wijewo
14    Batóg    Tomasz    Wołów
15    Bednarz    Adrian    Bolesławiec
16    Jadach     Oskar    Legnica
17    Pilarczyk    Filip    Raszówka
18    Kokott     Jacek    Syców
19    Kokott     Łukasz    Syców
20    Malinowski     Jakub    Lgiń-Wijewo
21    Stanisławski    Patryk    Kunice
22    Kokott     Dominik    Syców
23    Durkalec    Mariusz    Oborniki Śl.
24    Kokott     Michał    Syców
25    Skrzypczak     Emanuel    Lgiń-Wijewo
26    Janewa    Aleksander    Lgiń-Wijewo



REKLAMA Czytaj dalej



kat. 40-54:
1    Laszuk    Czesław    Legnica
2    Kapłon    Andrzej    Góra
3    Ostasiewicz    Robert    Bolków
4    Marszałek    Mariusz    Legnica
5    Białek    Marek    Trzebnica
6    Górski    Zygmunt    Jerzmanowa
7    Hankus    Artur    Raszówka
8    Iłowski    Wiesław    Wołów
9    Sobkowski    Krzysztof    Otyń
10    Chabiński    Andrzej    Trzebnica
11    Haznar     Dariusz    Legnica
12    Nowicki    Piotr    Syców
13    Radulewicz    Tomasz    Raszówka
14    Kokott     Józef    Syców
15    Kulok    Piotr    Syców
16    Burek    Jerzy    Syców
17    Wróbel    Karol    Syców

kat. 55+:
1    Osicki    Jerzy    Polkowice
2    Gliniak    Jan    Wrocław
3    Kołodziej    Józef    Żmigród
4    Dawid    Leon    Świdnica
5    Toborek    Wiesław    Wrocław
6    Banaszkiewicz    Ryszard    Brzeg Dolny
7    Hreczuch    Jan    Wrocław
8    Zagajewski    Stanisław    Świebodzice
9    Podgórski    Zbigniew    Lubin
10    Chorzępa     Jan    Żmigród
11    Marczewski    Kazimierz    Bolesławiec
12    Marchalewicz    Wacław    Jelenia Góra
13    Talar    Andrzej    Bolesławiec
14    Figlewicz    Jan    Jawor


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.