...

Michał Walencki, Jerzy Osicki i Andrzej Kapłon wygrali 8. GP Wołowa

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 23 Marca 2016

Michał Walencki (Wołów), Jerzy Osicki (Polkowice) i Andrzej Kapłon (Góra) wygrali 8. Grand Prix Wołowa w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

OPEN:

1    Walencki M.    Michał    Wołów
2    Mucha    Łukasz    Wrocław
3    Kotyl     Wojciech     Głoska
4    Janus    Józef    Wołów
5    Śliwiński    Maciej    Wrocław
6    Mielko    Piotr    Wołów
7    Jakubik    Dawid    Legnica
8    Witkowski     Jakub    Brzeg Dolny
9    Sobków    Zbigniew    Ziębice
10    Kotyl     Krzysztof    Bukowice
11    Haznar     Sebastian    Legnica
12    Walowski    Mateusz     Jerzmanowa
13    Kurzac    Paweł    Iwno
14    Batóg    Tomasz    Wołów
15    Kałwak    Mateusz     Wrocław
16    Źródło    Damian    Wołów
17    Wojciechowski    Mateusz     Głoska
18    Świątkowski    Fabio    Legnica
19    Kaczmarek    Mariusz    Wrocław
20    Chorzępa     Paweł    Żmigród
21    Marud    Grzegorz    Legnica
22    Pilarczyk    Filip    Raszówka
23    Goleński     Jan    Bolesławiec
24    Durkalec    Mariusz    Oborniki Śl.
25    Szumera     Wojciech    Pisarzowice
26    Grygiel    Piotr    Wołów
27    Kałwak    Mateusz     Wrocław
28    Włodarczyk    Kacper    Wołów
29    Stanisławski    Patryk    Kunice



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria 55+:
1    Osicki    Jerzy    Polkowice
2    Kołodziej    Józef    Żmigród
3    Zagajewski    Stanisław    Świebodzice
4    Gliniak    Jan    Wrocław
5    Chorzępa     Jan    Żmigród
6    Banaszkiewicz    Ryszard    Brzeg Dolny
7    Szewczuk    Ryszard    Ziębice
8    Toborek    Wiesław    Wrocław
9    Podgórski    Zbigniew    Lubin
10    Banaszak    Henryk    Wińsko
11    Dawid    Leon    Świdnica
12    Hreczuch    Jan    Wrocław
13    Marchalewicz    Wacław    Miłków
14    Talar    Andrzej    Bolesławiec
15    Marczewski    Kazimierz    Bolesławiec
16    Supernat    Jan    Legnica
17    Figlewicz    Jan    Jawor

Kategoria 40-54:
1    Kapłon    Andrzej    Góra
2    Górski    Zygmunt    Jerzmanowa
3    Marszałek    Mariusz    Legnica
4    Hankus    Artur    Raszówka
5    Laszuk    Czesław    Legnica
6    Kot     Zbigniew    Brzeg Dolny
7    Ostasiewicz    Robert    Bolków
8    Sobkowski    Krzysztof    Otyń
9    Haznar     Dariusz    Legnica
10    Iłowski    Wiesław    Wołów
11    Radulewicz    Tomasz    Raszówka
12    Szumera     Ryszard    Pisarzowice
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.