...

Grzegorz Gumiński i Kamil Stepnowski wygrali 40. GP Olsztyna amatorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 09 Marca 2016

Grzegorz Gumiński i Kamil Stepnowski wygrali 40. Grand Prix Olsztyna Amatorów w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kategoria Open:

1 Cezary Bossowski
2 Radosław Krasicki
3 Tomasz Golian
4 Artur Bossowski
5 Jarosław Czerwienko
6 Grzegorz Gumiński
7 Wiesław Złakowski
8 Marek Unruh
9 Sebastian Główczyk
10 Łukasz Dost
11 Bolesław Krawczyk
12 Wojciech Ratyński
13 Kamil Jurkiewicz
14 Kamil Stepnowski
15 Adam Stankiewicz
16 Tomasz Aleksiejczyk
17-24. Dariusz Bartycha, Michał Ogrodniczak, Franciszek Jastrzębowski, Henryk Prusiński, Waldemar Wojsz, Janusz Góralczyk, Filip Baran, Piotr Ostaszyk
25-32. Julia Zawadzka, Dawid Greń, Jarosław Mańkut, Michał Żywiec, Dawid Dost, Krzysztof Piszczatowski, Damian Przybyłek, Kamil Świątkowski
33-39. Adrian Kunicki, Grzegorz Kukawski, Cezary Piotrowski, Piotr Albin, Bartosz Baczewski, Ryszard Gruszkiewicz, Kacper Grygorczyk



REKLAMA Czytaj dalej



Klasyfikacja po 4 turniejach:
1 Grzegorz Gumiński 144
2 Cezary Bossowski 138
3 Marek Unruh 135
4 Jarosław Czerwienko 123
5 Radosław Krasicki 120
6 Artur Bossowski 117
7 Sebastian Główczyk 101
8 Tomasz Golian 94
9 Bolesław Krawczyk 84
10 Przemysław Wawrzyniak 80
11 Franciszek Jastrzębowski 78
12 Wiesław Złakowski 74
13-16. Kamil Stepnowski-67, Ryszard Gruszkiewicz-59,Tomasz Aleksiejczyk-56,Łukasz Dost-54
17-24. Janusz Góralczyk-54,Piotr Albin-53,Mirosław Skrzypczyk-50,Jarosław Mańkut-49,Michał Ogrodniczak-45,Janusz Klimczewski-35,Adam Stankiewicz-30,Kacper Lewandowski-30
25-32. Leszek Wojda-28,Waldemar Wojsz-28,Piotr Ostaszyk-25,Zbigniew Czossek-23,Wojciech Ratyński-22,Filip Baran-21,Michał Żywiec-21,Kamil Jurkiewicz-20
33-48. Jakub Klimczewski-20,Grzegorz Kukawski-18,Andrzej Szczyt-17,Kacper Grygorczyk-17,Dariusz Bartycha-16,Stanisław Miciun-15,Przemysław Czossek-15,Grzegorz Rabij-14,Radosław Żukowski-14,Bartłomiej Baczewski-14,Rafał Kotlewski-13,Henryk Prusiński-13,Dawid Greń-13,Andrzej Podsiadłowicz-11,Cezary Piotrowski-11,Grzegorz Gabara-9
49-62. Julia Zawadzka-8,Maciej Kamiński-7,Krystian Szyszło-6,Paweł Stępkowski-5,Herman Sadik-4,Dawid Dost-4,Tomasz Wial-3,Krzysztof Piszczatowski-3,Damian Przybyłek-2,Kamil Mikulak-1,Mateusz Kaczyński-1,Tomasz Borys-1,Świątkowski Kamil-1,Adrian Kunicki-1.

Kategoria 50+:
1 Wiesław Złakowski
2 Henryk Prusiński
3 Jarosław Czerwienko
4 Dariusz Bartycha
5 Bolesław Krawczyk
6 Franciszek Jastrzębowski
7 Ryszard Gruszkiewicz
8 Edmund Kuczyński
9 Janusz Góralczyk
10 Tomasz Aleksiejczyk
11 Waldemar Wojsz

Klasyfikacja po 4 turniejach:
1 Grzegorz Gumiński 147
2 Wiesław Złakowski 141
3 Henryk Prusiński 138
4 Bolesław Krawczyk 123
5 Edmund Kuczyński 114
6 Franciszek Jastrzębowski 111
7 Janusz Góralczyk 97
8 Jarosław Czerwienko 94
9 Waldemar Wojsz 86
10 Ryszard Gruszkiewicz 84
11 Mirosław Skrzypczyk 76
12 Tomasz Aleksiejczyk 70
13-18. Zbigniew Ratuszniak-60,Dariusz Bartycha-41,Jarosław Mańkut-41,Stanisław Miciun-28,Dariusz Życzko-26,Waldemar Bucholc-24


Kategoria Junior:
1 Piotr Albin
2 Grzegorz Rabij
3 Kamil Stepnowski
4 Bartosz Baczewski
5 Damian Przybyłek
6 Filip Baran
7 Dawid Greń
8 Dawid Gorzki
9 Adrian Kunicki
10 Kacper Grygorczyk
11 Karol Bobojć
12 Michał Bobojć
13 Cezary Piotrowski
14 Julia Zawadzka
15 Franek Witkowski

Klasyfikacja po 4 turniejach:
1 Kamil Stepnowski 144
2 Piotr Albin 141
3 Grzegorz Rabij 138
4 Filip Baran 125
5 Bartłomiej Baczewski 123
6 Damian Przybyłek 105
7 Oliwia Czossek 94
8 Maciej Góralczyk 86
9 Dawid Greń 67
10 Adrian Kunicki 56
11 Wiktor Czossek 54
12 Jakub Klimczewski 50
13-16. Mikołaj Malicki-38,Rafał Kotlewski-32,Marek Adamowicz-30,Dawid Gorzki-30
17-23. Kacper Grygorczyk-26,Karol Bobojć-24,Szymon Łysek-24,Michał Bobojć-22,Cezary Piotrowski-20,Julia Zawadzka-19,Franek Witkowski-18
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.