...

Znamy zwycięzców III GP Podkarpacia weteranów

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 05 Marca 2016

Dorota Kieś, Daniel Antosiak, Kazimierz Andreasik, Mieczysław Krakowiak, Janusz Malarz i Sergii Voitovych wygrali III Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym.


REKLAMA Czytaj dalej

najlepsze szóstki:

Kobiety:

1. Kieś         Dorota             - Rzeszów
2. Stańczyk     Janina           - Rzeszów
 
Mężczyźni:
 
kat. 40 - 49 lat:

1. Antosiak           Daniel              - KSTS   Krosno
2. Ziobro              Tomasz            - KS Pegaz   Łańcut
3. Bojda               Ryszard            -STS Jordan  Wola   Mała
4. Hudyma            Oleh                - Lwów -Ukraina
5. Rusek               Andrzej            - LZS  Solidarni  Mędrzychów
6. Lyashchuk         Rastysław        - Lwów  - Ukraina
 
kat. 50 - 59 lat:
1. Andreasik          Kazimierz         - LKS  Brzostowianka     Brzostek
2. Drożdż              Jarosław           - LKS  Jar  Kielnarowa
3. Pyrtyk              Bogdan            - Lwów  - Ukraina
4. Mazur               Roman             - Truskawiec    - Ukraina
5. Wilk                 Andrzej             - KU AZS    Rzeszów
6. Pogaratyi          Igor                  - Lwów  - Ukraina
 
kat. 60 - 69 lat:
1. Krakowiak        Mieczysław          - Pawłosiów  - Widna  Góra
2. Kolesnikow      Oleksandr             - Lwów  - Ukraina
3. Barbatsiav       Igor                    - Truskawiec  - Ukraina
4. Marszał           Stanisław            - LKS  Szarotka   Rogóżno
5. Shust             Wasyl                  - Łuck    - Ukraina
6. Demko            Zinovii                  - Lwów  - ukraina
 
70 lat  i  starsi:
1. Malarz           Janusz               - IKS  Jezioro     Tarnobrzeg
2. Bator             Emil                    - Rzesów
3. Wąsek           Józef                   - KU  AZS   Rzeszów
4. Worek            Jan                    -  Rzeszów
5. Pieniążek         Jan                   - LKS  Szarotka   Rogóżno
6. Makowski         Franciszek          - KTS  Sandomierz
 
kat. open:
1. Voitovych        Sergii                - Łuck     - Ukraina
2. Wszołek           Ryszard             - Góra  Ropczycka
3. Żygała             Janusz             - UKS  Gwożdzik  Gwożnica   Dolna
4. Kleczkowski      Dariusz              - UKS  SP1   Leżajsk
5. Kochanowicz    Zbigniew             - KTS  Sandomierz
6. Bojda              Ryszard              -  STS Jordan  Wola  Mała


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.