...

ZNamy zwycięzców zimowego turnieju w Jeleśni

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 25 Lutego 2016

Edyta Kutek, Marek Kiełbas, Patrycja Kutek, Bartłomiej Arast, Krystyna Wróbel, Michał Kruatk, Marek Cieślar i Sławomir Brak wygrali II Zimowy Turniej Tenisa Stołowego, który odbył się w Jeleśni.

klasyfikacje:

Kat. 1. Dziewczęta szkoła podstawowa:

1    Edyta Kutek
2    Paulina Waligóra
3    Dominika Juraszek
4    Zuzanna Juraszek



REKLAMA Czytaj dalej



Kat. 1a. Chłopcy szkoła podstawowa:
1    Marek Kiełbas
2    Mateusz Kutscha

Kat. 2. Dziewczęta gimnazjum:
1    Patrycja Kutek
2    Karina Waligóra
3    Joanna Brańka
4    Dorota Talik
5    Klaudia Chomicz

Kat. 2a. Chłopcy gimnazjum:
1    Bartłomiej Arast
2    Szymon Kijas
3    Jakub Kijas
4    Wiktor Tlałka
5    Dawid Patkowski
    Sebastian Pawłowski
7    Sebastian Lach
    Grzegorz Łokaj
9    Konrad Gowin
    Mateusz Adamek
    Łukasz Kosiec
    Mateusz Greń

Kat. 3. Kobiety OPEN:
1    Krystyna Wróbel
2    Joanna Żur-Juraszek
3    Edyta Kutek
4    Karina Waligóra
5    Joanna Brańka
    Patrycja Kutek
7    Dominika Juraszek
    Paulina Waligóra
9    Dorota Talik
    Klaudia Chomicz

Kat. 4. Seniorzy amatorzy:
1    Michał Krutak
2    Wojciech Kruczyński
3    Grzegorz Dunat
4    Mateusz Winnicki
5    Ryszard Małysiak
6    Damian Wójcik
7    Adam Gajewski
    Paweł Gołąb
9    Łukasz Swety
    Sławomir Brak
    Sławomir Budacz
    Witold Wrzeszcz

Kat. 5. Weterani amatorzy:
1    Marek Cieślar
2    Krzysztof Bielewicz
3    Wiesław Stasica
4    Zenon Pastor
5    Jerzy Tokarski
    Janusz Wrzeszcz
7    Bogdan Chomicki
8    Adam Borcz
9    Jan Widz
10    Wojciech Zuziak
11    Józef Pastor
    Tadeusz Szatanik

Kat. 8 OPEN:
1    Sławomir Brak
2    Dawid Burger
3    Sandra Hetnał
4    Michał Krutak
5    Marek Cieślar
    Grzegorz Dunat
7    Bogdan Chomicki
    Marek Kiełbas
9    Wojciech Kruczyński
    Ryszard Małysiak
    Krzysztof Bielewicz
    Adam Kołoczek
13    Jan Widz
    Tadeusz Szatanik
    Zenon Pastor
    Jerzy Tokarski
17    Łukasz Kosiec
    Adam Gajewski
    Mateusz Greń
    Wojciech Zuziak
    Janusz Wrzeszcz
    Damian Wójcik
    Paweł Gołąb
    Bartłomiej Arast
25    Mateusz Adamek
    Józef Pastor
    Sebastian Lach
    Mateusz Winnicki
    Sebastian Pawłowski
    Łukasz Swety
    Adam Borcz
    Sławomir Budacz
33    Dawid Patkowski
    Witold Wrzeszcz
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.