...

Aleksandra Wiśniewska i Jakub Matkowski wygrali III WTK młodzików na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 14 Lutego 2016

Aleksandra Wiśniewska (MKS ROKITA Brzeg Dolny) i Jakub Matkowski (LKS Odra Głoska) wygrali III WTK młodzików w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

młodzicy:

1 00339 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 LKS ODRA Głoska 50
2 00818 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 47
3 04450 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 44
4 01601 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 42
5-6 00505 ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 39
02782 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 KU AZS UE Wrocław 39
7-8 06261 GRUSZKA Damian 2005-09-22 KTS Jelenia Góra 37
05155 WNĘK Stanisław 2004-10-15 UKS FAN Strzelin 37
9-12 01475 BOGUCKI Maciej 2003-10-04 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
04447 MACHACZ Marek 2003-10-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 33
05266 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS Polkowice 33
04443 CZECH Michał 2003-10-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 33
13-16 05268 MAZURCZAK Jakub 2004-09-24 KS Polkowice 28
05154 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 UKS FAN Strzelin 28
03784 HUK Kamil 2005-11-10 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 28
01494 SOBCZAK Dariusz 2003-05-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 28
17-20 02783 BARAŃSKI Bartłomiej 2005-07-28 KU AZS UE Wrocław 23
01488 PIETRECKI Jakub 2003-07-27 GLKS ORLĘTA Krosnowice 23
05575 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 23
01215 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 23
21-24 05269 MATWISZYN Jakub 2005-11-20 KS Polkowice 17
01260 SOBOTA Krzysztof 2003-08-20 MLKS SUDETY Międzylesie 17
04458 WINIARSKI Karol 2006-07-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
02786 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 17
25-32 05157 MONDRZEJEWSKI Mikołaj 2003-02-15 UKS FAN Strzelin 11
04990 KWIATKOWSKI Konrad 2004-01-31 UKS SP2 Kamieniec Ząbkowicki 11
01259 GACKOWSKI Mateusz 2003-03-21 MLKS SUDETY Międzylesie 11
05267 PLĄSKA Filip 2005-06-18 KS Polkowice 11
04989 TRUCHEL Piotr 2004-10-19 UKS SP2 Kamieniec Ząbkowicki 11
09768 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 11
09769 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 11
02689 TURSKI Michał 2006-07-16 MKS ROKITA Brzeg Dolny 11
33-48 01264 BZOWY BARTOSZ 2004-08-26 MLKS SUDETY Międzylesie 6
01644 GŁOWACKI Krzysztof 2004-08-26 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 6
02377 ZADKA Szymon 2007-09-20 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 6
01474 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 6
04467 DRZYZGA Mateusz 2007-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 6
01222 MROZEK Filip 2006-05-31 MKS WOLAVIA Wołów 6
ŻUKROWSKI Dawid 2004-04-07 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 6
02688 BOJANOWSKI Jakub 2004-12-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 6
01221 BEDNARZ Oskar 2006-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 6
02785 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 6
04821 GRZEGORZEWSKI Sebastian 2004-05-19 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 6
02376 MIELNICZEK Patryk 2005-02-03 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 6
01479 JAMKA Szymon 2006-02-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 6
01478 GAŁOWSKI Patryk 2003-08-06 GLKS ORLĘTA Krosnowice 6
09833 MIELNICZEK Marceli 2003-03-18 MGLKS ODRA Oława 6
01209 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 6



REKLAMA Czytaj dalej



młodziczki:
1 02681 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 MKS ROKITA Brzeg Dolny 50
2 01490 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 47
3 02368 GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 44
4 06504 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 42
5-6 01485 KURZELA Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice 39
00313 OŻGA Katarzyna 2005-01-05 KU AZS UE Wrocław 39
7-8 00314 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 37
04449 MRÓZ Aleksandra 2003-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 37
9-12 00315 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 33
01499 WŁODARCZYK Nicoll 2004-02-04 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
04440 RAJCZAKOWSKA Wiktoria 2003-04-05 UKS ŻAK Gierałtowiec 33
01261 NETER Oliwia 2004-05-19 MLKS SUDETY Międzylesie 33
13-16 05362 KOSTRZEWA Martyna 2004-03-24 KS AJDE Oleśnica 28
02687 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 28
01495 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 28
01497 SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 GLKS ORLĘTA Krosnowice 28
17-20 08734 MIKOŁAJCZYK Martyna 2005-11-27 UKS FAN Strzelin 23
00733 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 23
01212 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 23
04452 TOKARCZYK Patrycja 2003-08-16 UKS ŻAK Gierałtowiec 23
21-24 01219 HOLODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 17
04461 SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
01213 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 17
04460 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
25-32 02382 DOŁOWICZ Agata 2005-03-30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 11
09442 KRYSIŃSKA Paulina 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 11
02686 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 11
08733 GRZYB Julia 2003-04-26 UKS FAN Strzelin 11
01220 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS WOLAVIA Wołów 11
08694 BOGUSŁAWSKA Justyna 2004-01-02 LZS TĘCZA Pisarzowice 11
09135 SARKOWICZ Nikodema 2003-06-02 UKS FAN Strzelin 11
09134 SZYMAŃSKA Aleksandra 2003-03-19 UKS FAN Strzelin 11
33-42 09290 GOLENIA Wiktoria 2005-06-30 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 6
01500 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 6
02694 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 6
02787 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 6
09143 HANAJ Zuzanna 2005-05-05 MGLKS ODRA Oława 6
09100 SAWICKA Alicja 2004-02-28 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 6
04822 MORAWIECKA Klara 2005-07-12 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 6


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.