...

Jakub Witkowski, Andrzej Kapłon i Jerzy Osicki wygrali 4. GP Wołowa

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 24 Grudnia 2015

Wołów - herb

Wyświetleń: 1519

Komentarzy: 3

Tagi:
Wołów
Jerzy Osicki
Jakub Witkowski
Andrzej Kapłon

Jakub Witkowski, Andrzej Kapłon i Jerzy Osicki wygrali 4. Grand Prix Wołowa w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

OPEN:

1    Witkowski     Jakub    Brzeg Dolny
2    Kotyl     Krzysztof    Bukowice
3    Chwastyniak    Wojciech    Śmigiel
4    Mielko    Piotr    Wołów
5    Cholewa    Marek    Legnica
6    Sobków    Zbigniew    Ziębice
7    Knoski    Maciej    Leszno
8    Haznar     Sebastian    Legnica
9    Walencki     Wojciech    Góra
10    Walencki     Michał    Wołów
11    Kotyl     Wojciech    Głoska
12    Grzębka    Mikołaj    Głoska
13    Brzęcki     Paweł    Mieroszów
14    Jakubik    Dawid    Legnica
15    Marud    Grzegorz    Legnica
16    Janus    Józef    Wołów
17    Jóźwiak    Dawid    Śmigiel
18    Batóg    Tomasz    Wołów
19    Skóra    Sebastian    Strzegom
20    Głazowski    Kacper    Strzelin
21    Źródło    Damian    Wołów
22    Sochacki    Jarosław    Głogów
23    Pilarczyk    Filip    Raszówka
24    Grygiel    Piotr    Wołów
25    Mański    Paweł    Legnica
26    Kaca     Andrzej    Michalowice
27    Błachuta    Kacper    Strzelin
28    Kaczmarek    Mariusz    Wrocław
29    Bilski    Paweł    Wrocław
30    Szumera     Wojciech    Pisarzowice
31    Toborek    Wiesław    Wrocław
32    Szumera     Bartłomiej    Pisarzowice
33    Olejniczak    Adrian    Poniec
34    Wojciechowski    Mateusz     Głoska
35    Durkalec    Mariusz    Oborniki Śląskie
36    Pastyrnak    Maciej    Legnica
37    Baran    Dawid    Miłków
38    Stanisławski    Patryk    Kunice
39    Pindor    Bartosz    Legnica
40    Odrzywolski    Przemysław    Pisarzowice
41    Szczepaniak    Dominik    Poniec
42    Lechowski    Grzegorz    Wrocław
43    Chojnacki    Jakub    Kaczorów
44    Wójcicki    Gabriel    Jawor



REKLAMA Czytaj dalej



40-54 lat:
1    Kapłon    Andrzej    Góra
2    Laszuk    Czesław    Legnica
3    Chmielewski    Piotr    Trzebnica
4    Chabiński    Andrzej    Trzebnica
5    Ostasiewicz    Robert    Bolków
6    Kot     Zbigniew    Brzeg Dolny
7    Iłowski    Wiesław    Wołów
8    Białek    Marek    Trzebnica
9    Jaskulski    Grzegorz    Ziębice
10    Hankus    Artur    Raszówka
11    Marszałek    Mariusz    Legnica
12    Radulewicz    Tomasz    Raszówka
13    Haznar     Dariusz    Legnica
14    Bandurka    Tomasz    Świebodzice
15    Wołk    Sławomir    Bukowice
16    Tutaj    Waldemar    Legnica
17    Wróbel    Karol    Syców
18    Dawicki    Bernard    Legnica
19    Kulok    Piotr    Syców
20    Szumera     Ryszard    Pisarzowice
21    Sobkowiak    Tomasz    Trzebnica
22    Kokott    Józef    Syców
23    Burek    Jerzy    Syców
24    Aniołek    Mirosław    Trzebnica

Kategoria 55+:
1    Osicki    Jerzy    Polkowice
2    Kołodziej    Józef    Żmigród
3    Zagajewski    Stanisław    Świebodzice
4    Gliniak    Jan    Wrocław
5    Banaszkiewicz    Ryszard    Brzeg Dolny
6    Hreczuch    Jan    Wrocław
7    Miś    Zbigniew    Polkowice
8    Marchalewicz    Wacław    Miłków
9    Dawid    Leon    Świdnica
10    Marczewski    Kazimierz    Bolesławiec
11    Podgórski    Zbigniew    Lubin
12    Chorzępa     Jan    Żmigród
13    Szewczuk    Ryszard    Ziębice
14    Brzęcki     Piotr    Mieroszów
15    Skrzypicka    Alicja    Lubin
16    Talar    Andrzej    Bolesławiec
17    Supernat    Jan    Legnica
18    Figlewicz    Jan    Jawor
19    Pomohaczi    Franciszek    Wrocław
20    Banaszak    Henryk    Wińsko
 


Ilość komentarzy: 3

Kosmaty napisał:
27 Grudnia 2015
IP: 31.179.199.*
Kiedy jest następny turniej gpx ?
Jeszcze nie byłem a z chęcią bym wziął udział.

dejwid napisał:
30 Grudnia 2015
IP: 94.254.198.*
17-01-2016

Kosmaty napisał:
01 Stycznia 2016
IP: 31.179.199.*
Dzięki dejwid.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.