...

Elżbieta Madejska "wymusza" poparcie? - AKTUALIZACJA!

Kategoria: Inne wiadomości - Niepełnosprawni / 10 Grudnia 2015

Wyświetleń: 8183

Komentarzy: 48

Tagi:
niepełnosprawni
Elżbieta Madejska

Bardzo dużym echem odbiło się moje pismo skierowane do Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego w sprawie odwołania z funkcji trenera kadry narodowej osób niepełnosprawnych Pani Elżbiety Madejskiej, pod którym podpisało się 53. zawodników i trenerów biorących udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski osób niepełnosprawnych rozegranych w ostatni weekend w Gdańsku.

Od kilku zawodników dowiedziałem się, że Pani Elżbieta Madejska stworzyła kontrwniosek, który jest przesyłany elektronicznie do zawodników kadry narodowej osób niepełnosprawnych. Sama trenerka dba o poparcia. Właściwie "dzwoni" do zawodników i w pewien sposób "wymusza" poparcie swojej osoby i ewentualne podpisanie pisma. Osoby, które się boją oraz przede wszystkim zawodnicy, którzy chcą jeździć na międzynarodowe turnieje, nie mają wyjścia. Co trenerce odpowiedzią? Nie, "nie popieram Cię"? Wtedy od razu zostaną pominięci przy ustalaniu kadry na kolejne turnieje.

W sprawę zaangażowali się również działacze z PZTS, którzy mimo iż są przeciwni Pani Elżbiecie Madejskiej, to decyzję o ewentualnym zwolnieniu jej z funkcji trenera kadry pozostawią Prezesowi PZTS - Wojciechowi Waldowskiemu.REKLAMA Czytaj dalejWniosek ma być rozpatrywany na najbliższym posiedzeniu Zarządu PZTS, tj. we wtorek 15 grudnia.

PAWEŁ GĄSIORSKI


Dotarła do mnie informacje o akcji Pani Doroty Bucław.

Wysyła e-maile takiej treści:

Witam wszystkich
Proszę o jak najszybszką  odpowiedż czy można podpisać się z Waszego z imienia i nazwiska oraz klubowej przynależności pod pismem. Odpowiedż potrzebuję do piątku. Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam

Dorota Bucław

oraz pismo jako załącznik:


Przypominam, że podrabianie podpisów jest przestępstwem wynikającym z art. 270 kk.


Ilość komentarzy: 48

tenisista napisał:
10 Grudnia 2015
IP: 89.206.14.*
Nie wiem czy pamiętacie ale EM już raz zbierała podpisy od kadry gdy chciała przejść do PZTS w związku z powyższym sprawa jest przegrana i nie liczcie na to że WW podejmie pozytywną decyzje to klan który się popiera, na zewnątrz udają że się żrą ale jednoczą się w chwilach zagrożenia.Do puki nie będzie nowego zarządu i nowych ludzi nic się nie zmieni.
Pozdrawiam optymistów którzy na coś liczyli.

Obserwator napisał:
10 Grudnia 2015
IP: 83.10.135.*
Dorotko 2 kwestie.
- Zawodnicy nie reprezentują poziomu międzynarodowego. W wielu klasach jest sklasyfikowanych po 80 zawodników i jeśli uważasz że każdy musiałby być w pierwszej 10 to na pewno nie będą spełniali tego wymogu. Natomiast wielu z nich nie dostało szansy.
- A w zeszłym roku dlaczego owa grupa wyglądała tak samo? a reszta zawodników była tylko na piśmie i nie jeździła na zawody?
- 2 lata temu podobnie to wyglądało więc pisanie o Rio mija się z prawdą.

Jak dla mnie ty również w tej kadrze nie powinnaś występować. Za każdym przemawiają sukcesy a i na MS i na ME nie pokazałaś nic więc blokujesz miejsce dla zawodników według twojego toku rozumienia czyli osiągnięciami.

Za złamanie regulaminu MP mianowicie pisało czerwonym drukiem że aby jeździć na turnieje międzynarodowe jest obowiązkowy udział na MP więc jakoś nie widziałem tam ani Natalii ani również Patryka. Wiem że jeśli sytuacja nie zostanie załatwiona jest kolejnych 20 osób które teraz wiedziały i albo się wstrzymały albo akurat z nimi Paweł nie rozmawiał i te osoby również podpiszą kolejne pismo wtedy już nie będzie 53 podpisy lecz ponad 70 a zobaczymy jak sytuacja będzie się rozwijała.

Dorota Bucław napisał:
10 Grudnia 2015
IP: 62.233.222.*
Paweł, WNIOSEK , o którym piszesz to moja inicjatywa, to moje maile, moje telefony do zawodników, a przede wszystkim mój pomysł.
Nie robię niczego czego Ty nie zrobiłeś na Mistrzostwach Polski.
Tak więc znając prawdę kto za tym stoi uważaj abyś nie był pociągnięty do odpowiedzialności za oszczerstwa, które tu napisałeś.

PawelG napisał:
10 Grudnia 2015
IP: 185.55.65.*
Dorota jedna zasadnicza różnica. Ja nie podpisywałem się za zawodników, a ty prawdopodobnie to robisz. Druga różnica, skoro jest tak dobrze, to dlaczego na 14. ankiet klubów zajmujących się niepełnosprawnymi, aż 13. wypowiedziało się negatywnie na temat p. Madejskiej? Tylko jeden, twój klub wypowiedział się w samych superlatywach. Nie wierzysz? Dane masz w siedzibie PZTS.

M.Jankowska napisał:
10 Grudnia 2015
IP: 88.156.133.*
Panie Pawle...po pierwsze nikt nie podrabia naszych podpisow...a po drugie pisanie nieprawdy o kims tez podlega paragrafowi o znieslawienie.

PawelG napisał:
10 Grudnia 2015
IP: 185.55.65.*
M. Jankowska jeżeli uważa Pani, że doszło do przestępstwa, proszę to zgłosić na najbliższy Komisariat Policji. Im szybciej, tym lepiej.

klika napisał:
10 Grudnia 2015
IP: 93.105.58.*
Gratulacje Paweł za podjęcie tego trudnego tematu w imieniu zawodników i trenerów sportu niepełnosprawnych gdyż sytuacja jest nienormalna od wielu lat,a ta kobieta nie cofnie się przed niczym i nie trzeba się przejmować poparciem takich jak Bucław i Jankowska z IKS ponieważ będąc w jej klubie korzystają najwięcej i ich zdanie jest nieobiektywne.Na szczęście w PZTS już raz ją wywalili za zniszczenie samochodu służbowego i pamięć o tym mają doskonałą.

haha napisał:
10 Grudnia 2015
IP: 89.79.234.*
Noo,widze ze sprawy zaszly juz tak daleko,ze wreszcie dojdzie do szczesliwego finalu,jakim jest usuniecie pseudo-trenerki z funkcji dla niej nieodpowiedniej!Czyt ajac pismo niejakiej Buclaw czulem sie jakbym czytal o jakiejs sekcie nawolujacej do wyrzekniecia sie szatana i obrony biednej istoty pozaziemskiej,gdzie tylko prawda nas zbawi i dostapimy zaszczytu zbawienia (czyt.kadry).Kapia sie w swoim gnojowisku,opluwaja za plecami EM,jak i siebie samych,ale glosno tego nie powiedza,tylko bredza jakies farmazony oderwane od rzeczywistosci,czego przyklad mamy powyzej w owym pismie wymyslonym przez obronczynie ucisnionych, Buclaw!Mysli ze dostapi zbawienia wieczneo w kadrze za walke na smierc i zycie dla EM!Ktos tu ma krzywo zalany sufit..bagno,bagno i jeszcze raz bagno!

Dorota Bucław napisał:
10 Grudnia 2015
IP: 62.233.222.*
Ja byłam wobec wszystkich zawodników uczciwa i napisałam, że Wniosek, o którym wspomniano napisałam, a nie kto inny. Przynajmniej potrafię napisać i podpisać się z imienia i nazwiska oraz przyznać. Cała reszta używa jakichś nicków, więc pytam dlaczego? Czy nie macie tyle cywilnej odwagi, aby się prawdziwie podpisać?
Do kadrowiczów macie o wszystko pretensje, do trenerki kadry także, jednak ja wrócę do aż 15 lat wstecz. Teresa G na pewno też to pamięta.
Czy na stanowisku trenera kadry był Benek Mąkosa - psy na nim wieszaliście.
Na Ś.P Panu A. Borczuchu także , a on wypromował tenis stołowy ,aby wyszedł poza granice Polski.
Wiem, że potem zastąpił go Pan Krzysztof Ruchalski - mimo, że byłam po wypadku dochodziło do mnie jaki to on zły i niekompetenty jest. Tak więc przekrojowo biorąc ktoś wiecznie jest niezadowolony. To przypomina naszą politykę i kluby, ten zły, a ten jeszcze gorszy. Tak na prawdę to Polacy mają coś w sobie, że kto by gdzie nie był i tak będzie źle.

Ernest napisał:
10 Grudnia 2015
IP: 89.79.234.*
Dorota weż nie pisz o śp prezesie Borczuchu, bo jak widzi co ty teraz wyprawiasz, to się w grobie przewraca.To nie był jego najlepszy transfer, ale na szczęście dowiedział się tego jeszcze za życia. Tak chwalisz prezesa, ale z pogrzebu to jakoś cię nie kojarzę. Kobieto czy ty pomyślałaś kiedyś? By takie pismo napisać, to najpierw trzeba się skonsultować ze wszystkimi zawodnikami i razem podjąć taką decyzje. Pisząc takie pismo bez wiedzy innych i prosząc ich o podpis, to tak jak by mieli lojalkę podpisać, a co jak ktoś ma inne zdanie? Wyrzucicie go z kadry? Tonący brzytwy się łapie, ale w tym przypadku trochę tego ruchu nie przemyślałaś i strzeliłaś "wam" w kolano.Z tego co ty pisałaś, to Ty podobno jesteś w radzie zawodników a nie w radzie trenerskiej, wiec nie rozumiem Twojej postawy. To kogo Ty bronisz, bo na pewno nie zawodników. Tym pismem wydałaś wyrok na zawodników, bo jak nie podpiszą to mają prz...e, tylko czy mają wyjście? Chyba nie. Zawodnik kadry ma reprezentować kraj i nie ważne kto jest trenerem, ale kobieto nie traktuj kadry jak sekty.Każdy z nich ma prawo do swojego zdania a Ty tym pismem stawiasz ich pod ścianą. Za kogo Ty się uważasz, dostałaś etat na menadżera kadry czy jak???Twoja funkcja w radzie zawodników ma się nijak do tego, co Ty teraz robisz...Skup się na trenowaniu, a nie na tworzeniu takich farmazonów!

Do Ernest napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 83.10.135.*
Brawo konkretnie i na temat.

Do Dorota napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 83.10.135.*
Droga Dorotko Pawła plan jesli chodzi o napisanie pisma jest juz ujawniony przy podawaniu składu na ME jeśli odszukasz to zobaczysz co tam pisze.
Co do twojego pisma jeśli dotre do pełnej jego wersji (poproszę Pawła o źródło ) prawdopodobnie skieruje do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
- Po 1 bez upoważnienia pisemnego i pełnomocnictwa nie masz zgodnie z prawem podpisać pisma w czyimś imieniu.
Art. 270. § 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Jesli za zgodą podpiszesz nawet bez upoważnienia do 2 lat.
- Natomiast za postawienie zawodników pod ścianą i można to otwarcie nazwać "przymuszenie" do podpisania jest kolejny paragraf.

Wielu zawodników z kadry widziało jak Paweł rozmawiał i nie kryl się każdemu dał przeczytać pismo i nie każdy je podpisał.

Dorota Bucław napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 62.233.222.*
Ernest nie było mnie bo tego dnia wracałam z Londynu! Paweł nie upoważniałam Ciebie do upubliczniania moich prywatnych maili, a jak to prawnie wygląda dowiem się jutro, bo pismo zostało wysłane do niewielu osób i wielu by nawet o nim nie wiedziało , mogłoby zostać nawet nie wysłane jednak pan Paweł wyszedł przed szereg, dlatego już jutro zajmę się kwestią co można zrobić przy braku mojej zgody na upublicznianie na stronach internetowych w tej konkretnej sytuacji tutaj moich prywatnych maili wraz z załącznikami, przez osobę trzecią do której mail nie był adresowany, a Pan Paweł nawet poproszony o jego umieszczenie!
Ernest o moje treningi nie musisz się martwić. Założyłeś swoją szkółkę i w niej pilnuj interesu, mnie nie trzeba pilnować, ani o treningach przypominać, jednak dziękuję Tobie za troskę

Do Dorota napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 83.10.135.*
Nie musisz iść do Prawnika oto twoje rozwiązanie:
Jest zakaz zapoznawania się (w szczególny sposób) z cudzą korespondencją szeroko rozumianą-art.267kk .Z chwilą gdy otrzymujesz korespondencję jest Twoja.W kodeksie karnym ani innych ustawach nie ma nic o ujawnianiu własnej korespondencji.Zatem możesz ujawniać.

Wiec jeśli udowodnisz ze Paweł wykradł tego maila coś zdziałasz jeśli ktoś z wąskiego grona dał jemu jak najbardziej jest to prawnie ok.

Dorota Bucław napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 62.233.222.*
Nikt żadnych podpisów nie podrabia, napisanie za zgodą zawodnika jego imienia i nazwiska nie jest żadnym wykroczeniem.
Przymuszenia żadnego też nie było jeśli przeczytasz mój mail że proszę o przeczytanie i odpowiedź " czy można" jeśli to dla Ciebie przymus to chyba na prawie się tak nie znasz, jednak jak napisałam już samo upublicznienie prywatnego pisma wysłanego akurat nie do pana Pawła i jego zamieszczenie jest przestępstwem, tak jak i wiele pomówień, które pojawiały się nie raz , nie dwa na tej stronie!

Dorota Bucław napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 62.233.222.*
Nie wykradł mi tego , ja myślę o jego upublicznieniu na stronie internetowej , którą moderuje i jak to się ma , a to różnica.
Przepraszam, ale nie chce mi się już kontynuować dalej tej dyskusji ponieważ co miało zostać powiedziane z mojej strony to zostało, z dalsze dywagacje mogą nie mieć końca, jak poprzedni temat, który szybciej niż w połowie wpisów przeszedł na pretensje dotyczące organizacji GP i MP
W ten sposób można bez końca, z resztą od kiedy pamiętam tę stronę zawsze jest coś komuś nie tak i powstają dwie grupy. Rozumiem, że ilu ludzi tyle opinii, ale nie trzeba od razu obrażać. Jeśli prześledzi się przez kulka lat różne wiadomości to sucha nitka nie została na połowie zawodników i to nie kadrowych , ale z poza tajże, nie tak dawno, źle że Igor ograł wysoko Ernesta, teraz było źle, że pojedynek był bardziej wyrównany. Tak źle i tak niedobrze. To na pewno nie służy tenisówki stołowemu w Polsce, o tym jest przekonana.

Do Pawla G napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 37.152.19.*
Pawel bardzo dobrze ze robisz to co nalezy robic ,czas najwyzszy skonczyc z nieprawosciami w sporcie a zwlaszcza w tenisie stolowym,SZacunek za gre i poswiecenie tych ludzi niepelnosprawnych,si lny zarzad Pzts oraz ludzkie podejscie i sponsorzy sie znajda z pomoca dla nich.Dalej kierowanie przez tych ludzi do niczego dobrego nie doprowadzi a jedynie zadluzenie ogromne PZTS przyczyni sie do poglebienia kryzysu.Pisales ze 13 klubow jest negatywnie nastawionych na 14 mowi samo za siebie .Dziekuje ze normalnie naswietlasz sprawy a

Do doroty napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 89.231.53.*
Dziwi mnie twoja wypowiedz na tym forum.dupe poza plecami jej obmawiasz a teraz jak chca porzadek z nia zrobic to bronisz jej w imieniu kadry.Wy niektorzy kadrowcy walczyliscie doglebnie aby w niej byc .To nie jest staly etat kadrowiczow jak to jest od dluzszego czasu.Wielu z was nie robi konkretnych wynikow i dalej siedzi.Dlaczego to juz temat wlasnie tej osoby o ktora tak walczycie.Slizgacie sie na przecietnych turniejach a jak sa wazne imprezy to zero wynikow.Miedzy innymi i taka jest sytuacja Dorota z toba.Wszyscy wiedza dokladnie kto robi medale.Patryk Natalka i chlopaki z gr.8 czasami wypali wozek w osobie Rafala Cz.Ale to jest wazne ze wlasnie ci wozkarze to zaczynaja osiagac.ci ktorych ta wlasnie osoba nie pragnela w tej kadrze.Sami potrafili swoje pierwsze turnieje oplacac aby cos z nich wynosic i to sie im oplacilo.Chwala ze sa juz w niej na stale.Dorota dlaczego nikt z poza kadry nie ma pretensji do Andrzeja i Marka .b o to sa normalni ludzie a nie bufonu jak ta osoba o ktora tak ty rowniez walczysz.Zastanow sie nad tym co robisz.bo wlasnie ty duzo na ta pania narzekalas.ciesze sie ze stosunki sie z nia dla ciebie poprawily.ale tak dalej nie moze byc to co ona wyczynia.Sama wiesz ze ta wlasnie pani ma swoj regulamin osobisty ,ktorego przy braniu na turnieje powolanych nowych zawodnikow sama wysyla a nie komisja pztsu.to co ona wykarze komisja zatwierdza.Wiec dorota daj innym walczyc o to co chca dalej realizowac.Awy walczcie oto abyscie mieli lepszego trenera niz macie ,bo nadal nie macie skali porownaczej ,ktory trener jest najlepszy jak sie ma tylko jednego.Sama chyba zrozumialas, ze ogol zawodnikow poza kadra nie sa z niej zadowoleni.Widziala co sie swienci i na tych mpolski byla cichutka jak mysz pod miotla.Zakoduj sobie to ze ten etat dla tej pani nie jest dozywotni do emerytury i pozniej bedac emerytka rowniez.Bo ciagle bedziecie walic -biadolic ze ona jest najlepsza.Aby tak mowic trzeba miec innych do dyspozycji trenerow i wtedy ich solidnie oceniac.A swoja droga jest zmiana w calym rzadzie i niech podejmuja jej odejscie ludzie na konkretnych stolkach.Wy obecnie jak i pzts macie raj i dlatego tak walczycie jadowicie z tymi istotami.Tylko czy tak powinny sie odbywac mpolski jak i grand pry.chyba nie.to byla tylko odwalona robota aby zapisac ja w kalendarzu.

Do Doroty napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 89.206.14.*
Dorota o jakich sukcesach ty piszesz EM przecież wszyscy wiedzą,że to są sukcesy trenerów Natalii i Patryka bez tych dwóch osób nie było by medali na paraolimpiadzie, to o co Ty tak zawzięcie walczysz już zapomniałaś lub nie chcesz pamiętać lat 2007 - 2009.
Poza tym jak większość zawodników którzy chcą być w kadrze przechodzą do IKS i Ty to samo zrobiłaś.Czy to jest też dowód na to , że nie liczą się wyniki sportowe tylko bawimy się w grę kogo lubię to dam mu miejsce w kadrze ( zamiast chusteczki haftowanej ).Pozdrawiam i myślę, że jest to walka z wiatrakami.

do tenisisty napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 89.231.53.*
Drogi kolego wszyscy wiemy ze za tej kadencji ta sprawa jest zamknieta.ale ja sie robi na przyszlosc ,bo juz w niedlugim czasie sa nowe wybory do wladz pztsu.Napewno obecnego zarzadu scislego byc moze nie bedzie,bo te osoby rowniez trzeba wymienic po tych aferach jakie nam wszystkim sprawili.

Cała prawda ;) napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 83.22.215.*
Panie Gąsiorski i Pani Bucław żałosne są Wasze metody "uzdrawiania" tenisa stołowego osób niepełnosprawnych. Kreujecie się na bohaterów wojujących w słusznej sprawie. Tylko dodajcie, że każde z Was w swojej.

Zarówno Pan jak i Pani macie spore możliwości
pozytywnie wpływać na tą dyscyplinę, ale czy to robicie? Jakoś trudno się dopatrzeć.

Wasze pisemka to chyba najgorsze narzędzia jakie mogliście wybrać. Dzielicie jeszcze bardziej środowisko, które od wielu lat jest skrajnie podzielone. Na tym chcecie coś dobrego budować? Nie da się.

Zorganizujcie spotkanie, debatę na temat tenisa stołowego osób niepełnosprawnych. Zdiagnozujcie prawdziwe problemy. Wskażcie szanse i zagrożenia, mocne i słabe strony.
Czas wreszcie się pogodzić i wspólnie budować coś lepszego.

Zaproście władze PZTS, prezesów klubów, zawodników i wszystkich zainteresowanych.

Zadajcie pytanie włodarzom PZTS, czy ktoś w związku interesuję się Wami? Czy w ogóle Was ktoś zna? Jak ma wyglądać deklarowana przez Pana Prezesa współpraca z klubami? Czy mają pomysł na rozwój i popularyzacje tego sportu?

Wiele istotniejszych problemów powinno być wcześniej rozwiązanych niż zwalnianie trenerów.

Jeśli Pan, Panie Gąsiorski sądzi, że zwolnienie Pani Madejskiej jest lekarstwem dla tej dyscypliny, to się Pan myli.

Pani Bucław jako zawodniczce kadry nie przystoi, ani nie ma Pani prawa stawiać kolegów przed takimi wyborami. Zawodnik nie jest ani od zatrudniania ani od zwalniania trenerów.

A pozostali Szanowni uczestnicy tej farsy zastanówcie się w jakim miejscu znajduje się Wasza dyscyplina? Skoro tak poważne tematy próbujecie rozwiązać w komentarzach do jakiegoś artykuliku.

Pozdrawiam

Cała prawda

do Doroty napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 89.231.53.*
Droga Dorotko dla ciebie najwazniejszym celem jest obecnie i to juz od teraz skupienie sie nad sprawami mentalnymi jak i zdrowotnymi. Abys nie byla pozniej rozczarowana ze nastepna paraolimiada tobie nie wypalila.Sa w kadrze zawodnicy ,ktorzy na dzien dzisiejszy tego miejsca zapewnionego jeszcze nia maja i daj im ta dzialke do dzialania.Sa rowniez bardzo rezolutni i wiedza co dalej maja robic.Ciagle po katach na nia narzekalas a teraz trener na rane przylozyc.super ze wlasnie ta trener co do ciebie sie zmienila.ale ty badz zawsze ta Dorota taka jaka cie wielu zawodnikow z poza kadry pamietaj.Nie badz dwulicowa.Jak robisz wyniki i nadal bedzie je robila to i tak w niej bedziesz.Szkoda ze twoj uysl po tylu latach przy boku tej trenerki sie zmienil.Nadal nie masz swojego zdania tylko sugerujesz sie jej wymyslami.Badz taka jaka bylas tyle lat w kadrze niech zawodnicy z poza niej taka cie ciagle pamietaja.Radosna wesola Dorotke a nie taka juz powoli naburmuszona jak twoja dama trenerska.Twoje zadanie jest tylko jedno inne cie nie powinny interesowac.Skupic sie na solidnym przygotowaniu do Rio i tego tobie my reszta swiat zyczymy.

Dorota Bucław napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 62.233.222.*
Dziękuję do Rio czas, a skupić się trzeba - święta prawda.
Ja na prawdę nie chcę już tej dalszej bezowocnej dyskusji, bo w tej chwili jak ktoś napisał do niczego ona nie prowadzi.
Moje pismo jest odpowiedzią na pismo pana Pawła- a nie robienie zawodnikom jakimkolwiek pod górkę, tym którzy są w kadrze, czy w niej dopiero będą. 2007-2009 mimo wygrania Mistrzostw Polski nie byłam w kadrze.
Co do zmiany barw klubowych od tego roku. Barwy klubowe zmieniłam dopiero w tym roku, ale to z przyczyn osobistych i niech one takimi zostaną.
Pozdrawiam

Do Doroty napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 89.206.14.*
Do Doroty - dalej nie odpowiedziałaś na pytanie kiedy i jak powstała rada zawodnicza, kto w niej jest i czy ona ma za zadanie bronić interesów zawodników czy kadry trenerskiej. Bardzo proszę o odpowiedz.

Dorota Bucław napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 62.233.222.*
do PC należy wysłuchanie jednego lub większej ilości zawodników i ich propozycji - najróżniejszych dotyczących gry, przepisów itp. My między sobą wypowiadamy się ustalamy jedno stanowisko i dalej to idzie do władz ITTF PTT Division, lub działa też w drugą stronę otrzymujemy od nich jakąś propozycję i mamy się jako Players Comitee ustosunkować jednogłośnie oczywiście i odpisać. W tym komitecie jest ,aby nie skłamać 6 lub 6 osób.
mam nadzieję, że dość klarownie wyjaśniłam. To chyba wszystko z mojej strony.

do Doroty napisał:
11 Grudnia 2015
IP: 89.231.53.*
Dorota ale nic sie nie ma do przepisow jakie sa w kraju,mpolski rzadza sie swoimi prawami a nie europejskimi.Takie sa zasady.to co wy w tej komisji uzgadniacie to nie jest nic zwiazane z zawodami w kraju.To czemu nie zwrocilas uwagi sedziemu ze kazdy zawodnik powinien tylko zagrac w danym dniu po cztery gry a nie tak jak bylo ostatnio do zakonczenia gier do pofinalow.chyba tak nie ma na zawodach miedzynarodowych.

PawelG napisał:
12 Grudnia 2015
IP: 185.55.65.*
Czy to prawda, że trener Madejska zostawiła K. Bałuszka i D. Nowacką samych na Dworcu PKP w Warszawie bez biletów (pieniędzy)? Poniżej krótkie oświadczenie z fb Opoki Trzebinia:
PODZIĘKOWANIE
Składam serdeczne podziękowanie na ręce Prezesa PZTS, pana Wojciecha Waldowskiego za pomoc oraz osobiste zaangażowanie się w rozwiązanie problemu logistycznego w postaci transportu zawodników powracających z ITTF Para Table Tennis China Open. Po wylądowaniu samolotu z Pekinu okazało się, że Kamil Bałuszek (zawodnik naszego Klubu TKS ?OPOKA? Trzebinia) oraz Dorota Nowacka (była nasza zawodniczka) nie dysponują wystarczającymi środkami pieniężnymi na powrót z Warszawy do Krakowa. Pan Prezes wykazał się nieocenioną pomocą, osobistym zaangażowaniem i wsparciem finansowym, skutecznie rozwiązując problem.
Uważam, że polskiemu sportowi potrzeba więcej takich osób, które wspierają wszelkimi swoimi działaniami młodych sportowców, umożliwiając im tym samym rozwój i osiąganie sukcesów.
Jeszcze raz dziękuję, życząc zdrowia. Serdecznie pozdrawiam.
Prezes TKS ?OPOKA? Trzebinia
Kazimierz Noworyta

Błąd napisał:
13 Grudnia 2015
IP: 193.189.76.*
A czy to prawda że Pan Noworyta powinien grać w klasie 11..a może 12?
Bo tak się składa że obydwaj Panowie(Noworyta, Bałuszek) zapomnieli że ten drugi leci na najważniejszy turniej do Chin, i ten pierwszy wiezie drugiego na złamanie karku autem z Krakowa do Warszawy.
A czy prawdą jest że Pan Bałuszek i Pani Nowacka przepuścili całą kasę na zakupach w Pekinie, nie zostawiając sobie pieniędzy na bilety powrotne? Pieniądze za bilety rozliczane są przez w/w pana Prezesa po dostarczeniu do biura PZTS i z tego co wiem mieli je wysłać poleconym i czekać na rozliczenie. Zawodnicy z klasy 11 wielokrotnie nieświadomie (polemizowałbym z tym) wprowadzają w ,,Błąd,, trenerów, opiekunów a potem cała szopka. Tylko że nikt tego nie weryfikuje..ale jak ma zweryfikować jak mentalnie jest się na drugim kręgu..

do p.Noworyty napisał:
13 Grudnia 2015
IP: 89.228.162.*
Drogi panie jak pana podopieczni zostaja sami w sobie bez konkretnej opieki a pozniej cala kase przepiepszaja w chinach to pan tego nie widzi,pozniej dziekuje pan waldowskiemu ze zlitowal sie nad nimi i ofiarowuje im kase na powrot do domow.Jak mozna mentalnych zawodnikow puszczasz bez opieki.Samo to co odwalali ostatnio na mpolski To jest karygodne opiekunka ktora z nimi byla nie byla wstanie nawet nimi sie opiekowac.Bo towarzystwo tylko upite i rozwalalo meble jak i wybijalo szyby oraz lustra ktore byly w pokoju gdzie mieszkali.Gdzie to jest do pomyslenia zeby zawodnik przyjezdzal na zawody i solidnie sie upijal albo nie przystepowal do dalszych gier na tych zawodach.Oni powinni miec solidnego faceta z pala ,choc nie wszyscy ci zawodnicy tak postepowali.Szkoda ze wogole takich zawodnikow wstawia sie do kadry i te rozrabiaki maja nas reprezentowac na tak powaznych zawodach.

... napisał:
13 Grudnia 2015
IP: 89.231.109.*
państwo "błąd" i "do p. Noworyty"
- po pierwsze jak sami zauważyliście klasa 11, czyli osoby które nie do końca kojarzą, jeżeli tak, to wymagaj opieki
- po drugie te osoby zostały oddane pod opiekę kierownikowi kadry narodowej z pełną świadomością że powierza im się osoby z pewnymi ograniczeniami
- po trzecie dopóki nie nastąpił ich odbiór przez opiekunów to odpowiedzialność spada na PZTS, i to po stronie PZTS ciążył obowiązek bezpiecznego ich dostarczenia do domu.
państwo powyżej, smutno czytać wasze tzw. opinie komentarze bo to tylko potwierdzenie głupoty leżącej po waszej stroni.

Błąd napisał:
13 Grudnia 2015
IP: 193.189.76.*
Oni wymagają opieki gdy nie mają kasy.. Jak mają to rozpie..pokoje w hotelach To są dorosłe osoby więc nie wmawiaj wszystkim że potrzebują takiej opieki. Po wtóre na obozy po 500 kilometrów jeżdżą sami..aż tu nagle awantura bo pojechali na 2 gry i wycieczkę do Chin za 6000PLN i musieli czekać na 100 PLN za bilety. Też bym tak chciał Nie znasz realiów to się nie udzielaj, a takimi pisowskimi ,,hasłami,,ze opieka itd..ciekawe..czy ,,Nowe,, władze będą Ich niańczyć mam nadzieję że czas 11 klasy w kadrze dobiegnie końca, bo same problemy przez te osoby..ponadto zabierają pieniądze, które inni by wykorzystali jak najlepiej.

... napisał:
13 Grudnia 2015
IP: 89.231.109.*
"do Blad" a wiec chodzi o przyziemność o kasę, o kasę dla ciebie, zazdrość ci rozum wypala, a ty w której jesteś klasie bezmózgi,w "0" bo nic mi na myśl nie przychodzi jak zero, a może mniej niż "0".
"do Blad" a może ci pełnosprawni powinni powiedzieć, że robicie parodie sportu i zabieracie im kasę na porządne treningi i starty międzynarodowe, tak jest uczciwiej, prawda, precz z "połamańcami" jak cię to bardziej rajcuje jak precz z "11"

gest napisał:
15 Grudnia 2015
IP: 89.161.35.*
gdyby ta pani miała odrobinę honoru, to podała by się do dymisji. Jaka jest atmosfera po jej decyzjach to środowisko potrafi ocenić, jeżeli w 10% zarzuty się potwierdzają tej pani należy podziękować.

Cała prawda ;) napisał:
16 Grudnia 2015
IP: 83.4.137.*
Jaki wynik Gąsiorski - Madejska?

Gąsiorski:Madej napisał:
16 Grudnia 2015
IP: 5.172.236.*
Gąsiorski:Madejska 0:1

Cała prawda ;) napisał:
16 Grudnia 2015
IP: 83.4.137.*
Dziękuję i dobrej nocy

do calej prawdy napisał:
17 Grudnia 2015
IP: 81.190.45.*
Jeszcze nie znasz kolego finalu tej sprawy.poczekajmy jak beda nowe wybory sam sie przekonasz jaki bedzie final.wiadomo ze za tej kadencji w pztsie sprawa poszla pod dywan o ile takowy maja w tym zwiazku.

do bledu napisał:
17 Grudnia 2015
IP: 81.190.45.*
Masz swieta racje kolego to jest stwor tej grupy wogole nie potrzebny przy naszym sporcie.Oni powinni jezdzic razem z olimpiadami specjalnymi i tam byc ta grupa najzdrowsza.

Do PG napisał:
19 Grudnia 2015
IP: 37.7.41.*
P.Pawle do Ciebie nikt nie przychodził, żeby się podpisać pod Twoim pismem Ty też chodziłeś za tymi podpisami.
Takie same działania tylko rozbieżne interesy. Chcesz wpływać na wiele spraw, do których nie posiadasz uprawnień !!!
Robisz szum nie w interesie tenisa stołowego tylko raczej w jakimś własnym interesie. Może już masz papiery na 11 kategorię. Bo masz 27 lat i chyba w kat. 11 miałbyś szansę na Olimpiadę. !!!

PawelG napisał:
20 Grudnia 2015
IP: 185.55.65.*
Ciekawe co piszesz. Kolejna fanatyczka trenerki z Warszawy? Chciałbym mieć 27 lat, dziękuję za komplement.

do calej prawdy napisał:
22 Grudnia 2015
IP: 89.231.48.*
skad ci sie wzial kolego czy kolezanko ten wynik.Jeszcze nie wiesz co bedzie w przyszlym roku po wyborach do nowych wladz pztsu.Napewno tego skladu nie bedzie.Jak tego starego to i sterej obsady trenerskiej.Takie sa zasady.

lobbysta napisał:
24 Grudnia 2015
IP: 89.161.35.*
przeczytałem za i przeciw, gdyby ci zainteresowani mieli trochę honoru to pani E.M. powinna odejść. długoletnia praca w tym środowisku spowodowała u tej pani zanik samokrytyki, tym samym cofa rozwój zasługującym na udział w zawodach za granica.Kadencja 4 lata to max. czas na wdrożenie dobrych inicjatyw. pu żniej następuje: zarozumialstwo,aroga ncja,kolesiostwo. brak inwencji itd.

do gasiorski-Ma napisał:
26 Grudnia 2015
IP: 89.231.53.*
Kolego teraz wiem co za powod jest tego wyniku miedzy nimi.Waldowski che sobie renome wyrobic u prezydenta wiec wciaga za soba ogon w postaci madejskiej .aby obydwoje sie pokazywali w oczaqch tego prezydenta .tu jest ten wyniczek jak napisales 1-0 dla Madeji.Ale wiec o tym ze czlonkowie obecnego pztsu juz niedlugo beda mieli wybory w 2016.napewno czesc z nich w pztsie nie bedzie.wiec i zmienia sie obecni trenerzy ,ktorzy nie beda odpowiadac nowym wladzom.
to na tyle tego wyniku.Nie wiesz jeszcze ze Gasiorski moze tez trafic do prezydenta i wtedy ten wynik byc moze bedzie remisowy.

zawodnik napisał:
26 Grudnia 2015
IP: 93.105.58.*
Madejska aut za niszczenie sportu osób niepełnosprawnych przez kilkanaście lat.Wiele zawodniczek i zawodników zmarnowało przez nią kariery.

do Doroty napisał:
31 Grudnia 2015
IP: 89.161.35.*
pierzesz tej pani skarpetki

Dorota Bucław napisał:
07 Stycznia 2016
IP: 62.233.222.*
Co za prymitywne wpisy. Koń by się uśmiał. Jak nie macie czym zaczepiać kadrowiczów to takie pierdoły wypisujecie.
Tak przysyła mi pocztą poleconym priorytetem, ja je piorę, , oczywiście dodaję lenor, żeby były przyjemniejsze do noszenia, potem nawet daję do prasowania i szybko wysyłam także poleconym priorytetem. Staram się aby nie trwało to dłużej niż 2 dni oczywiście, dlatego zamawiam kuriera, bo tak najszybciej.

czytelnik - zaw napisał:
07 Stycznia 2016
IP: 89.206.14.*
Szanowni piszący i czytający to nie wina EM, że jest tak długo trenerem kadry szacun dla niej, że umiała wyrolować wszystkich prezesów klubów niepełnosprawnych, panów dbających o swoje interesy a nie o swoich zawodników.Panów którzy w pewnym momencie olali to co się działo.
Dlatego też życzę EM dalszych sukcesów na polu walki z prezesami gdyż widzę, że jest silną kobitką.
Pozdrawiam wszystkich i niech wasi prezesi się wezmą do pracy na rzecz zawodników niepełnosprawnych.

R napisał:
07 Stycznia 2016
IP: 185.26.180.*
Tak postawmy p.trener pomnik bo ma bardzo duże sukcesy

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.