...

Maksymilian Miastowski i Elżbieta Kwiatkowska wygrali 2. GP Polski młodzików

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 22 Listopada 2015

Maksymilian Miastowski (Klub Olimpijczyka Mysłowice) i Elżbieta Kwiatkowska (MKS Rokita Brzeg Dolny) wygrali 2. Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

młodziczki:
KWIATKOWSKA Elżbieta - KRÓLIKOWSKA Katarzyna 3:0 (6,8,6)



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
MIASTOWSKI Maksymilian - KOSMAL Dawid 3:1 (11,-6,5,10)

klasyfikacje:

młodziczki:
1. 02679 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 130
2. 04008 KRÓLIKOWSKA Katarzyna 2003-09-23 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 120
3-4. 00312 OŻGA Weronika 2003-12-03 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 110
04353 WRZOSEK Wiktoria 2004-03-17 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 110
5. 06011 KOWALCZYK Zuzanna 2003-08-27 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 103
6. 03890 SUŁEK Zuzanna 2003-11-17 LKTS Luboń wielkopolskie 101
7. 02313 SZYMCZYK Natalia 2003-04-15 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 99
8. 06350 GÓRSKA Michalina 2003-01-06 LUKS FALA Piotrawin lubelskie 97
9. 03983 STACHNIAK Martyna 2003-02-11 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 93
10. 00304 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 91
11. 00528 JARKOWSKA Aleksandra 2003-07-19 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 89
12. 00595 WIĄCEK Amelia 2003-07-23 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 87
13. 07727 BRZYSKA Anna 2005-06-16 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 83
14. 05677 KITA Paulina 2004-02-16 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 81
15. 07173 CITKO Magdalena 2003-08-02 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 79
16. 00314 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 77
17. 04192 KUBIAK Anna 2004-11-05 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 73
18. 03877 DOMBKA Weronika 2003-03-11 LKTS Luboń wielkopolskie 71
19. 01490 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 69
20. 03800 WIECZOREK Natalia 2003-05-08 KS LEGION Skierniewice łódzkie 67
21-24. 00104 PIŁAT Agnieszka 2004-04-14 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 65
02422 OLEKSIK Karolina 2003-07-11 GKTS Gdańsk pomorskie 65
02539 SZTWIERTNIA Ilona 2004-12-06 LKS LESZNIANKA Leszna Górna śląskie 65
07719 CHWOJKO Jagoda 2004-01-06 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 65
25-32. 07603 DIETRICH Julia 2004-05-08 LUKS STRASZYN Straszyn pomorskie 62
05649 DOMITER Julia 2004-12-11 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 62
06460 KOTARSKA Amelia 2004-05-16 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 62
04997 ŻÓŁTOWSKA Julia 2003-04-25 UKS ORLIK Gdynia pomorskie 62
02681 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 62
02741 WIELGOS Zuzanna 2005-11-08 LZS Kąkolówka podkarpackie 62
04834 KAWIAK Marta 2003-04-28 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 62
00591 TATAREWICZ Barbara 2003-12-30 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 62
33-40. 00592 TRUSZKOWSKA Magdalena 2004-04-08 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 59
04216 GAJEWSKA Natalia 2003-05-18 LITS MEBLE ANDERS Żywiec śląskie 59
00688 GĄSIOR Natalia 2004-05-10 AKS Mikołów śląskie 59
04854 ARCHACKA Julia 2003-01-21 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 59
06713 JANKOWICZ Paulina 2004-08-18 GLKS Nadarzyn mazowieckie 59
08185 CZUBAKOWSKA Julia 2004-05-24 MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 59
06013 MAŁYSIAK Kamila 2004-01-02 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 59
02886 BREJNAK Nikola 2003-03-31 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 59
41-48. 05077 NOWAK Ramona 2004-05-29 KUKS REMUS Kościerzyna pomorskie 56
01160 WRÓBEL Wiktoria Weronika 2006-04-23 LTSR Buczek łódzkie 56
02368 GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 56
00399 PAWŁOWSKA Zuzanna 2004-08-03 MKS MRĄGOWIA Mrągowo warmińsko-mazurskie 56
07296 SKUBA Emilia 2005-09-08 AZS UMCS Lublin lubelskie 56
04195 KAŁUŻNY Laura 2004-03-07 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 56
03984 HAJDUK Martyna 2004-03-17 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 56
08107 PUCHALSKA Patrycja 2003-10-06 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 56
49-56. 03902 BŁACH Amelia 2004-01-03 LUKS KUSY Laskowice kujawsko-pomorskie 54
04194 TOMCZAK Weronika 2004-05-25 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 54
06970 FRONTCZAK Magdalena 2004-02-12 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 54
02415 KRAKOWIAK Ewa 2005-03-21 GKTS Gdańsk pomorskie 54
03808 LEWANDOWSKA Zuzanna 2004-12-17 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 54
02940 LEMAŃSKA Klara 2006-09-11 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 54
06184 NIEDŹWIECKA Sandra 2003-02-19 AUKS TREFL Zamość lubelskie 54
05291 KOBER Laura 2004-06-11 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 54
57-63. 04737 SŁOWIŃSKA Anika 2004-04-17 ZTTS Złocieniec zachodniopomorskie 52
01896 MAJDECKA Maja 2003-02-03 UKS CHROBRY Gizałki wielkopolskie 52
01158 NICIAK Zuzanna 2004-09-19 LTSR Buczek łódzkie 52
00632 NIEDWOROK Hanna 2003-02-21 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 52
03512 ŁĄCKA Julia 2003-12-10 UZTS Barcin kujawsko-pomorskie 52
00630 PAWELEC Sylwia 2003-09-18 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 52
00565 GERC Daria 2004-04-08 KS ORZEŁ Międzyrzecz lubuskie 52

młodzicy:
1. 03167 MIASTOWSKI Maksymilian 2003-05-04 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 130
2. 05654 KOSMAL Dawid 2004-04-12 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 120
3-4. 04340 KWAPIŚ Kuba 2003-05-30 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 110
03119 DZIUBA Patryk 2003-05-07 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 110
5. 00575 LEWASZKIEWICZ Filip 2003-01-21 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 103
6. 03735 KORCZAK Damian 2003-09-06 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 101
7. 00945 KRZYWNIAK Filip 2004-05-24 ZKS Drzonków lubuskie 99
8. 06280 MICHALSKI Piotr 2003-07-15 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 97
9. 03887 PYŚK Patryk 2003-12-08 LKTS Luboń wielkopolskie 93
10. 06008 KOLASA Szymon 2003-04-12 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 91
11. 02889 REDZIMSKI Miłosz 2006-09-10 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 89
12. 08083 CZERNECKI Robert 2003-10-16 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 87
13. 03986 CHMIELOWSKI Jakub 2003-10-06 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 83
14. 02580 MARCHLEWSKI Kacper 2003-03-06 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 81
15. 00339 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 79
16. 03529 SPOREK Szymon 2004-04-28 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 77
17. 03129 MISIUDA Miłosz 2003-09-26 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 73
18. 03528 KRUKAR Piotr 2003-01-03 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 71
19. 05155 WNĘK Stanisław 2004-10-15 UKS FAN Strzelin dolnośląskie 69
20. 01749 KULCZYCKI Alan 2006-03-21 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 67
21-24. 02880 WIŚNIEWSKI Szymon 2005-03-16 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 65
06698 TRZASKOWSKI Tomasz 2004-08-24 GLKS Nadarzyn mazowieckie 65
05518 KWIATKOWSKI Patryk 2003-02-20 MTS Kwidzyn pomorskie 65
03533 OLBRYCHT Michał 2004-09-08 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 65
25-32. 02941 LEMAŃSKI Stanisław 2003-03-23 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 62
01752 KUŹBIŃSKI Michał 2003-08-24 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 62
08089 GABLER Wojciech 2003-08-26 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 62
02960 ALOT Maksymilian 2004-05-14 MRKS Gdańsk pomorskie 62
01416 MROZEK Tomasz 2004-02-15 KS Dąbcze wielkopolskie 62
03788 JAŚKIEWICZ Maciej 2003-04-02 KS ENERGETYK Łódź łódzkie 62
07640 BOGACZ Wojciech 2004-01-19 MKS KSOS Kraków małopolskie 62
06017 KOWALKOWSKI Maciej 2004-02-20 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 62
33-40. 04993 ŁĘCKI Maciej 2004-01-20 UKS ORLIK Gdynia pomorskie 59
06454 BRZEZIK Jakub 2003-12-28 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 59
03581 ZAKRZEWSKI Bartosz 2003-01-15 TG SOKÓŁ Gniewkowo kujawsko-pomorskie 59
03159 GWIZDON Oliwer 2003-11-30 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 59
01552 OLEJNIK Mikołaj 2003-07-31 LUKS Gryfice zachodniopomorskie 59
06031 BIELECKI Patryk 2004-12-06 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 59
07374 KNAGA Łukasz 2003-08-13 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 59
04853 WOŹNIAK Szymon 2003-05-12 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 59
41-48. 08128 ZALEWSKI Mateusz 2005-11-20 KS SOKÓŁ Serock mazowieckie 56
03797 PRZYBYŁ Michał 2004-04-02 KS ENERGETYK Łódź łódzkie 56
00842 SZCZEPANEK Błażej 2003-12-25 LZS Żywocice opolskie 56
04042 STECYSZYN Jakub 2003-04-15 MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 56
05337 SŁAWIŃSKI Kacper 2003-10-16 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna śląskie 56
06455 CIECHOMSKI Ernest 2004-05-22 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 56
04835 JANKOWSKI Igor 2004-10-25 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 56
07601 RUDO Adam 2003-10-01 LUKS STRASZYN Straszyn pomorskie 56
49-56. 06716 KOSTECKI Filip 2004-04-08 GLKS Nadarzyn mazowieckie 54
06039 PLEWIK Miłosz 2004-11-15 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 54
05311 WANDACHOWICZ Michał 2006-09-04 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 54
05515 SMELA Sylwester 2004-10-19 MTS Kwidzyn pomorskie 54
05234 TALAR Wiktor 2003-01-30 UKS ŻAKI Taczanów wielkopolskie 54
05513 KOPECKI Radosław 2004-01-23 MTS Kwidzyn pomorskie 54
03126 LIS Karol 2003-07-27 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 54
04765 RUTKOWSKI Mateusz 2004-09-10 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 54
57-64. 02733 BORKOWSKI Bartosz 2005-06-15 UKS SOKOLIK Niemodlin opolskie 52
04926 BORAWSKI Jacek 2003-11-26 MOKS SŁONECZNY STOK Białystok podlaskie 52
07163 ZUBRYCKI Xavier 2003-06-30 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 52
03729 TURECKI Kacper 2006-07-07 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 52
06470 SZOŁKOWSKI Bartłomiej 2003-06-11 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 52
00942 SERGIEL Szymon 2004-06-11 ZKS Drzonków lubuskie 52
02572 ZGLIŃSKI Antoni 2004-08-29 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 52
05313 SKÓRKO Bartłomiej 2005-05-31 niestowarzyszony śląskie 52
 


Ilość komentarzy: 2

Dawid napisał:
23 Listopada 2015
IP: 213.216.73.*
Brawo Makio!!!

ARKA napisał:
23 Listopada 2015
IP: 83.31.72.*
Gratulacje dla zwycięzców oraz dla Kasi i Patryka z Podkarpacia.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.