...

Daniel Bąk i Katarzyna Grzybowska wygrali GP Polski seniorów!

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 18 Października 2015

Katarzyna Grzybowska/foto by MKSTS Polkowice

Wyświetleń: 2493

Komentarzy: 7

Tagi:
Daniel Bąk
Katarzyna Grzybowska
Grand Prix Polski Seniorów

Daniel Bąk (UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą) i Katarzyna Grzybowska (SKTS Sochaczew) wygrali pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

mężczyźni:
BĄK Daniel - FLORAS Robert 4:3 (-9,-6,-6,11,5,8,9)



REKLAMA Czytaj dalej



kobiety:
GRZYBOWSKA Katarzyna - KUSIŃSKA Klaudia 4:1 (9,9,9,-8,8)

klasyfikacje:

kobiety:
1. 00318 GRZYBOWSKA Katarzyna 1989-04-30 SKTS Sochaczew mazowieckie 300
2. 00260 KUSIŃSKA Klaudia 1993-02-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie 275
3-4. 00454 ZIELIŃSKA Anna Monika 1992-05-16 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 250
00294 ZAŁOMSKA Roksana 1991-04-29 KS Polkowice dolnośląskie 250
5-6. 00202 KNYSZEWSKA Paulina 1997-08-16 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 222
00292 SIKORSKA Magdalena 1986-05-31 KS Polkowice dolnośląskie 222
7-8. 00299 ŁUCZAKOWSKA Daria 1984-05-20 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 218
00058 SZYMAŃSKA Antonina 1983-04-16 AZS UMCS Lublin lubelskie 218
9-12. 00087 NOWOCIN Katarzyna 1994-06-08 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 200
00059 PAWLAK Sylwia 1995-08-26 AZS UMCS Lublin lubelskie 200
00201 FALARZ Aleksandra 1996-01-24 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 200
00302 WABIK Sandra 1995-10-22 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 200
13. 00072 ŚLIFIRCZYK Katarzyna 1993-03-16 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 173
14. 06091 GALUS Katarzyna 1998-02-21 LUKS Skrzyszów małopolskie 171
15. 00051 PASZEK Patrycja 1995-12-12 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 169
16. 00056 MICHORCZYK Natalia 1994-03-08 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 167
17. 00301 JOŃCZYK Ada 1995-11-13 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 148
18. 00970 ŚLĄZAK Julia 1999-06-18 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 146
19. 00204 WOŁOWIEC Dominika 1997-02-04 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 144
20. 00199 SMĘTEK Marta 1986-07-24 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 142
21-24. 00261 KRZYSIEK Paulina 1996-08-12 GLKS Nadarzyn mazowieckie 135
01056 NAWROCKA Klaudia 1997-01-25 KS GALAXY Białystok podlaskie 135
00256 GUMULA Renata 1986-11-28 AZS UMCS Lublin lubelskie 135
00730 WĘGRZYN Anna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 135
25-32. 01964 TOKARCZYK Karolina 1998-03-07 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 125
00453 KIEDROWSKA Joanna 1996-05-05 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 125
00721 KRAJEWSKA Marta 1995-04-10 MRKS Gdańsk pomorskie 125
00257 URBAŃCZYK Anna 1993-08-21 AZS UMCS Lublin lubelskie 125
00964 KIJOK Emilia 1981-12-24 niestowarzyszony lubuskie 125
00298 MALUSZCZAK Agnieszka 1989-03-18 KS Polkowice dolnośląskie 125
00717 KACZMAREK Agnieszka 1995-02-09 MRKS Gdańsk pomorskie 125
00546 NOWACKA Paulina 1994-02-28 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 125
33-40. 00731 WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 115
02283 BANAŚ Dominika 1997-12-11 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 115
00732 KASENBERG Magdalena 1997-12-14 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 115
00741 SZYMCZAK Julia 2000-09-22 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 115
06820 JANIK Angelika 2000-01-09 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 115
00724 WITKOWSKA Julia 1999-07-10 MRKS Gdańsk pomorskie 115
00089 HENNIG Katarzyna 1999-08-30 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 115
00739 PALACZ Katarzyna 1994-05-18 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 115
41-48. 06830 KOZIOŁ Sandra 2000-12-03 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 110
00497 ŻBIKOWSKA Monika 1995-05-25 KU AZS PWSIiP Łomża podlaskie 110
00720 OLCZAK Honorata 1996-04-18 MRKS Gdańsk pomorskie 110
00967 FALARZ Kinga 1997-11-12 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 110
00057 RYDZ Paulina 1995-09-15 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 110
00549 WYSOCKA Magdalena 1995-03-10 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 110
00262 DĄBROWSKA Aleksandra 1996-03-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie 110
49-56. 00531 LIS Marta 1995-03-23 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 100
05480 JĘDRZEJEWSKA Anna 1996-06-24 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100
03508 JACKOWSKA Julia 2001-05-06 UZTS Barcin kujawsko-pomorskie 100
02278 PASZEK Aleksandra 1991-07-10 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 100
00307 OSIŃSKA Katarzyna 1994-03-12 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 100
03878 DRYGAS Joanna 1992-11-22 LKTS Luboń wielkopolskie 100
04219 HETNAŁ Sandra 1999-09-03 LITS MEBLE ANDERS Żywiec śląskie 100
00972 UCHNAST Agata 1999-07-24 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 100
57-64. 00722 KĘDZIOR Daria 1997-04-14 MRKS Gdańsk pomorskie 95
00132 KOCOŃ Natalia 1996-06-26 UKS CHAMPION Police zachodniopomorskie 95
03734 DANAJ Patrycja 1998-09-28 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 95
00193 BIBIK Julia 1998-11-01 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 95
02310 MŁYNEK Natalia 1998-04-05 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 95
00194 GÓRSKA Ada 1998-03-16 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 95
00090 SZCZUKA Agata 2000-12-28 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 95

mężczyźni:
1. 00570 BĄK Daniel 1988-08-27 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 300
2. 00355 FLORAS Robert 1992-07-13 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 275
3-4. 00233 KOSOWSKI Jakub 1982-12-26 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 250
00354 SUCH Bartosz 1983-03-16 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 250
5-6. 00508 WOŚ Alan 1984-08-29 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 222
00324 BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 222
7-8. 00224 LEWANDOWSKI Tomasz 1985-08-02 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 218
00506 CHMIEL Piotr 1986-08-22 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 218
9-12. 00791 BADOWSKI Marek 1997-06-23 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 200
05103 SZYMAŃSKI Filip 1983-08-28 niestowarzyszony mazowieckie 200
00358 KULPA Konrad 1994-12-02 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 200
00907 FOLWARSKI Jakub 1996-05-03 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 200
13-16. 00760 MURAWSKI Michał 1995-10-17 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 170
00807 PEREK Jakub 1986-08-04 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 170
00380 MALICKI Szymon 1988-12-20 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 170
00347 WIĘCEK Adrian 1995-06-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 170
17. 00379 ZATÓWKA Patryk 1997-04-10 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 148
18. 00244 CHMIEL Paweł 1986-08-22 TTS POLONIA Bytom śląskie 146
19. 00361 KOTOWSKI Tomasz 1998-07-05 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 144
20. 00153 NOWOKUŃSKI Jacek 1984-08-24 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 142
21-24. 00325 CHODORSKI Piotr 1991-12-10 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 135
01060 ZDZIENICKI Kamil 1987-07-23 KS GALAXY Białystok podlaskie 135
00238 BIAŁEK Artur 1992-08-28 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 135
05403 PRUS-STROWSKI Karol 1986-10-08 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 135
25-32. 00240 JENDRZEJEWSKI Patryk 1990-04-02 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 125
00790 TROKA Mateusz 1993-12-17 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 125
00571 BĄK Marcin 1986-11-05 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 125
00225 GOŁĘBIOWSKI Mateusz 1990-07-20 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 125
06993 OSIKA Sławomir 1990-10-20 MLUKS GULON Zakliczyn małopolskie 125
01061 KIEŁB Dariusz 1972-09-06 KS GALAXY Białystok podlaskie 125
00269 DĄBROWSKI Michał 1991-12-23 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 125
00327 WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 125
33-40. 00909 TOMASZUK Tomasz 1997-12-29 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 115
00812 DANIEL Artur 1982-04-28 Stowarzyszenie MARABELLA Sopot pomorskie 115
01097 LUBIN Krzysztof 1977-06-18 MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie lubuskie 115
00783 MARCINOWSKI Krzysztof 1973-05-25 KS PEGAZ Łańcut podkarpackie 115
01066 ADAMIAK Grzegorz 1971-03-27 KS GALAXY Białystok podlaskie 115
00917 KĄDZIELA Marek 1982-03-08 TKS OPOKA Trzebinia małopolskie 115
00360 PIOTROWSKI Paweł 1996-05-07 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 115
01048 SZYMCZYK Jan 1997-07-24 BISTS Bielsko-Biała śląskie 115
41-48. 02793 GALAS Michał 1995-11-13 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 110
00326 DUGIEL Adrian 1997-11-15 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 110
00781 CYRNEK Piotr 1995-10-16 KS PEGAZ Łańcut podkarpackie 110
00963 RAKOWSKI Tomasz 1994-01-29 niestowarzyszony lubuskie 110
03896 SPYCHAŁA Adrian 1996-05-11 LKTS Luboń wielkopolskie 110
00352 JARMOŁOWICZ Kamil 1996-11-05 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 110
07530 JAROCKI Łukasz 1996-06-09 LKS PIASKOVIA Piaski lubelskie 110
00784 NADOLSKI Łukasz 1993-11-19 KS PEGAZ Łańcut podkarpackie 110
49-56. 00246 MICHALIK Kamil 1989-03-06 TTS POLONIA Bytom śląskie 100
02792 DWORAKOWSKI Rafał 1992-10-08 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 100
05414 JEMILIANOWICZ Bartosz 1995-02-24 LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 100
00892 KAMIŃSKI Mikołaj 1995-01-09 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 100
02964 DYKOWSKI Mateusz 1994-03-16 MRKS Gdańsk pomorskie 100
06850 CHWASTYNIAK Wojciech 1985-02-28 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 100
00068 MOCZKO Mateusz 1990-07-11 UKS DWUNASTKA Wrocław dolnośląskie 100
08940 WITKOWSKI Antoni 1994-02-02 niestowarzyszony mazowieckie 100
57-64. 07373 KOTARSKI Maciej 1998-09-08 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 95
00069 MOCZKO Michał 1996-05-23 UKS DWUNASTKA Wrocław dolnośląskie 95
00147 NALEPA Kamil 1999-02-05 ZKS Drzonków lubuskie 95
00364 WĘDERLICH Damian 1998-02-05 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 95
00366 URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 95
00161 NOWALIŃSKI Maciej 1990-01-18 AUKS TREFL Zamość lubelskie 95
02290 SKOP Szymon 1990-04-14 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 95
05420 DOBROWOLAŃSKI Bartosz 1992-07-14 LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 95
 


Ilość komentarzy: 7

gulon napisał:
18 Października 2015
IP: 83.30.203.*
Brawo Sławek Osika ... .Dobry turniej. Wyjście z grupy i pokonanie Łukasza NADOLSKIEGO zasługuje na uwagę.

OSA napisał:
19 Października 2015
IP: 81.190.169.*
Na uwagę zasługuje jedynie zwycięstwo Daniela Bąka (wielka niespodzianka).

Brawo napisał:
19 Października 2015
IP: 46.171.70.*
Całe lubuskie dumne z Daniela . Brawo "Bonal" !

Ping napisał:
19 Października 2015
IP: 109.94.245.*
Dobry występ niedawnych juniorów (poza Zatówką, który zatrzymał się chyba w rozwoju lub miał słaby turniej).
P. Grzybowska odstaje od reszty zawodniczek (poza dwoma regularnie nie grającymi).
Sukces D. Bąka (i nie tylko) dowodzi, że 1 stół w I lidze nie odbiega w zasadzie od poziomu graczy polskich w ekstraklasie.

Ping napisał:
19 Października 2015
IP: 109.94.245.*
Zapomniałem dodać. Trzeba dopilnować rozwoju sióstr Węgrzyn (sponsorzy!!!!!! i trening na najwyższym poziomie). To największe nadzieje polskiego tenisa stołowego. Wyrównane mecze z czołówką w tym wieku !!!!

franek do OSA napisał:
19 Października 2015
IP: 83.20.178.*
co Sławek Osika Tobie przeszkadza zagrał fajnie i tyle a jak pograła woja legenda Polskiego tenisa stołowego tak pisałeś o jakiejś trenerce z Gorzvi secika uciułała brawo . A dla bonala Gratki i Szacun

OSA do Franka napisał:
19 Października 2015
IP: 81.190.176.*
A co mnie obchodzi jakaś trenerka z Gorzovii, ja napisałem tylko, że była tylko jedna niespodzianka sporego kalibru, jak patrzyłem na tabelę turniejową, to nie było żadnej kobiety z Gorzovii, więc piszesz głupoty, a jak też wiem w tym klubie jest tylko jeden trener, a nie trenerka.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.