...

Znamy zwycięzców GP Wodzisławia Śląskiego

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 07 Października 2015

Krzysztof Pawłowski, Mariusz Głowacki, Roman Wiża, Zbigniew Siódmok, Bogusław Balawajder i Aneta Trętowska wygrali  czwarty, finałowy turniej z cyklu Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kategoria do  15 lat:
1    Pawłowski Krzysztof    UKTS Sokół Orzesze
2    Sigulski Dominik    UKS Chorzów
3    Marciniec Krzysztof    MUKS Jedynka Pszów
4    Sigulski Tymoteusz    UKS Chorzów
5    Kasperska Maja    TKKF Relaks Wodzisław Śląski
6    Szwab Magda    Wodzisław Śląski



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria 16-40 lat:
1    Głowacki Mariusz    KS Martex Rybnik
2    Sasyków Piotr    Spartakus Gliwice
3    Trętowska Aneta    KS Martex Rybnik
4    Marciniec Izabela    KS Martex Rybnik

Kategoria 41-60 lat:
1    Wiża Roman    Kolejarz Gliwice
2    Opozda Rafał    Kolejarz Gliwice
3    Balawajder Bogusław    LKS Gwiazda Seger Skrzyszów
4    Balawajder Jacek    MUKS Jedynka Pszów
5    Marciniec Grzegorz    MUKS Jedynka Pszów
6    Porembski Damian    TKKF Karlik Wodzisław Śląski
7    Kaczorek Marek    TKKF Relaks Wodzisław Śląski
8    Nowotny Ryszard    Naprzód Borucin
9    Marzec Sławomir    TKKF Relaks Wodzisław Śląski

Kategoria powyżej 60 lat:
1    Siódmok Zbigniew    DAR-BUD Kietrz
2    Matczak Andrzej    Radlin
3    Biaduń Antoni    Zabrze
4    Kaptur Wojciech    TKKF Karlik Wodzisław Śląski
5    Szwab Antoni    TKKF Relaks Wodzisław Śląski
6    Mrozik Franciszek    TKKF Relaks Wodzisław Śląski

Kategoria OPEN:
1    Balawajder Bogusław    LKS Gwiazda Seger Skrzyszów    40
2    Marciniec Grzegorz    MUKS Jedynka Pszów    38
3    Wiża Roman    Kolejarz Gliwice    36
4    Marzec Sławomir    TKKF Relaks Wodzisław Śląski    34
5    Kaczorek Marek    TKKF Relaks Wodzisław Śląski    32
6    Sasyków Piotr    Spartakus Gliwice    30
7    Kubin Dariusz    Radlin    28
8    Opozda Rafał    Kolejarz Gliwice    26
9    Siódmok Zbigniew    DAR-BUD Kietrz    24
10    Głowacki Mariusz    KS Martex Rybnik    24
11    Szwab Antoni    TKKF Relaks Wodzisław Śl.    24
12    Balawajder Jacek    MUKS Jedynka Pszów    24
13    Marciniec Krzysztof    MUKS Jedynka Pszów    20
14    Marciniec Izabela    TKKF Relaks Wodzisław Śl.    20
15    Mrozik Franciszek    TKKF Relaks Wodzisław Śląski    20
16    Porembski Damian    TKKF Karlik Wodzisław Śląski    20
17    Matczak Andrzej    Radlin    16
18    Nowotny Ryszard    Naprzód Borucin    16
19    Kasperska Maja    TKKF Relaks Wodzisław Śląski    16

Kategoria OPEN KOBIET:
1    Trętowska Aneta    KS Martex Rybnik    40
2    Marciniec Izabela    TKKF Relaks Wodzisław Śl.    38
3    Kasperska Maja    TKKF Relaks Wodzisław Śląski    36
4    Marzec Halina    Wodzisław Śląski    34
5    Szwab Magda    Wodzisław Śląski    32

klasyfikacja generalna do pobrania TUTAJ.


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.