...

Filip Szymański i Paulina Krzysiek wygrali I WTK seniorów na Mazowszu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 04 Października 2015

Filip Szymański/Fot. Mateusz Derengowski

Wyświetleń: 1360

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
mazowieckie
Mazowsze
Filip Szymański
Paulina Krzysiek

Filip Szymański (Niestowarzyszony) i Paulina Krzysiek (GLKS Nadarzyn) wygrali I WTK seniorów w woj. mazowieckim.

klasyfikacje:

kobiety:
1. KRZYSIEK Paulina 1996-08-12 00261 GLKS Nadarzyn 90
2. DĄBROWSKA Aleksandra 1996-03-22 00262 GLKS Nadarzyn 85
3. ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 00263 GLKS Nadarzyn 81
4. KLIMCZAK Monika 1997-09-23 00489 SCKiS HALS Warszawa 77
5-6. BOŻEK Weronika 2000-09-01 00265 GLKS Nadarzyn 73
GRABOWSKA Agata 1989-12-10 07791 TG SOKÓŁ Brwinów 73
7-8. PRUSIŃSKA Hanna 1988-03-20 00488 SCKiS HALS Warszawa 69
WERESZCZAKA Anna 1998-02-18 00264 GLKS Nadarzyn 69
9-12. ZANIEWSKA Wiktoria 1997-05-22 00320 SKTS Sochaczew 62
PRZESMYCKA Magdalena 1997-09-03 00491 SCKiS HALS Warszawa 62
NOWAKOWSKA Anna 1997-01-27 08200 MLUKS NADWIŚLANIN Płock 62
ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 00487 SCKiS HALS Warszawa 62
13-16. WIĘCKOWSKA Julia 2002-10-25 00490 SCKiS HALS Warszawa 53
SZTUKA Paulina 2000-03-13 08115 SCKiS HALS Warszawa 53
SZELKOWSKA Sylwia 1996-03-19 08205 MLUKS NADWIŚLANIN Płock 53
LAU Aleksandra 1996-08-05 08195 MLUKS NADWIŚLANIN Płock 53
17-24. ADAMKIEWICZ Renata 1996-10-05 08081 SCKiS HALS Warszawa 40
DRANIAK Natalia 2002-11-08 00267 GLKS Nadarzyn 40
BEZIUK Elżbieta 1969-03-17 08767 niestowarzyszony 40
DRANIAK Paulina 1999-08-04 00266 GLKS Nadarzyn 40
SZCZODROWSKA Magdalena 1994-08-29 08206 MLUKS NADWIŚLANIN Płock 40



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1. SZYMAŃSKI Filip 1983-08-28 05103 niestowarzyszony 90
2. FOLWARSKI Jakub 1996-05-03 00907 MKS POGOŃ Siedlce 85
3. WITKOWSKI Antoni 1994-02-02 08940 niestowarzyszony 81
4. JANCZEWSKI Grzegorz 1986-12-08 08092 SCKiS HALS Warszawa 77
5-8. SANKOWSKI Marcin 1995-08-28 00759 KS SPÓJNIA Warszawa 71
SAŁACIŃSKI Przemysław 1992-05-09 00762 KS SPÓJNIA Warszawa 71
GRZEŚLAK Zbigniew 1985-09-13 00758 KS SPÓJNIA Warszawa 71
BRODZKI Maciej 1991-09-12 08082 SCKiS HALS Warszawa 71
9-12. WIETESKA Aleksander 1989-08-25 08117 SCKiS HALS Warszawa 62
NIEDZIELSKI Mateusz 1991-08-03 06678 GKTS WIĄZOWNA Wiązowna 62
MISZTAL Igor 1997-05-14 06710 GLKS Nadarzyn 62
MURAWSKI Michał 1995-10-17 00760 KS SPÓJNIA Warszawa 62
13-16. OLEK Jan 1992-11-02 00761 KS SPÓJNIA Warszawa 53
MAJCHRZAK Adrian 1999-11-08 06465 UKS RETURN Piaseczno 53
MAKOWSKI Tomasz 1982-01-10 08103 SCKiS HALS Warszawa 53
TOMASZUK Tomasz 1997-12-29 00909 MKS POGOŃ Siedlce 53
17-20. WOJNARSKI Robert 1973-04-10 07681 MUKS Gąbin 44
BARNAŚ Paweł 1979-02-02 08236 SKS 40 Warszawa 44
LEBRECHT Bartosz 1996-03-03 06699 GLKS Nadarzyn 44
SITAREK Grzegorz 1995-06-23 08241 SKS 40 Warszawa 44
21-24. WAWRZYNIAK Andrzej 1980-11-30 07679 MUKS Gąbin 36
CHUŁERAŃSKI Paweł 1978-05-28 07321 IKRTS Józefów 36
WASIAK Damian 1997-02-04 00765 KS SPÓJNIA Warszawa 36
STĘPIŃSKI Piotr 1996-07-09 07336 IKRTS Józefów 36
25-32. PĄCZKIEWICZ Miłosz 1994-08-27 07854 UKS LUPUS KABATY Warszawa 25
CZURYŁOWICZ Krzysztof 1985-10-16 08084 SCKiS HALS Warszawa 25
NIEMIEC Rafał 1995-01-03 07830 UKS CZTERNASTKA Ursus 25
MILEWSKI Justyn 1983-07-09 07324 IKRTS Józefów 25
KWAŚNIEWSKI Michał 1992-05-02 08101 SCKiS HALS Warszawa 25
SELERSKI Mateusz 1996-09-09 05972 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 25
DUBNIAK Tomasz 1993-02-12 00767 KS SPÓJNIA Warszawa 25
KIEŁBIK Michał 1984-04-02 07861 UKS LUPUS KABATY Warszawa 25
33-40. BOŻEK Patryk 1999-06-08 06696 GLKS Nadarzyn 18
MISZKURKA Jakub 2001-02-06 08106 SCKiS HALS Warszawa 18
BOROWSKI Dominik 1998-03-26 06453 UKS RETURN Piaseczno 18
SELERSKI Damian 1994-08-12 06501 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18
SOKOŁOWSKI Łukasz 2002-07-14 04797 KS SPÓJNIA Warszawa 18
SOSZYŃSKI Filip 2000-12-28 07332 IKRTS Józefów 18
SITEK Kamil 1989-07-21 06676 GKTS WIĄZOWNA Wiązowna 18
STRYGUN Tomasz 1997-08-12 00768 KS SPÓJNIA Warszawa 18
41-48. KICIŃSKI Mateusz 1997-08-19 06707 GLKS Nadarzyn 16
GAŁECKI Paweł 1989-10-31 07800 TG SOKÓŁ Brwinów 16
KAMIŃSKI Mikołaj 1995-01-09 00892 IKTS BROŃ Radom 16
KICIŃSKI Mikołaj 2002-12-15 06708 GLKS Nadarzyn 16
STĘPIEŃ Krzysztof 1970-07-10 04782 KS SPÓJNIA Warszawa 16
BYSZEWSKI Hubert 1991-07-07 00910 MKS POGOŃ Siedlce 16
GRZYBOWSKI Tomasz 1973-08-20 06677 GKTS WIĄZOWNA Wiązowna 16
NOWAK Michał 1998-03-10 08780 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa 16
49-64. STĘPNIAK Krzysztof 1986-09-05 07702 MUKS Gąbin 14
PUTERNICKI Michał 1979-07-21 07691 MUKS Gąbin 14
RUDNICKI Piotr 1998-01-07 08108 SCKiS HALS Warszawa 14
ROBAK Mariusz 1973-01-13 07692 MUKS Gąbin 14
JAMORSKI Łukasz 2000-10-29 08091 SCKiS HALS Warszawa 14
JAWORSKI Piotr 1999-09-27 08093 SCKiS HALS Warszawa 14
KUDRYK Tadeusz 1991-11-21 04779 KS SPÓJNIA Warszawa 14
ŻABKA Przemysław 1978-09-06 07686 MUKS Gąbin 14
BUŁA Michał 1985-05-03 07683 MUKS Gąbin 14
JAROSŁAWSKI Mateusz 1997-07-28 04776 KS SPÓJNIA Warszawa 14
WOLFF Paweł 1987-05-28 07857 UKS LUPUS KABATY Warszawa 14


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.