...

Grad medali Polaków w Czechach

Kategoria: Inne wiadomości - Niepełnosprawni / 26 Września 2015

Rafał Lis/foto by Patrycja Skupińska

Wyświetleń: 1233

Komentarzy: 2

Tagi:
niepełnosprawni
Czech Open
międzynarodowe mistrzostwa Czech

Aż 16. medali zdobyli reprezentanci Polski w międzynarodowych mistrzostwach Czech niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w czeskiej Ostrawie.


REKLAMA Czytaj dalej

wyniki i klasyfikacje możecie zobaczyć TUTAJ.


Ilość komentarzy: 2

Radek napisał:
27 Września 2015
IP: 83.19.100.*
Brawo Reprezentacjo Polski, Gratulacje za tyle medali.. Brawo Maćku, Karolino i Krzyśku, Gratulacje za cztery zwycięstwa i dwa srebra. Świetne Wasze zawody. Jestem z Was dumny i cały klub IKS Jezioro Tarnobrzeg. Pozdrowionka

zzzz napisał:
28 Września 2015
IP: 217.172.251.*
Turniej jak to turniej troche slabo obstawiony.ale gratki dlas naszych zawodnikow za wygranie w tym turnieju.Super zagral Michal w gr.7 gdzie wygral swoja kategorie rowniez wykorzystal swoja potecje w grze w gr.10 Igor Misztal i zajal II miejsce.Swietnie wypadly Takze Kasia Marszal gdzie zajela w swojej kat.Gr.6 II miejsce przegrywajac ze swietna zawodniczka Paovic.Widac forme maja wszyscy zawodnicy.Ale napewno sensacja jest wygrana Rafala Lisa z Krzysztofem Zylka.Chociaz oni obydwaj sa na jednym poziomie grania .W tym dniu musial byc w lepszej dyspozycji sportowej Rafal..Cieszy i tak kazda wygrana naszych zawodnikow. Pawel Konstanty zajal tam III m.w.gr.9 gdzie ta grupa zawsze zalicza sie do bardzo mocnej.Jednym slowem ten turniej dla naszych zawodnikow niezle wypalil a nie tak jak nasi zdrowi zawodnicy wszystkie mecze poprzegrywali po 2/3.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.