...

Prywatny skład kadry na mistrzostwa Europy

Kategoria: Inne wiadomości - Niepełnosprawni / 11 Września 2015

Polski Związek Tenisa Stołowego jeszcze nie ogłosił oficjalnego składu na mistrzostwa Europy niepełnosprawnych w tenisie stołowym. W kuluarach już huczy od plotek, dlaczego w kadrze nie ma Marka Chybińskiego, Damiana Słocińskiego, Sławomira Braka, Ernesta Gardynika czy innych zawodników.

Brak pierwszych dwóch, oznacza, że w klasie 11. (zawodników mentalnych) trenerka kadry - Elżbieta Madejska rezygnuje praktycznie z pewnego medalu w turnieju drużynowym!

W październiku zamierzam złożyć oficjalny wniosek do Polskiego Związku Tenisa Stołowego o odwołanie Elżbiety Madejskiej z funkcji trenera kadry narodowej osób niepełnosprawnych.REKLAMA Czytaj dalejSkład może ulec jeszcze zmianie, ale na razie zgłoszeni zostali:

kl. 1.:
Dorota Bucław

kl. 2.:
Rafał Czuper
Tomasz Jakimczuk

kl. 4.:
Rafał Lis
Maciej Nalepka
Krzysztof Żyłka

kl. 6.:
Katarzyna Marszal

kl. 7.:
Michał Deigsler

kl. 8.:
Małgorzata Jankowska
Piotr Grudzień
Mariusz Olczak
Marcin Skrzynecki

kl. 9.:
Karolina Pęk

kl. 10.:
Natalia Partyka
Patryk Chojnowski
Igor Misztal

kl. 11.:
Dorota Nowacka
Krystyna Siemieniecka
Kamil Bałuszek

PAWEŁ GĄSIORSKI


Ilość komentarzy: 28

t napisał:
11 Września 2015
IP: 89.77.92.*
Nareszcie, wraca nadzieja, ze cos sie ruszy!!! Jak to jest mozliwe, ze osoba z takim "zarzutami" nadal sprawuje ta funkcje od tylu lat i nikt z tym nie moze nic zrobic?!Nie moze byc tak, ze traktuje sie kadre, jak wlasny folwark! Tego wezme, bo mam taki kaprys, nie wazne, ze nie ma wynikow, a tego, ktory udowadnia, ze mu sie to nalezy, nie bo nie...Zero obiektywizmu, to jest trener, ktory jawnie przyznaje, ze dopoki ona jest, to tej, czy innej osoby nie bedzie w kadrze bez wzgledu na wyniki??!!Kadra hehe-kolko wzajemnej adoracji, gdzie w jej towarzystwie kazdy jej przytakuje, zgadza sie na wszystko, a gdy tylko odejdzie na bok, to by jej naplul w twarz!!!Inne zdanie jak jej sie nie liczy!Mam nadzieje, ze to sie wreszcie skonczy, nie bede "rzucac" nazwiskami, kto powinien, kto zasluguje, a kto nie na ta kadre, bo kazdy, kto zna zawodników i specyfike tenisa stolowego niepelnosprawnych widzi, kto regularnie wygrywa, kto przegrywa i jest to poparte wynikami, nic z powietrza sie nie bierze!

słusznie napisał:
11 Września 2015
IP: 89.231.116.*
panie Pawle ma pan racje i co z tego, ta kobieta podobnież sfałszowała listy obecności na szkoleniu które prowadziła, i co, cisza. kadrę buduje nie na podstawie wyniku sportowego ale na zasadzie lojalności. Słynna awantura z panem p. tez była robiona na zamówienie, kobieta mściła się za walkę z jej regulaminem już wtedy powinna wylecieć, ale to ona załatwia kasę dla niepełnosprawnych i prezes jej niepozbedzie się, takie życie, kto robi zakupy za kilkaset tysięcy w aga sport, kto???

zapytaj Damiana napisał:
11 Września 2015
IP: 193.189.76.*
Zapytajcie Pana Slocinskiego czemu nie jest zgloszony.

PawelG napisał:
11 Września 2015
IP: 185.55.65.*
Nie mogę zrozumieć tego, że zrezygnowała z medalu w drużynie w kl. 11. Ale cóż, jej wybór...

do słusznie napisał:
11 Września 2015
IP: 188.146.133.*
Wszyscy robimy zakupy a AGA Sport bo jesteśmy do tego zmuszani. My zawodnicy mamy tego dość dostajemy talony do AGA a tam zmuszani do zakupów tego co nie chcemy.Pozdrawiam

obiektywny napisał:
11 Września 2015
IP: 83.10.104.*
na talony mozesz kupic w aga nie tylko andro, zamawiasz co chcesz i aga sprowadza towar od konkurecji i ci go sprzedaje w cenach katalogowych, wiec nie płacz juz ze kupujesz co ci narzuca

zawodnik napisał:
12 Września 2015
IP: 89.186.23.*
Panie Pawle G! Jezeli Pan nie zna prawdziwych powodów nie powoływania niektóryh zawodników na ME to prosze nie pisać takich artykułów wprowadzających w błąd i siejących zamęt.

k napisał:
12 Września 2015
IP: 94.254.199.*
Proszę nie dyskutować z PANIĄ TRENER ona ma zawsze racje nie myli się zawodnicy ją bardzo lubią i szanują.

Zawodnik kadry napisał:
14 Września 2015
IP: 62.233.222.*
Jezeli chodzi o Aga sport i ubieranie, to musze wyprowadzić wszystkich z błędnego myślenia. Ostatnie dresy,koszulki sztuk 6 torbę treningowa,skarpety do gry na zawodach ( z nazwiskami ) dostaliśmy w 2013 roku. Wiadomo , ze firma Andro to nie to samo co Butterfly, więc większość z nas ma już je wyświechtane,porozc iągajcie, poprute. Do teraz były jeszcze Mistrzostwa Świata w Pekinie , ale też nic nie dostaliśmy, nawet głupich skarpetek, wiec moze talony i cos tam to maja, ale zdrowi, ale na pewno nie my niepełnosprawni!
Daleszewo Słociński nie jedzie to do niego pytanie, ale niech będzie szczery z jakiego powodu to decyzja będzie zrozumiała.

gdzie jest kasa napisał:
14 Września 2015
IP: 89.231.116.*
czegos nie rozumiem, otrzymujecie wiecej kasy niz pelnosprawni i jest gorzej. dostajecie co najmniej 30 000 zl na jednego kadrowicza, i co roku jest coraz wiecej kasy, to co sie dzieje z tymi pieniedzmi.

zaw napisał:
14 Września 2015
IP: 83.26.200.*
stroje dostali w 2013 roku w ilosci dres, 6 koszulek, torba skarpety, w tym czasie zagrali na całych 5 maks turniejach i stroje im sie zniszczyły? No cóż szanowni państwo stroje kadry sa do reprezentowania na turniejach a nie na treningach. Zawodnicy kadry młodzieżowej w tym czasie dostali po 1 koszulce na Cetniewo i nie płacza.

Zawodnik kadry napisał:
14 Września 2015
IP: 62.233.222.*
Mylisz się co do ilości turniejów, dwa reprezentacyjnych koszulek były 4 , które się pierze dla jasności, a nie wietrzy, a tym samym się niszczą i to bardzo szybko. Oprócz ME ( gry singlowe i drużynowe, był cały rom 2014, w którym braliśmy udział przynajmniej w 3 turniejach, tam też masz gry singlowe i drużynowe doadarkowo Mistrzostwa Świata to samo granie, a im wyżej i więcej zwycięst tym więcej meczów. Masz teraz 2015 i byliśmy na przynajmniej 3 turniejach. Jak posumujesz wszystko i weźmiesz pod uwagę, ze literki odpadaj, koszulka czerwona farbuje, zaciąga się i zmiany masy ciała niektórych zawodników to dojdziesz do wniosku może , że faktycznie to mało. Druga rzecz, na ilu też wielkich i,prężący występują co roku juniorzy i seniorzy i ile gier rozegrają zanim odpadną, że muszą mieć co roku nowe całe stroje? Sadzę, ze na wielu mniej i szybciej odpadaja z rywalizacji niż my, a jednak dostają rok w rok!
Te 30 tyś to ciekawostka, przelicz sobie 3 turnieje z 500 -600 euro, jak nie policzysz wychodzi z przejazdami bo jeździmy busami jakieś 10 tyś , a nie żadne 30! Nie wiem skąd masz takie informacje, ale chyba ktoś wprowadza Ciebie w błąd, a ty łykasz wszystko co To ir powiedzą bez wyciągania własnych wniosków. To tyle w sprawie koszulek, które sa powyciągane, za małe lub za duże Jaśki niektórzy przytyli lub schudli, pofarbowane, brak literek, pozaciągane. Jesli lubisz wyglądać jak obdartus to moze i takie by Tobie starczyły, dla mnie zrozumiałe byłoby , żeby przy rozdawaniu juniorom i seniorom ubrań ,kadra niepełnosprawnych tez powinna, bo nie jesteśmy gorsi niż zdrowi!
Proste prawda i jesli będziesz obiektywny to przyznasz racje

do zawodnik kad napisał:
14 Września 2015
IP: 83.26.200.*
okazuje sie ze placzecie a tak naprawde nie macie o co. Jezdzicie na koszt PZTS z tego co piszesz na mninimum 5 turnieji w roku , w tym czasie kadra zawodników , o przepraszam tylko pierwsza 4 jak to okresliłes zdrowych ma zaplacone za 2 turnieje i ME otrzymuja w tym czasie 1 koszulke i 1 t-shirt o dresach i torbach mlodzi zawodnicy moga pomazyc wiec nie pisz jak to jestescie pokrzywdzeni bo sam napisałes ze za wszystko wam placa

osa napisał:
15 Września 2015
IP: 81.190.170.*
Zapomnieliście jeszcze o płacy dla Waszej wspaniałej trenerki, to też trzeba doliczyć na każdego "łebka", tj 10.000 + 20.000 i daje4 nam 30.000 - wszystko się zgadza.
A co do strojów i wyposażenia młodych i niepełnosprawnych to zależy od sponsora, jak był Butterfly było wszystko i zawsze, a jak jest Andro - też jest "wszystko".

osa napisał:
15 Września 2015
IP: 81.190.170.*
Zapomnieliście jeszcze o płacy dla Waszej wspaniałej trenerki, to też trzeba doliczyć na każdego "łebka", tj 10.000 + 20.000 i daje nam 30.000 - wszystko się zgadza.
A co do strojów i wyposażenia młodych i niepełnosprawnych to zależy od sponsora, jak był Butterfly było wszystko i zawsze, a jak jest Andro - też jest "wszystko".

Zawodnik kadry napisał:
15 Września 2015
IP: 31.0.3.*
Byłeś tam na trenerki koncie i dokładnie przejrzałeś wpływy, że rzucasz oszczerstwami!!!

Adam Raszkiewic napisał:
15 Września 2015
IP: 31.182.89.*
Smiać mi się chce panie Pawle kto pana poprze anonimowi jak na forum,pozdrawiam.

Kameleon napisał:
15 Września 2015
IP: 46.77.124.*
Dorota,zdecyduj jakiego nicka używasz, miotasz się w zeznaniach i prócz tego że ośmieszasz siebie to jeszcze robisz na siłę zamieszanie wokół kadry przed M.E.

Zawodnik kadry napisał:
15 Września 2015
IP: 77.115.65.*
Na nic nie muszę się decydować, bo tu była podjęta dyskusja dotycząca kadry i naszych strojów, więc napisałam jak jest w sprawie koszulek i wyjazdów. Jakie Ty widzisz zamieszanie czy ośmieszanie, tego nie wiem, bo ja go nie widzę. Napisane zostały same fakty przeze mnie i zaprzeczone bujdy nt kadry i czego to my nie mamy. Tyle na ten temat.

Zawodni kadry napisał:
15 Września 2015
IP: 77.115.65.*
ZAMIESZANIE PRZĘD ME to próbuje zrobić ktoś na siłę umieszczając ten dziwny artykł , który ma swój odpowiedni tytuł!

R napisał:
15 Września 2015
IP: 94.254.193.*
Zawodnicy kadry nie mają nie mogą mieć swojego zdania bo się skończą wyjazdy a za plecami P. trener to by ją utopili w łyżce wody.jedno jest pewne nic się nie zmieni i dlatego to jest prywatna kadra

szkoda kasy napisał:
15 Września 2015
IP: 89.231.116.*
do tej pory pzts traktował sie jako prywatna firme paru panów z zarzadu. jednak ktos od paru lat przypomina im, ze pzts to nie prywatny folwark, ale ze to spoleczenstow im finansuje dzialalnosc. nikt nie wtraca sie pani trener w ukaldanie list kadry, ale pani trener musi zdawac sobie sprawe ze wydajac spoleczne pieniadze, bedac utrzymywana ze spolecznych pieniedzy musi przed tym spoleczenstwem odpowiedziec na kazde pytanie, nawet niewygodne dla niej.
reprezentacja osob niepelnosprawnych dostaje pieniadze:
na start w turniejach GP, ME, MS i Olimpiadzie, na obozy, na sprzet, na leczenie, itp. i sa to nie male pieniadze w tym w 2015 to ok. prawie 2 mln zl.
ponadto niepelnosprawni maja sfinansowane ze spolecznych pieniedzy swoje turnieje GP, i oddzielnie MP i PP.
prosze mi powiedziec kto ma tak dobrze (pod wzgledem finansowym oczywiscie).
co do pani trener krążą różne zarzuty, między innymi potwierdzenia nieprawdy, nepotyzm, mozna przyczepić sie do niektórych faktur, czy też wyjasnienie wymaga zakup sprzetu w AGA SPORT f-me małżeństwa Waldowskich.
Pani trener ma osiagać najlepsze wyniki na zawodach, jeżeli tego nie osiaga to oznacza sprzeniewierzenie funduszy bo nie zrobila nic by mogło byc lepiej.
co do zawodników, wiadomo od lat, że w tym środowisku dzieje się źle, bardzo źle a tą atmosfere kreują szkolący, gdzie swoi mają lepiej, a nie swoich się nie widzi. takie układy.
pozdrawiam (na w 2015 oceniam fundusz niepelnosprawnych pzts na okolo 2,5 mln zł)

szkoda kasy napisał:
15 Września 2015
IP: 89.231.116.*
kadra pzts 1 900 000 zl
kadra niepełnosprawnych pzts 2 220 000 zl
w roku 2014, w tym jest podobnie albo jeszcze lepiej.

kibic napisał:
17 Września 2015
IP: 83.29.239.*
Protest co do składu złóżcie już do PZTS przed zawodami,żeby trener złożyła wyjaśnienia później można to wykorzystać.

A_tak napisał:
21 Września 2015
IP: 95.40.29.*
Nikt nie wie w jakiej formie są zawodnicy (czy zyją? chorują? są bez formy?)a strzela się nazwiskami.
ŚMIESZNE !!!
Szybko Nawałce będzie społeczeństwo będzie próbowało decydować kogo ma wybierać do reprezentacji.
PARANOJA !!!
Można mieć uwagi do funkcjonowania PZTS i trzeba coś z tym zrobić, bo sam byłem ofiarą potwierdzania nieprawdy przez ich działaczy (mogłem to zgłosić na Prokuraturę i 2 osoby wypadłyby z PZTS skończyło się na mailowej korespondencji, ale uświadomiłem im jacy są).
Ale ta akcja to też układ: Gąsiorski - Chybiński i inni koledzy z klubu.
Można zmienić złe na bardzo złe (bo to celowe układy i podżeganie).
Nie dajmy się zwariować !!!

A_nie napisał:
22 Września 2015
IP: 176.221.121.*
A żebyś się podpisał z imienia i nazwiska to może i miałoby to jakiś sens. A tak...żaden i nikt ci nie wierzy. a kim wogóle jesteś, że się boisz podpisać?

do obiektywny napisał:
23 Września 2015
IP: 195.242.129.*
Pan-ani pracuje w AGA?Chyba tak bo reklamuje inne firmy to dlaczego kadra gra w andro a nie w innej firmie.

Nori napisał:
27 Września 2015
IP: 88.199.128.*
A co to za parodia ze składem kadry juniorów?
Koń by się uśmiał ))

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.