...

ALTS zainaugurowała nowy sezon!

Kategoria: Liga amatorska - Częstochowa / 10 Września 2015

Zainaugurowała rozgrywki Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Częstochowie, która swoje mecze rozgrywa w Blachowni. W najciekawszym meczu pierwszej serii rozgrywek, OLD BOYS PÓŁNOC pokonał ULKS Jedność Mykanów 6:4.


REKLAMA Czytaj dalej

wyniki:

Pustynna Burza Klucze - Pol-Cars Team 8:2
Jakub Glanowski - Beata Stolarska 3:0
Waldemar Glanowski - Sławomir Janus 3:0
Bartosz Glanowski - Janusz Ślusarczyk 2:3
Waldemar Glanowski i Bartosz Glanowski - Beata Stolarska i Sławomir Janus 1:3
Waldemar Glanowski - Beata Stolarska 3:2
Jakub Glanowski - Krzysztof Jamborski 3:1
Bartosz Glanowski - Sławomir Janus 3:0
Waldemar Glanowski - Krzysztof Jamborski 3:1
Bartosz Glanowski - Beata Stolarska 3:0
Jakub Glanowski - Sławomir Janus 3:1

Centralna Szkoła PSP Częstochowa - ULKS Jedność Mykanów 3:7
Wiesław Jagusiak - Marek Chybiński 0:3
Kazimierz Więckowski - Tomasz Kosin 3:0
Dariusz Jagusiak - Marek Hadryś 0:3
Dariusz Jagusiak i Wiesław Jagusiak - Tomasz Kosin i Marek Chybiński 0:3
Kazimierz Więckowski - Marek Chybiński 2:3
Wiesław Jagusiak - Marek Hadryś 1:3
Dariusz Jagusiak - Tomasz Kosin 3:1
Kazimierz Więckowski - Marek Hadryś 3:0
Dariusz Jagusiak - Marek Chybiński 0:3
Wiesław Jagusiak - Piotr Urbański 0:3

Pustynna Burza Klucze - Lisiniec 10:0
Jakub Glanowski - Jerzy Dróżdż 3:0
Waldemar Glanowski - Marek Kacprzyk 3:2
Bartosz Glanowski - Rafał Siwek 3:2
Bartosz Glanowski i Jakub Glanowski - Rafał Siwek i Marek Kacprzyk 3:0
Waldemar Glanowski - Jerzy Dróżdż 3:0
Jakub Glanowski - Rafał Siwek 3:1
Bartosz Glanowski - Marek Kacprzyk 3:0
Waldemar Glanowski - Rafał Siwek 3:0
Bartosz Glanowski - Jerzy Dróżdż 3:1
Jakub Glanowski - Marek Kacprzyk 3:0

Centralna Szkoła PSP Częstochowa - Zacisze 6:4
Wiesław Jagusiak - Maciej Janik 1:3
Kazimierz Więckowski - Wojciech Kościołek 3:0
Dariusz Jagusiak - Jacek Szczerbak 1:3
Wiesław Jagusiak i Kazimierz Więckowski - Maciej Janik i Wojciech Kościołek 3:1
Kazimierz Więckowski - Maciej Janik 3:1
Wiesław Jagusiak - Jacek Szczerbak 3:2
Dariusz Jagusiak - Wojciech Kościołek 3:0
Kazimierz Więckowski - Jacek Szczerbak 3:0
Dariusz Jagusiak - Maciej Janik 1:3
Wiesław Jagusiak - Wojciech Kościołek 2:3

Solidarność ISD Huta Częstochowa / Sara - Pol-Cars Team 8:2
Mirosław Warzecha - Beata Stolarska 3:0
Zbigniew Sygut - Sławomir Janus 3:0
Damian Polaczkiewicz - Janusz Ślusarczyk 3:0
Witold Stęchły i Rafał Michalak - Krzysztof Jamborski i Sławomir Janus 3:2
Zbigniew Sygut - Beata Stolarska 3:2
Mirosław Warzecha - Krzysztof Jamborski 3:0
Damian Polaczkiewicz - Sławomir Janus 3:2
Zbigniew Sygut - Krzysztof Jamborski 0:3
Rafał Michalak - Beata Stolarska 0:3
Mirosław Warzecha - Sławomir Janus 3:0

OLD BOYS PÓŁNOC - ULKS Jedność Mykanów 6:4
Tomasz Wrzalik - Marek Chybiński 2:3
Marian Dziewoński - Tomasz Kosin 3:0
Paweł Polański - Marek Hadryś 3:0
Marian Dziewoński i Paweł Polański - Marek Chybiński i Tomasz Kosin 1:3
Marian Dziewoński - Marek Chybiński 0:3
Tomasz Wrzalik - Marek Hadryś 3:1
Paweł Polański - Tomasz Kosin 3:1
Marian Dziewoński - Marek Hadryś 3:0
Paweł Polański - Marek Chybiński 0:3
Tomasz Wrzalik - Tomasz Kosin 3:0

Borowe Gmina Wręczyca Wielka - Lisiniec 7:3
Urban Ciekański - Marek Kacprzyk 3:2
Paweł Żurek - Jerzy Dróżdż 3:2
Tomasz Przebierała - Rafał Siwek 2:3
Urban Ciekański i Paweł Żurek - Rafał Siwek i Jerzy Dróżdż 3:2
Paweł Żurek - Marek Kacprzyk 3:0
Urban Ciekański - Rafał Siwek 3:2
Tomasz Przebierała - Jerzy Dróżdż 0:3
Paweł Żurek - Rafał Siwek 3:1
Tomasz Przebierała - Marek Kacprzyk 1:3
Urban Ciekański - Jerzy Dróżdż 3:1

Grupa "Żelazny" - Zacisze 5:5
Tomasz Zajko - Maciej Janik 1:3
Mariusz Sikora - Jacek Szczerbak 1:3
Jerzy Michalik - Wojciech Kościołek 3:0
Jerzy Michalik i Tomasz Zajko - Maciej Janik i Jacek Szczerbak 3:1
Mariusz Sikora - Maciej Janik 0:3
Tomasz Zajko - Wojciech Kościołek 3:0
Jerzy Michalik - Jacek Szczerbak 3:1
Mariusz Sikora - Wojciech Kościołek 3:0
Jerzy Michalik - Maciej Janik 0:3
Tomasz Zajko - Jacek Szczerbak 0:3

OLD BOYS PÓŁNOC - Wod-Chem OSiR Gmina Blachownia 9:1
Paweł Polański - Krystian Mnich 3:1
Tomasz Wrzalik - Łukasz Pyda 3:0
Marian Dziewoński - Zbigniew Mnich 3:1
Marian Dziewoński i Paweł Polański - Krystian Mnich i Zbigniew Mnich 3:1
Tomasz Wrzalik - Krystian Mnich 3:2
Paweł Polański - Zbigniew Mnich 3:0
Marian Dziewoński - Łukasz Pyda 3:0
Tomasz Wrzalik - Zbigniew Mnich 3:0
Marian Dziewoński - Krystian Mnich 1:3
Paweł Polański - Łukasz Pyda 3:0

Grupa "Żelazny" - ULKS Jedność Mykanów 4:6
Tomasz Zajko - Marek Chybiński 0:3
Jerzy Michalik - Tomasz Kosin 3:1
Mariusz Sikora - Marek Hadryś 0:3
Mariusz Sikora i Jerzy Michalik - Tomasz Kosin i Marek Chybiński 0:3
Jerzy Michalik - Marek Chybiński 0:3
Tomasz Zajko - Marek Hadryś 1:3
Mariusz Sikora - Tomasz Kosin 3:0
Jerzy Michalik - Adam Wróbel 3:1
Mariusz Sikora - Marek Chybiński 0:3
Tomasz Zajko - Tomasz Kosin 3:2


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.