...

Znamy zwycięzców Międzyzdroje Open 2015

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 30 Sierpnia 2015

Joanna Kiedrowska, Miroslav Horejsi, Alina Zborowska, Georgi Rubinstein, Witold Nowakowski, Bogusław Madej i Janusz Malarz wygrali Międzyzdroje Open 2015 oraz międzynarodowy turniej weteranów w tenisie stołowym.

Klasyfikacje:

Open Kobiety:
1.Joanna Kiedrowska
2.Anna Zielińska
3.Adriana Kołaszewska
4.Sylwia Wandachowicz
5-8.Agnieszka Maluszczak
      Alina Zborowska
      Karin Kmiecik
      Iwona Rosik
9-10
      Grażyna Rumińska
      Halina Kaman



REKLAMA Czytaj dalej



Open Mężczyźni:
1.Miroslav Horejsi
2.Bogusław Koszyk
3.Jakub Perek
4.Alan Woś
5-8
  Marcin Bak
   Jacek Nowokuński
   Chmiel Piotr
    Meng Zhen
9-16
    Zawadzki Marcin
    Kibała Paweł
    Rubinstein Georgi
    Jemilianowicz Bartosz
    Nalepa Kamil
    Trubiłowicz Kamil
    Włoczko Krzysztof
    Sawoch Artur
17-24
    Błaszczak Roman
    Madej Bogusław
    Pietrusewicz Roman
    Najder Szymon
    Kasperski Adam
    Felkel Grzegorz
    Wachowiak Łukasz
    Witkowski Mateusz
25-36
    Dzida Henryk
    Dzida Karol
    Amilianowicz Kamil
    Dorofiejew Wiktor
    Meller Kazimierz
    Wymiatał Robert
    Buczek Rafał
    Merkuszew Aleksander
    Baran Robert
    Jemilianowicz Sebastian
    Twarogowski Stefan
    Lewczuk Mirosław
37-45
    Rutkowski Szymon
    Biernacki Kacper
    Nędza- Kubiniec Tomasz
    Gabski Marek
    Suchta Michał
    Wandachowicz Michał
    Janik Michał
    Marchalewski Jarek
    Kurenda Adrian
 
Kategoria Weterani:

Kobiety:
1.Zborowska Alina
2.Zielińska Grażyna
3.Gregorczyk Teresa
4.Rosik Iwona
5-6
  Osińska Anna
  Rumińska Grażyna
7-8
  Bromboszcz Barbara
  Ślusarczyk Izabela
9-10
  Kaman Halina
  Gadomska Iwona
11. Kiersznicka Halina
 
Mężczyźni:
 
40-49:
1.Rubinstein Georgi
2.Kasperski Adam
3.Wojewódka Michał
4.Peszko Paweł
5-8
   Sawoch Artur
   Baran Robert
   Dorofijew Wiktor
   Zawadzki Marcin
9-12
   Kleczkowski Adam
   Buczek Rafał
   Ramenda Krzysztof
   Fąferek Adam
13-17
   Nędza-Kubiniec Tomasz
   Błaszczak Roman
   Gruszczyński Krzysztof
   Wasielewski Tomasz
   Gabski Marek
 
50-59:
1.Nowakowski Witold
2.Merkushev Aleksander
3.Wączek Roman
4.Rybaczek Marek
5-8
   Piechnik Roman
   Wójtowicz Wojciech
   Kaczorek Marek
   Dzida Henryk
9-12
   Kamiński Marek
   Olszewski Krzysztof
   Trzpioła Stanisław
   Makowski Tomasz
13-16
   Winkiel Grzegorz
   Nawrot Bogdan
   Lewczuk Mirosław
   Wymiatał Robert
17-19
   Meller  Kazimierz
   Moralewicz Ireneusz
 
60-69:
1.Madej Bogusław
2.Strzałka Marian
3.Prusiński Henryk
4.Ostrowski Wiesław
5-8
   Olbiński Janusz
   Młotkowski Krzysztof
   Żochowski Stefan
   Głuchowski Jerzy
9-12
   Żukowski Janusz
   Renkel Edmund
   Nowak Jan
   Nadziejko Tadeusz
13-16
   Chorzępa Jan
   Staszczyk Jan
   Jodaniewski Leszek
   Wrzesiński Grzegorz
17-19
   Lignowski Kazimierz
   Twarogowski Stefan
   Cywiński Roman
 
70+:
1.Malarz Janusz
2.Kacperczyk Remigiusz
3.Banaszkiewicz Ryszard
4.Wyrzykowski Marian
5-6
  Kołodziej Adam
  Kacperczyk Remigiusz
7-8
  Bohatyrewicz Józef
  Zasowski Hans
 
Gra Podwójna Kobiet:
1.Gregorczyk Teresa- Osińska Anna
2.Rosik Iwona- Zborowska Alina
3.Zielińska Grażyna- Kiersznicka Halina
4.Rumińska Grażyna - Bromboszcz Barbara
5.Ślusarczyk Izabela- Kaman Halina

Gra Podwójna Mężczyzn:

40-49:
1.Rubinstein Georgi- Merkushev Aleksander
2.Zawadzki Marcin- Sawoch Artur
3.Baran Robert- Nędza-Kubiniec Tomasz
4.Wojewódka Michał-Kasperski Adam
5-8.
  Fąfarek Adam-Peszko Paweł
  Kleczkowski Adam-Ramenda Krzysztof
  Wasielewski Tomasz-Buczek Rafał
  Gruszczyński Krzysztof- Rybaczek Marek
9-10.
  Gabski Marek-Meller Kazimierz
  Błaszczak Roman- Wączek Roman

50-59:
1.Nowakowski Witold-Lewczuk Mirosław
2.Olszewski Krzysztof-Madej Bogusław
3.Piechnik Roman-Kaczorek Marek
4.Moralewicz Ireneusz- Dorofijew Wiktor
5-8
  Staszczyk Jan- Nawrot Bogdan
  Wójtowicz Wojciech-Kamiński Marek
  Winkiel Grzegorz-Chorzępa Jan
  Pietrusewicz Roman-Nadziejko Tadeusz
 
60+:
1.Wyrzykowski Marian-Banaszkiewicz Ryszard
2.Żukowski Janusz-Głuchowski Jerzy
3.Strzałka Marian-Cywiński Roman
4.Ostrowski Wiesław-Młotkowski Krzysztof
5-7
   Żochowski Stefan- Prusiński Henryk
   Renkel Edmund- Jodaniewski Leszek
   Wrzesiński Grzegorz- Olbiński Janusz
 
Gra Mieszana:
1.Rumińska Grażyna-Wączek Roman
2.Zielińska Grażyna- Wójtowicz Wojciech
3.Kaman Halina-Rubinstein Georgi
4.Bromboszcz Barbara- Makowski Tomasz
5-8
   Rosik Iwona- Madej Bogusław
   Kiersznicka Halina-Prusiński Henryk
   Osińska Anna-Olszewski Krzysztof
   Zborowska Alina-Kasperski Adam
9-11
   Gregorczyk Teresa-Lewczuk Mirosław
   Gadomska Iwona-Jodaniewski Leszek
 Ślusarczyk izabela- Nędza-Kubiniec Tomasz


Ilość komentarzy: 1

rw napisał:
31 Sierpnia 2015
IP: 89.228.130.*
Bardzo fajny turniej,gratki dla organizatora)

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.