...

Znamy zwycięzców VII memoriału Andrzeja Wiśniowskiego

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 25 Sierpnia 2015

Błażej Cioch, Krzysztof Malcherek, Mirosław Lewczuk, Sandra Hetnał, Kamil Czapla, Jan Zandecki, Sławomir Brak i Roman Ćwik wygrali VII memoriał Andrzeja Wiśniowskiego w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w miniony weekend w Radziechowach.

klasyfikacje:

AMATORZY:
1 m – Cioch Błażej, 2 m – Schaniel Krzysztof, 3 m –Gąsiorski Paweł , 4 m – Klafczyński Robert, 5-6 Balawajder Jacek, Glanowski Jakub, 7 – 8 –Glanowski Waldemar, Hetnał Sandra, 9 – 12 Puda Piotr, Dziedzic Janusz, Janik Angelika, Glanowski Bartosz, 13 – 16 Sanetra Andrzej, Strzałka Marian, Warzecha Mirosław, Kołoczek Adam. 17 – 24  Motyka Krystian, Szatanik Tadeusz, Ścigany Dariusz,  Madej Tomasz, Lewczak Krzysztof, Balik  Robert, Kruczyński Wojciech, Kubiniak Antoni, 25 – 32 – Gołąb Paweł, Gancarczyk Krzysztof, Małysiak Ryszard, Staniczek Adam , Gajewski Adam, Cader Krzysztof, Bielewicz Krzysztof, Serwata Rafał, 33 – 43, Jasiński Wacław, Domagała Grzegorz, Pytlarz Andrzej, Brak Sławomir, Kolonko Piotr, Zuziak Wojciech, Gibas Wiesław, Flis Bogusław, Tokarski Jerzy, Malik Adam,

Kategoria OPEN:
1m- Malcherek Krzysztof (Niemcy),2 m - Guman Martin (Słowacja), Białek Artur, 4 m – Załuski Jakub, 5 – 6 Michalik Kamil, Utylski Rafał, 7 – 8 Kądziela Marek, Michael Daniel, 9 – 12 Szołtysek Artur, Kwodawski Bartosz, Ramenda Adam, Sinicki Maciej, , 13 – 16 –Janik Toasz,Caputa Michał, Cioch Błażej, Kapik Krzysztof, 17 – 24 – Ostanek Michał, Janik Angelika, Warzecha Mirosław, Grela Artur, Glanowski Jakub, Głuszek Wojciech, Łodzlana Maciej, Siwiec Michał, 25 – 32 –Giza Bartosz, Dadak Mateusz, Małysiak Ryszard, Zandecki Jan, Roszkowski Adam, Glanowski Waldemar, Grela Paweł, Klafczyński Robert, 33 – 48 – Olencki Robert, Wąsik Michał, Hetnał Sandra, Tobiasz Wojciech, Glanowski Bartosz, Lewczak Krzysztof, Kołoczek Adam, Kruczyński Wojciech, Ciesielska Agata , Flis Bogusław, Madej Bogdan, Morawiec  Daniel, Chybiński Marek, Kolonko Piotr, Balawajder Jacek, Kleszcz Krzesimir, 49 – 64 – Gołda Gabriel,Lewczuk Miroslaw, Bielewicz Krzysztof, Motyka Krystian, Gajewski Adam, Tokarski Jerzy, Ścigany Dariusz ,Serwata  Rafał, Staniczek Adam, Daziedzic Janusz, Madej Marcin, Cader Krzysztof, Pytlasz Andrzej, Madej Tomasz, Domagała  Grzegorz,  Gancarczyk Krzysztof,  65 -75–Schaniel Krzysztof, Gibas Wiesław, Sanetra Andrzej, Szatanik Tadeusz, Brak Sławomir,Kupiniak Antoni, Gołąb Paweł, Zuziak Wojciech, Malik Adam, , Jasiński Wacław, Balik Robert,

WETERANI:
1m – Lewczuk Mirosław, 2 m – Dziędziel Zdzisław, 3 m – Strzałaka Marian,, 4 – m Mirek Krzysztof, 5 – 6 Hojnacki Jerzy, Sekyra Andrzej, 7 – 8 Bielewicz Krzysztof, Sanetra Andrzej, 9 – 12 – Pietrzyk  Andrzej, Reterski Michał, Tokarski Jerzy, Hajdusianek Stanislaw, 13 – 16 – Zuziak Wojciech, Wisiński Eugeniusz, Paszek Władysław, Ponikwia Zygmunt, 17 – 21, Ćwik Roman,Pastor Zenon, Maślanka Włodzimierz, Madej Tomasz Pastor Józef.

Kobiety Open:
1 m – Hetnał Sandra , 2 m – Janik Angelika ,3 – Ochman Agnieszka, Graboń Magdalena, 5 – 6 – Rakowska Karolina, Młynek Natalia, 7 – 8 – Kasperkiewicz Monika, Ortman Agata, 9 - `12 – Sztwiertnia Ilona, Rakowska Magdalena, Potempa Roksana, Gajewska Natalia. 13 – Joanna Żur Juraszek.

Szkoły Podstawowe:
1 m – Czapla Kamil, 2 m – Dadak Mateusz, 3 m – Sztwiertnia Ilona, 4 m- Staszczak Zuzanna, 5 – 6 Rułka Filp, Piekarczyk Michal, 7 8 – Gajewska Natalia, Ostachowski Piotr, 9 – 12 Rakowska Karolina, Ostowski Jakub, Białoń Artur, Antecki Patryk, 13 – 16 Tomczak Weronika Rakowska Magdalena, Rus Maksymilian, Kaczmarek Jakub, 17 -20 – Szostok Sebastian, Wodniak Kamil, Juraszek Dominika, Bułka Krzysztof.              

GIMNAZJA:
1 m Zandecki Jan, 2 m – Pawłowski Krzysztof, 3 m – Radło Szymon, 4 m –Janik Angelika, 5 – 6 Tomiczek Jakub , Dadak Mateusz, 7 – 8 Hetnał Sandra, Massalski Marcin, 9 – 12 – Staszczak Zuzanna, Sobel Bartosz, Dziembała Dawid, Rucki Patryk,  13 – 16 – Graboń Magdalena, Rułka Filip , Toman Michał, Potempa Roksana, 17 – 25 Kasperkiewicz Monika, Arast Bartłomiej, Tomczak Weronika, Czapla Kamil, Wodniak Kamil, Białoń Artur, Wiecheć Adrian, Piekarczyk  Michał, 25 – 32, Ostrowski Jakub, Kurek Kamil, Rus Maksymilian, Ortman Agata, Filek Maciej, Wolanin Piotr, Bułka Krzysztof, Koch Grzegorz, 33- 35, Kaczmarek Jakub, Antecki Patryk, Kopeć Adam

Niepełnosprawni:
Grupa  VI – VIII 1 m – Brak Sławomir 2 m – Pieronek Grzegorz , 3 m – Mika Tomasz, 4 m – Kopeć Adam.
Grupa IX – X  - 1 m – Ćwik Roman , 2 m – Ścigany Dariusz, 3 m – Mały- Wieczorek Klaudiusz, 4 m – Reterski Michał, 5 – 6 Maslanka Włodzimierz, Zuziak Wojciech, 7 – 8 Jaworski Tomasz, Ćwikliński Krystian, 9 m – Gocner Patryk.


Ilość komentarzy: 3

zawodnik napisał:
27 Sierpnia 2015
IP: 94.254.145.*
Super turniej. Ogromne gratulacje dla Organizatorów tzn Organizatora...

Uczestnik napisał:
27 Sierpnia 2015
IP: 178.37.34.*
Również potwierdzam, turniej rewelacja na pewno przyjade na następny...

marki napisał:
29 Sierpnia 2015
IP: 87.205.47.*
Wysoki poziom gier organizacja super do zobaczenia za rok

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.