...

Mateusz Gołębiowski i Magdalena Sikorska akademickimi wicemistrzami Europy!

Kategoria: Turnieje za granicą - Pozostałe turnieje / 23 Czerwca 2015

Mateusz Gołębiowski i Magdalena Sikorska zdobyli srebrne medale Akademickich Mistrzostw Europy w tenisie stołowym.

wyniki:

mężczyźni:



REKLAMA Czytaj dalej



1. runda:

LIWSKI Krzysztof GDANSK - BAJGER Ondrej Ostrava 1:3
DABROWSKI Michal RZESZOW - GHASYAN Mesrop ARMENIA 3:0
CZERNIK Mateusz RZESZOW - SOULARD Simon POITIERS 3:2
TROKA Mateusz GDANSK - ROUZINOV Sergei GENEVE 3:0
DYKOWSKI Mateusz GDANSK - BLANCHON Rémi POITIERS 3:2
GOLEBIOWSKI Mateusz RZESZOW - McTIERNAN Liam Nottingham 3:0
CYRNEK Piotr RZESZOW - ARAUJO FRAGA Francisco Luis PORTO 3:0
McCREERY Paul Nottingham - CYRNEK Piotr RZESZOW 3:1
KAPRON Tasz GDANSK - PAPATRYFONOS Charalambos CYPRUS 3:0

2. runda:

DABROWSKI Michal RZESZOW - MATIC Slodej Ljubliana 3:0
CZERNIK Mateusz RZESZOW - KELLERT Alexander HAMBOURG 3:1
TROKA Mateusz GDANSK - TOMAZ Roudi Ljubliana 3:0
DYKOWSKI Mateusz GDANSK - BARTELS Daniel BERLIN 3:1
GOLEBIOWSKI Mateusz RZESZOW - MOSCHALL Simon HAMBOURG 3:0
CYRNEK Piotr RZESZOW - PIWONSKI Albert BERLIN 3:1
KAPRON Tasz GDANSK - ÖZTÜRK Özgün GIRNE 3:1

3. runda:
DABROWSKI Michal RZESZOW - KRAL Matthias VIENNA 3:0
CZERNIK Mateusz RZESZOW - BENES Michal Ostrava 2:3
TROKA Mateusz GDANSK - MERZLIKIN Taras RUSSIA HUMAN 3:0
DYKOWSKI Mateusz GDANSK - GOLEBIOWSKI Mateusz RZESZOW 0:3
CYRNEK Piotr RZESZOW - McCREERY Paul Nottingham 1:3
KAPRON Tasz GDANSK - MUTYGULLIN Ramil RUSSIA HUMAN. 0:3

ćwierćfinały:
DABROWSKI Michal RZESZOW - BAJGER Ondrej Ostrava 3:4
BENES Michal Ostrava - TROKA Mateusz GDANSK 4:0
GOLEBIOWSKI Mateusz RZESZOW - SHAMIN Ilia RUSSIA HUMAN 4:2

półfinał:
MUTYGULLIN Ramil RUSSIA HUMAN. - GOLEBIOWSKI Mateusz RZESZOW 0:4

finał:
GOLEBIOWSKI Mateusz RZESZOW - BENES Michal Ostrava 2:4

kobiety:

2. runda:

REN Bingran WARSAW - ARMITAGE Tressa UK 3:0
SZULC Adrianna KOZMINSKI - CANTER Nermin AKDENIZ 1:3
KOLAKOWSKA Olga WARSAW - PETIET Christel UTRECHT 3:1
BAK Natalia KOZMINSKI - BASAK Burcak AKDENIZ 3:1
SIKORSKA Magdalena KOZMINSKI - DE HOOP Jacintha UTRECHT 3:0
WOZNICKA Magadalena WARSAW - TORRES Ana Teresa PORTO 0:3
DABROWSKA Dominika WARSAW - STOEF Judith UTRECHT 3:0
LESNIAK Alicja KOZMINSKI - HEISS Patricia MUNICH 3:0

3. runda:
REN Bingran WARSAW - BLAZHKO Anna LAW KAZAN 2:3
KOLAKOWSKA Olga WARSAW - LEBEDEVA Viktoriia LAW KAZAN 3:1
BAK Natalia KOZMINSKI - KHLYZOVA Elizaveta RUSSIAN HUM 0:3
SIKORSKA Magdalena KOZMINSKI - TORRES Ana Teresa PORTO 3:1
DABROWSKA Dominika WARSAW - SHOKHOVA Natalia RUSSIAN HUM. 1:3
LESNIAK Alicja KOZMINSKI - GUSEVA Ekaterina LAW KAZAN 0:3

ćwierćfinał:
KOLAKOWSKA Olga WARSAW - KHLYZOVA Elizaveta RUSSIAN HUM 0:4
SIKORSKA Magdalena KOZMINSKI - GOLUBEVA Anastasiia RUSSIAN HUM. 4:1

półfinał:
SIKORSKA Magdalena KOZMINSKI - GUSEVA Ekaterina LAW KAZAN 4:3

finał:
SIKORSKA Magdalena KOZMINSKI - BLAZHKO Anna LAW KAZAN 0:4


Ilość komentarzy: 2

Agat napisał:
25 Czerwca 2015
IP: 85.222.2.*
Pięknie pięknie gratulujemy

siwy napisał:
25 Czerwca 2015
IP: 83.11.112.*
ajde gołab

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.