...
Nocny

Politechnika Rzeszowska drużynowym akadeckim mistrzem Europy!

Kategoria: Turnieje za granicą - Pozostałe turnieje / 22 Czerwca 2015

Politechnika Rzeszowska zdobyła złoty medal turnieju drużynowego 7. Akademickich Mistrzostw Europy w tenisie stołowym. Brązowe medale w turnieju drużynowym kobiet wywalczyły zawodniczki z Uniwersytetu Warszawskiego oraz z Akademii Leona Koźmińskiego z Warszawy. Srebrne medale w grze podwójnej zdobyli Łukasz Kaproń i Mateusz Troka z Gdańska.

Jutro dalsza część rywalizacji w grze pojedynczej.

wyniki:

gra podwójna:

kobiety:

1. runda:

DE HOOP Jacintha / PETIET Christel [UTRECHT] - REN Bingran / DABROWSKA Dominika [WARSAW] 0:3
SZULC Adrianna / BAK Natalia [KOZMINSKI] - KING Yolanda / ARMITAGE Tressa [UK] 0:3
WOZNICKA Magadalena / KOLAKOWSKA Olga [WARSAW] - GULBAHAR Zehra / SAYAR KIZIL Muge [DUMLUPINAR] 3:2
WELZ Andrea / HEISS Patricia [MUNICH] - SIKORSKA Magdalena / LESNIAK Alicja [KOZMINSKI] 3:2

ćwierćfinał:
REN Bingran / DABROWSKA Dominika [WARSAW] - LEBEDEVA Viktoriia / BLAZHKO Anna [LAW KAZAN] 1:3
WOZNICKA Magadalena / KOLAKOWSKA Olga [WARSAW] - WELZ Andrea / HEISS Patricia [MUNICH] 0:3

mężczyźni:

1. runda:

SCIBLAK Marcin / DYKOWSKI Mateusz [GDANSK] - KRAL Matthias / SCHUSTER Martin [VIENNA] 3:1
DABROWSKI Michal / GOLEBIOWSKI Mateusz [RZESZOW] - MEYER Jan Niklas / KECK Florian [HAMBOURG] 3:1

2. runda:
SCIBLAK Marcin / DYKOWSKI Mateusz [GDANSK] - McCREERY Paul / McTIERNAN Liam [UK] 3:1
CZERNIK Mateusz / CYRNEK Piotr [RZESZOW] - PAQUEREAU Pierre / HERMELINE Etienne [POITIERS] 3:1
DABROWSKI Michal / GOLEBIOWSKI Mateusz [RZESZOW] - ÖZTÜRK Özgün / DURMAZ Hüseyin [GIRNE] 2:3
KAPRON Łukasz / TROKA Mateusz [GDANSK] - FRAGA Francisco / COSTA Jorge [PORTO] 3:0

ćwierćfinały:
SCIBLAK Marcin / DYKOWSKI Mateusz [GDANSK] - MUTYGULLIN Ramil / MERZLIKIN Taras [RUSSIAN HUM.] 0:3
CZERNIK Mateusz / CYRNEK Piotr [RZESZOW] - BAJGER Ondrej / BENES Michal [CZECH] 1:3
KAPRON Łukasz / TROKA Mateusz [GDANSK] - CHAMPOD Nicolas / STANCU Patrick [GENEVA] 3:0

półfinał:
KAPRON Łukasz / TROKA Mateusz [GDANSK] - YIANGOU Marios / EFSTATHIOU Andreas [CHYPRE] 4:0

finał:
KAPRON Łukasz / TROKA Mateusz [GDANSK] - BAJGER Ondrej / BENES Michal [CZECH] 2:4

klasyfikacje turnieju drużynowego:

kobiet
y:
1 Institute of Economics Mgmt and Law Kazan Russian Federation
2 Russian State University for the Humanities Russian Federation
3-4.
University of Warsaw Poland
Kozminski University Poland
5 University of Nottingham United Kingdom
6 Technical University of Munich Germany
7 University of Poitiers France
8 Utrecht University Netherlands
9 University of Porto Portugal
10 University of Vienna Austria
11 Akdeniz University Turkey
12 University of Kiel Germany
13 Dumlupinar University Turkey

mężczyźni:
1 Rzeszow University of Technology Poland
2 Russian State University for the Humanities Russian Federation
3-4.
University of Poitiers France
University of Cyprus Cyprus
5 Gdansk University of Technology Poland
6 Technical University of Ostrava Czech Republic
7 University of Geneva Switzerland
8 University of Ljubljana Slovenia
9 Technical University of Berlin Germany
10 Armenia State Institute of Physical Culture Armenia
11 Girne American University Turkey
12 University of Hamburg Germany
13 University of Vienna Austria
14 University of Zurich Switzerland
15 University of Porto Portugal
16 University of Nottingham United Kingdom


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.