...

Znamy zwycięzców I GP Gliwic

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 26 Kwietnia 2015

Marcin Zaremba, Agata Ciesielska, Adrian Eliasz, Dariusz Kuczera, Paweł Gąsiorski i Michał Minda wygrali 1. turniej z cyklu Grand Prix Gliwic w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kat: Młodzicy

1.Zaremba Marcin
2.Mykicki Kamil
3.Nowakowski Dominik
4.Nowakowski Łukasz
5.Auguścik Kacper



REKLAMA Czytaj dalej



Kat.Kadeci/Juniorzy
1.Ciesielska Agata
2.Radło Szymon
3.Jędrzejak Patryk
4.Kula Aneta
5.Dziadkowiec Jakub
6.Dusza Dawid
7.Stefaniak Michał
8.Szykulski Szymon

Kat. Senior
1.Eliasz Adrian
2.Minda Michał
3.Koczyba Mariusz
4.Misiak Mateusz
5.Pytlas Wojciech
6.Kleszcz Krzesimir
7/Masterniak Jan
8.Nowakowski Paweł
9-12
Skubała Piotr
Kowalski Damian
Opozda Rafał
Piech Mateusz
13-16
Siciarski Łukasz
Sowa Bartosz
Sasyków Piotr
Lolo Leszek
17-24
Ogaza Dawid
Makselon Adam
Herdzin Tobias
Jankowski Dariusz
Piech Paweł
Nocoń Zbigniew
Schaniel Krzysztof
Szymura Grzegorz
25-26
Szykulski Szymon
Żurek Paweł

Kat. Weteran
1.Kuczera Dariusz
2.Warzycha Mirosław
3.Wiża Zbigniew
4.Pawełek Dariusz
5.Steuer Rudolf
6.Jeż Antoni
7.Żamojda Andrzej
8.Kotowska Bożena
9-12
Kotowski Zdzisław
Domeradzki Zdzisław
Augustyniak Adam
Szymkiewnicz Bernard

Kat. Kobiet
1.Ciesielska Agata
2.Wyrobek Sabina
3.Sołtysik Sylwia
4.Kopyra Barbara
5.Kula Aneta
6.Mojza Monika
7.Kotowska Bożena

Kat. Amator
1.Gąsiorski Paweł
2.Kuczera Dariusz
3.Schaniel Krzysztof
4.Żurek Paweł
5.Warzecha Miirosław
6.Bobik Janusz
7.Bąk Robert
8.Domeracki Zdzisław
9-12
Lolo Leszek
Kaczmarczyk Michał
Jankowski Dariusz
Kotowska Bożena
13-16
Partyka Mariusz
Kot Rafał
Kotowski Zdzisław
Kobos Jakub
17-24
Stachowski Wojciech
Sławiński Przemysław
Lupa Tadeusz
Boryczka Dawid
Chodakowski Grzegorz
Auguścik Antoni
Lupa Piotr
Nowakowski Andrzej
25
Michalski Grzegorz

Kat. Open
1.Minda Michał
2.Eliasz Adrian
3.Koczyba Mariusz
4.Pytlas Wojciech
5.Kleszcz Krzesimir
6.Skubała Piotr
7.Sasyków Piotr
8.Misiak Mateusz
9-12
Steuer Rudolf
Nowakowski Paweł
Piech Mateusz
Ciesielska Agata
13-16
Makselon Adam
Masternak Jan
Jeż Antoni
Lolo Leszek
17-23
Siciarski Łukasz
Opozda Rafał
Stefaniak Michał
Kotowska Bożena
Piech Paweł
Szymkiewicz Bernard
Kotowski Zdzisław


Ilość komentarzy: 6

Zawodnik napisał:
27 Kwietnia 2015
IP: 188.123.215.*
Bardzo fajna Hala na której rozgrywany był turniej,oby więcej takich imprez.Brawo Atom i Daro!!!

gracz napisał:
27 Kwietnia 2015
IP: 195.149.98.*
Super turniej, każdy mógł sobie pograć w różnych kategoriach Gratulacje dla chłopaków z Akademii za to że działają !! Czekamy na kolejny turniej

brawo chlopacy napisał:
05 Listopada 2016
IP: 83.11.206.*
brawo atom i daro oby tak dalej

jurek napisał:
05 Listopada 2016
IP: 83.11.206.*
brawo atom i daro za fajne obozy letnie w gilowicach bylem i bylo bardzo fajnie pozdrawiam oby tak dalej

karol napisał:
05 Listopada 2016
IP: 83.11.206.*
fajnie chlopacy ze tak na slasku dbacie o ruch i sport dla mlodziezy brawo atom i daro

tomek napisał:
05 Listopada 2016
IP: 83.11.206.*
brawo atom i daro ze macie jeszcze czas i tyle poswiecacie sie tenisowi bo przeciez na codzien pracujecie w psp ale wy kochacie ten sport od dziecka brawo brawo wiecej takich ludziz oddaniem i sercem

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.