...

Alicja Gasz i Maksymilian Miastowski zostali mistrzami Śląska młodzików!

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 26 Kwietnia 2015

mistrzostwa Śląska młodzików 2015

Wyświetleń: 1564

Komentarzy: 2

Tagi:
młodzicy
śląskie
Śląsk
Alicja Gasz
Maksymilian Miastowski

Alicja Gasz (KTS Mysłowice) i Maksymilian Miastowski (KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice) zostali mistrzami Śląska młodzików w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

młodziczki:

1 GASZ Alicja 2002 KTS Mysłowice
2 FRANASZCZUK Klaudia 2002 KTS Mysłowice
3-4 TOMECKA Julia 2002 KTS Mysłowice
KUBIAK Anna 2004 JKTS Jastrzębie
5-8 MAJEWSKA Bogusława 2002 UKS HURAGAN Sosnowiec
KAŁUŻNY Laura 2004 JKTS Jastrzębie
GĄSIOR Natalia 2004 AKS Mikołów
RAKOWSKA Karolina 2002 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna



REKLAMA Czytaj dalej



Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Młodziczek:
1 1449 GĄSIOR Natalia 2004 AKS Mikołów 60
2 5748 KUBIAK Anna 2004 JKTS Jastrzębie 56
3-4 5746 KAŁUŻNY Laura 2004 JKTS Jastrzębie 52
1395 RAKOWSKA Karolina 2002 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna 52
5 5324 MAJEWSKA Bogusława 2002 UKS HURAGAN Sosnowiec 49
6 5340 SZYMCZYK Natalia 2003 UKS HURAGAN Sosnowiec 47
7-8 2412 SZTWIERTNIA Ilona 2004 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 44
723 KULAS Anna 2002 LKS RÓJ Żory 44
9-12 5761 TOMCZAK Weronika 2004 JKTS Jastrzębie 40
5310 BANIA Adrianna 2002 UKS HURAGAN Sosnowiec 40
2588 RAZAKOWSKA Estera 2002 MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie 40
2901 KRAWCZYK Kinga 2002 ULKTS Pszczyna 40
13-16 1404 TOMANEK Zuzanna 2005 MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie 33
2864 LASEK Wiktoria 2003 UKS THE BEST Bestwinka 33
2313 SUROWIAK Laura 2003 RKS CUKROWNIK Chybie 33
592 LAUFER Jagoda 2003 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 33
17-24 509 KACZANOWSKA Weronika 2003 UKTS SOKÓŁ Orzesze 24
85 BIEŃ Karolina 2003 KTS Mysłowice 24
3225 GAJEWSKA Natalia 2003 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 24
3438 RADZIK Martyna 2002 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 24
2587 POMORSKA Alicja 2002 MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie 24
2909 STAROŃ Wiktoria 2002 ULKTS Pszczyna 24
3490 BRYŚ Natalia 2002 ULKS TAJFUN Ligota Łabędzka 24
2307 KRYPCZYK Maria 2002 RKS CUKROWNIK Chybie 24
25-32 1499 LECHOCKA Kamila 2005 MUKS JEDYNKA Pszów 13
1394 RAKOWSKA Magdalena 2005 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna 13
475 HEBDA Małgorzata 2005 MKS Czechowice-Dziedzice 13
5758 PUSTELNIK Kamila 2004 JKTS Jastrzębie 13
1492 GULEC Roksana 2003 MUKS JEDYNKA Pszów 13
1195 MALINOWSKA Olimpia 2002 MOSM Tychy 13
482 KOZYRA Marta 2002 MKS Czechowice-Dziedzice 13
480 SZARY Julia 2002 MKS Czechowice-Dziedzice 13
33-44 1450 GĄSIOR Oliwia 2007 AKS Mikołów 0
2309 MICHALSKA Jagoda 2005 RKS CUKROWNIK Chybie 0
503 TKOCZ Julia 2005 UKTS SOKÓŁ Orzesze 0
82 GASZ Weronika 2005 KTS Mysłowice 0
2304 FOLEK Klaudia 2004 RKS CUKROWNIK Chybie 0
9884 URBANOWICZ Zuzanna 2003 MOSM Tychy 0
3550 USAREK Łucja 2003 KKS KOLEJARZ Gliwice 0
6733 SUCHANOWSKA Julia 2003 TTS POLONIA Bytom 0
9728 BUŁA Weronika 2002 MOSM Tychy 0
5329 POMYKAŁA Natalia 2002 UKS HURAGAN Sosnowiec 0
5581 BRZEZOŃ Patrycja 2002 SKS SPARTAKUS Gliwice 0
504 CZYRNIA Justyna 2005 UKTS SOKÓŁ Orzesze 0

młodzicy:
1 2003 MIASTOWSKI Maksymilian KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice
2 2002 LASOTA Marcin MUKS JEDYNKA Pszów
3-4 2002 LILIEN Aleksander UKS HURAGAN Sosnowiec
2002 DADAK Mateusz LUKS Węgierska Górka
5-8 2002 CZAPLA Kamil MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
2002 ŻUREK Bartosz MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
2002 IDACZYK Dominik MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
2002 PIĄTEK Adam UKTS SOKÓŁ Orzesze

Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Młodzików:
1 3700 ŻUREK Bartosz 2002 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 60
2 3707 CZAPLA Kamil 2002 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 56
3-4 3709 IDACZYK Dominik 2002 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 52
510 PIĄTEK Adam 2002 UKTS SOKÓŁ Orzesze 52
5-8 3350 MARCINIEC Krzysztof 2002 KRS TKKF RELAKS Wodzisław Śląski 46
172 MIELCARZ Bartłomiej 2002 KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów 46
1502 STECYSZYN Jakub 2003 MUKS JEDYNKA Pszów 46
590 ZIĘTARA Ksawery 2002 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 46
9-12 3245 BIAŁOŃ Artur 2003 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 40
1259 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002 KTS Lędziny 40
578 GWIZDON Oliwier 2003 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 40
1397 SŁAWIŃSKI Kacper 2003 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna 40
13-16 476 GAWLAS Michał 2005 MKS Czechowice-Dziedzice 33
5319 JĘSIEK Jakub 2003 UKS HURAGAN Sosnowiec 33
2408 OSTACHOWSKI Piotr 2003 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 33
5759 SKÓRKO Bartłomiej 2005 JKTS Jastrzębie 33
17-24 238 GRABOWSKI Tomasz 2002 TTS POLONIA Bytom 24
581 HAMALA Mateusz 2005 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 24
1174 MALINOWSKI Dawid 2003 MOSM Tychy 24
1827 MUGOWSKI Arkadiusz 2002 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 24
3231 RUŁKA Filip 2003 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 24
1457 SKRZYPCZYK Jakub 2002 AKS Mikołów 24
530 SZATNY Łukasz 2004 KS POLONIA Łaziska Górne 24
508 SZOLA Daniel 2003 UKTS SOKÓŁ Orzesze 24
25-32 1260 BROSZKIEWICZ Karol 2007 KTS Lędziny 13
6206 FILICZAK Maciej 2005 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 13
726 GOJNY Łukasz 2004 LKS RÓJ Żory 13
1494 KABUT Mateusz 2004 MUKS JEDYNKA Pszów 13
1455 KAPELA Jan 2005 AKS Mikołów 13
1164 MATUSZYŃSKI Jakub 2006 MOSM Tychy 13
1169 SZANDAR Kamil 2005 MOSM Tychy 13
591 ZIĘTARA Hubert 2006 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 13
33-55 1454 BACHUL Kacper 2004 AKS Mikołów 0
9733 BAJORSKI Jakub 2003 MOSM Tychy 0
1175 BRANICKI Daniel 2003 MOSM Tychy 0
164 DUTKIEWICZ Wiktor 2003 KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów 0
1173 DYLDA Jakub 2004 MOSM Tychy 0
596 GARSZCZYŃSKI Patryk 2004 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 0
2867 GŁĄBEK Patryk 2003 UKS THE BEST Bestwinka 0
580 GWIZDON Maksymilian 2007 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 0
9991 JELEŃ Tomasz 2003 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 0
1448 KARNASIEWICZ Michał 2002 AKS Mikołów 0
583 KIEPIELA Maksymilian 2005 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 0
9936 ŁYSAKOWSKI Bartłomiej 2002 TTS POLONIA Bytom 0
9935 ŁYSAKOWSKI Michał 2004 TTS POLONIA Bytom 0
1167 MISZCZAK Bartosz 2006 MOSM Tychy 0
174 NIEROBA Franciszek 2003 KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów 0
3246 OSTROWSKI Jakub 2003 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 0
1171 PAWLUS Szymon 2004 MOSM Tychy 0
1456 RUPIK Kacper 2002 AKS Mikołów 0
6475 RYDZEWSKI Radosław 2002 GKS GWAREK Ornontowice 0
9993 STASIK Mateusz 2003 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 0
9992 STROBA Mateusz 2003 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 0
5577 SUCHECKI Szymon 2004 SKS SPARTAKUS Gliwice 0
1178 TUREK Dawid 2003 MOSM Tychy 0
 


Ilość komentarzy: 2

... napisał:
27 Kwietnia 2015
IP: 31.183.200.*
Gratulacje!! należało się !

mce napisał:
27 Kwietnia 2015
IP: 31.183.223.*
Brawo KTS!!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.