...

Dominika Banaś i Sebastian Baran mistrzami Śląska juniorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 21 Kwietnia 2015

mistrzostwa Śląska juniorów 2015/foto facebook

Wyświetleń: 2179

Komentarzy: 3

Tagi:
WTK
juniorzy
śląskie
Śląsk
Sebastian Baran
Dominika Banaś

Dominika Banaś (TTS Polonia Bytom) i Sebastian Baran (LUKS Węgierska Górka) zostali mistrzami Śląska juniorów w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

juniorki:

1 BANAŚ Dominika 1997 TTS POLONIA Bytom
2 ZYGADŁO Martyna 1997 UKS HURAGAN Sosnowiec
3-4 CIESIELSKA Agata 1997 SKS SPARTAKUS Gliwice
GUZDEK Natalia 1997 JKTS Jastrzębie
5-8 MŁYNEK Natalia 1998 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
HETNAŁ Sandra 1999 LITS MEBLE ANDERS Żywiec
KAPEK Patrycja 1997 MKS Czechowice-Dziedzice
TOKARCZYK Karolina 1998 MKS Czechowice-Dziedzice



REKLAMA Czytaj dalej



Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Juniorek:
1. 28582 TOKARCZYK Karolina 1998 MKS Czechowice-Dziedzice 90
2. 38875 MŁYNEK Natalia 1998 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 85
3. 21369 CIESIELSKA Agata 1997 SKS SPARTAKUS Gliwice 81
4. 20548 GUZDEK Natalia 1997 JKTS Jastrzębie 77
5. 26329 MARASZKIEWICZ Martyna 1999 UKS WOLEJ Ruda Śląska 74
6. 27052 JANUŚ Karolina 1999 PSKS BESKIDY Bielsko-Biała 72
7. 30625 KOPEĆ Justyna 1997 MKS Czechowice-Dziedzice 70
8. 27053 JANUŚ Weronika 1999 PSKS BESKIDY Bielsko-Biała 68
9. 38073 SOŁTYSIK Sylwia 1999 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 65
10. 38074 MIKA Patrycja 1997 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 63
11-12. 36869 KASPERKIEWICZ Monika 1999 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 60
 35755 Topór Martyna 1997 PSKS Beskidy Bielsko Biała 45
13-16. 27233 HEROK Magdalena 1998 RKS CUKROWNIK Chybie 39
33111 KRYPCZYK Zuzanna 1999 RKS CUKROWNIK Chybie 39
34974 PYCIARZ Klaudia 1998 MOSM Tychy 39
36584 SIWECKA Dominika 1997 UKS DWÓJKA Sosnowiec 39
17-22. 39119 KULA Aneta 1997 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 28
41674 MĘDRALA Monika 1999 UKS WOLEJ Ruda Śląska 28
33183 PIÓRKO Emilia 1999 ULKTS Pszczyna 28
40829 RATAJ Izabela 1998 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 28
33184 RYGUŁA Magdalena 1999 ULKTS Pszczyna 28
30925 ŻYŁA Justyna 1998 LKS ORZEŁ Stanica 28

juniorzy:
1 02274 1998 BARAN Sebastian LUKS Węgierska Górka
2 05339 1997 SZYMCZYK Jan UKS HURAGAN Sosnowiec
3-4 03233 1997 SIWIEC Michał LITS MEBLE ANDERS Żywiec
00226 1998 BALCERZAK Marcin TTS POLONIA Bytom
5-8 05342 1997 TWARDOWSKI Szymon UKS HURAGAN Sosnowiec
01300 1998 GRELA Paweł KS NAPRZÓD Borucin
03244 1998 FABIŚ Adrian LITS MEBLE ANDERS Żywiec
03696 1998 MATEJCZYK Mateusz MKS SKARBEK Tarnowskie Góry

Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów:
1. 25286 BALCERZAK Marcin 1998 TTS POLONIA Bytom 90
2. 21758 TWARDOWSKI Szymon 1997 UKS HURAGAN Sosnowiec 85
3. 23321 BARAN Sebastian 1998 LUKS Węgierska Górka 81
4. 30705 MATEJCZYK Mateusz 1998 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 77
5. 33148 FABIŚ Adrian 1998 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 74
6. 33068 GOROL Dawid 1998 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 72
7. 26326 KRZEMIEŃ Patryk 1999 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 70
8. 30541 KOMANDZIK Rafał 1999 TTS POLONIA Bytom 68
9. 24512 DZIEMBAŁA Dawid 1999 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 65
10. 33293 PAPAŁA Jakub 1999 TTS POLONIA Bytom 63
11-12. 25933 KUŹNIK Mariusz 1998 SKS SPARTAKUS Gliwice 60
 37177 MIKA Kamil 1999 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 60
13-16. 36258 BURGER Dawid 1999 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 53
 18925 HAŁADUS Jakub 1997 UKS HURAGAN Sosnowiec 53
 34584 SKÓRSKI Michał 1999 UKS HURAGAN Sosnowiec 53
 33177 SZYMICZEK Szymon 1997 TTS POLONIA Bytom 53
17-24. 30673 BANDZEREWICZ Wojciech 1999 KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów 40
 35271 GANCARCZYK Krzysztof 1997 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 40
 35158 KARWOT Kacper 1999 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 40
 35254 KOPIECKI Daniel 1998 SKS SPARTAKUS Gliwice 40
 22732 MROZIK Dawid 1999 UKTS SOKÓŁ Orzesze 40
 34912 PTASZEK Grzegorz 1999 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 40
 35249 SZOT Łukasz 1997 SKS SPARTAKUS Gliwice 40
 29066 TROJANOWSKI Adrian 1997 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 40
25-32. 38773 BABICZ Adam 1999 UKS HURAGAN Sosnowiec 25
 30173 GASIŃSKI Marcin 1997 KS POLONIA Łaziska Górne 25
 34586 KAPUŚCIŃSKI Przemysław 1998 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 25
 42739 KOPEĆ Adam 1999 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 25
 38778 KURAŚ Daniel 1997 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 25
 29900 ŁUCZKA Jakub 1999 JKTS Jastrzębie 25
 21791 SONTAG Wojciech 1998 MOSM Tychy 25
 37080 SPENDEL Michał 1998 UKTS SOKÓŁ Orzesze 25
33-40. 39213 ADAMUS Paweł 1999 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 0
 36971 DOLBICKI Przemysław 1999 JKTS Jastrzębie 0
 31198 KOWALSKI Konrad 1997 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 0


Ilość komentarzy: 3

? napisał:
22 Kwietnia 2015
IP: 62.244.129.*
Z kim przegrała Toka ?

T. napisał:
22 Kwietnia 2015
IP: 31.183.221.*
przegrała z Zygadło

A. napisał:
22 Kwietnia 2015
IP: 83.5.74.*
Dominika najlepsza

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.