...

Najlepsi w Grand Prix Zabrza

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 14 Kwietnia 2015

Sylwia Sołtysik, Adrian Eliasz, Robert Klafczyński, Szymon Radło i Witold Nowakowski wygrali klasyfikacje generalne Grand Prix Zabrza w tenisie stołowym.


REKLAMA Czytaj dalej

klasyfikacje do pobrania TUTAJ.


Ilość komentarzy: 2

amator napisał:
14 Kwietnia 2015
IP: 195.82.180.*
Żenująca organizacja turnieju. Wszystko ustawione pod "swoich". Skandaliczna sytuacja, w której jeden z zawodników podchodzi do stolika organizatorów, (których doskonale zna osobiście) i prosi o "dolosowanie" do niego konkretnego zawodnika słabszego, którego wcześniej wskazał. Jeżeli tak ma wyglądać idea promowania tego pięknego sportu wśród amatorów to ja dziękuję. kategoria amatorów jest pozbawiona w związku z tym jakiegokolwiek sensu, gdyż w rzeczywistości prawdziwy amator tego sportu gra z zawodnikami którzy mieli bogatą przeszłość klubową. Powinno się stworzyć osobną kategorię dla prawdziwych amatorów, którzy nigdy nie mieli przynależności klubowej, a którzy kochają ten sport.

też amator napisał:
15 Kwietnia 2015
IP: 83.29.28.*
szanowny amatorze, ale musisz mieć na uwadze ze takich amatorów bez przynależności jest bardzo mało i chyba lepiej jak w turnieju gra 12 zawodników a nie 3 lub 4, no chyba że jesteś typowym łowcą nagród

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.