...

Zapraszamy na turniej o Błękitną Wstęgę Wisły

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 24 Marca 2015

IV turniej tenisa stołowego o Błękitną Wstęgę Wisły

Wyświetleń: 1196

Komentarzy: 1

Tagi:
Mędrzechów
Błękitną Wstęgę Wisły

W niedzielę 29 marca w Mędrzechowie odbędzie się IV turniej tenisa stołowego o Błękitną Wstęgę Wisły.

komunikat:

ORGANIZATORZY:

- Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów
- Urząd Gminy Mędrzechów
- LZS Solidarni Mędrzechów



REKLAMA Czytaj dalej



MIEJSCE I TERMIN:
Turniej odbędzie się w dniu 29 Marca 2015r. (niedziela) o godzinie 10:00 w Hali Sportowej w Zespole Szkół w Mędrzechowie. Losowanie 9:30.

UCZESTNICTWO:
1. W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych, zrzeszeni w PZTS.
2. Uczestnik zobowiązany jest posiadać dowód tożsamości oraz strój sportowy (obuwie - biała podeszwa).
3. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zawodników.
4. Organizator nie odpowiada za rzeczy zgubione i skradzione.
5. Z tytułu nieszczęśliwych wypadków odpowiedzialność spoczywa na zawodnikach zgodnie z art. 52 ustawy o Kulturze Fizycznej z dnia 19.01.1996 r.
6. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kategorii wiekowych (mała ilość zgłoszonych uczestników). Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator .
7. Ze względu na specyficzny rodzaj turnieju (poczęstunek uczestników).

Ilość miejsc jest OGRANICZONA!!! Decyduje kolejność zgłoszeń. Wpisowe to symboliczne 5 zł.

Zgłoszenia do dnia 27.Marca 2015r. Pod nr tel. 667020235 lub pocztą mailową: zenonwol@gmail.com. Ilość miejsc ograniczona ! Decyduje kolejność zgłoszeń.

NAGRODY:
1.m. Nagrody o wartości 850 zł
2.m. Nagrody o wartości 650 zł
3.m. Nagrody o wartości 550 zł
4.m. Nagrody o wartości 450 zł
5.m. Nagrody o wartości 350 zł
 


Ilość komentarzy: 1

organizator napisał:
24 Marca 2015
IP: 178.43.50.*
Kolejność miejsc z ubiegłego roku:
1. Bartosz Kwodawski ( LKS Orzeł Kozy ? II liga / Śląskie )
2. Marek Kądziela ( TKS Opoka Trzebinia ? II liga / Małopolska )
3. Jan Kaczor ( KS Bronowianka Kraków ? II liga / Małopolska )
4. Jakub Masłowski ( KS Bronowianka Kraków ? II liga / Małopolska )
5. Sebastian Lubaś ( UKS Villa-Verde Olesno ? II liga / Małopolska )
6. Bartosz Giza ( KS Bronowianka Kraków ? II liga / Małopolska)
7-8 Sławomir Osika ( KS Spektrum Karpol Słopnice ? II liga / Małopolska )
- Bartłomiej Szymanek ( UKS Bobry Bobrowniki - II liga / Świętokrzyskie)
9-12 Konstantyn Pushkarov ( UKS Villa-Verde Olesno ? II liga / Małopolska)
- Adam Duch ( Zawierce ? niestowarzyszony / Śląskie )
- Paweł Bolsęga ( KS Spektrum Karpol Słopnice ? II liga / Małopolska )
- Damian Magulski ( KS Bronowianka Kraków ? II liga / Małopolska)
13-16 Maciej Stochmal ( PKS Polonia-Białogon Kielce ? II liga / Świętokrzyskie )
- Mariusz Bochenek ( KS Podwawelski Kraków ? III liga / Małopolska )
- Daniel Lis ( UKS Villa-Verde Olesno ? II liga / Małopolska )
- Łukasz Jarocki ( Lublin ? niestowarzyszony / Lubelskie )

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.