...

Sebastian Główczyk, Grzegorz Gumiński i Kamil Stepnowski wygrali 38. GP Olsztyna amatorów!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 23 Marca 2015

Zakończyło się  38. Grand Prix Olsztyna amatorów w tenisie stołowym. Główne nagrody podsumowujące udział w czterech imprezach (trzy były zaliczane do klasyfikacji końcowej) odebrali: w kat. open: Sebastian Główczyk, w kat. +50 Grzegorz Gumiński i w kat. junior Kamil Stepnowski.

Ostatni 4 turniej decydował o wygranej w całym cyklu GP gdzie różnice punktowe między zawodnikami z czołówki były minimalne. W niedzielnej rywalizacji w grupie open doszło w finale do potyczki, rewelacji turnieju Kamila Stepnowskiego który w drodze do finału pokonał m.in Grzegorza Gumińskiego i Sebastiana Główczyka  z Arturem Bossowskim. Kamil tego dnia był nie do zatrzymania, wygrał 3-2 rewanżując się tym samym za sobotnią ligową porażkę.  W grupie weteranów klasę potwierdził Grzegorz Gumiński, pokonując w finale Franciszka Jastrzębowskiego 3-0. Juniorzy grali tym razem systemem każdy z każdym gdzie najlepszy okazał się Grzegorz Rabij co dało mu 2 miejsce w końcowej klasyfikacji.

klasyfikacje:



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria Open:

1 Kamil Stepnowski 50
2 Artur Bossowski 47
3 Dariusz Bartycha 44
4 Grzegorz Gumiński 41
5 Sebastian Główczyk 38
6 Przemysław Wawrzyniak 35
7 Dariusz Sikora 32
8 Janusz Góralczyk 30
9 Franciszek Jastrzębowski 28
10 Wiesław Złakowski 26
11 Bolesław Krawczyk 24
12 Andrzej Szczyt 22
13 Kamil Jurkiewicz 20
14 Michał Żywiec 18
15 Jerzy Ibron 18
16 Jarosław Mańkut 17
17 Mirosław Skrzypczyk 16
18 Kamil Świątkowski 15
19 Łukasz Salach 14
20 Mateusz Klenowski 13
21 Sławomir Wojciechowski 12
22 Grzegorz Kukawski 11

Klasyfikacja końcowa open - TOP10:
1 Sebastian Główczyk 132
2 Kamil Stepnowski 129
3 Artur Bossowski 129
4 Grzegorz Gumiński 119
5 Dariusz Sikora 114
6 Dariusz Bartycha 106
7 Wiesław Złakowski 93
8 Radosław Krasicki 88
9 Franciszek Jastrzębowski 88
10 Janusz Góralczyk 82

Kategoria +50:
1 Grzegorz Gumiński 50
2 Franciszek Jastrzębowski 47
3 Dariusz Bartycha 44
4 Bolesław Krawczyk 41
5 Janusz Góralczyk 38
6 Wiesław Złakowski 35
7 Mirosław Skrzypczyk 32
8 Jarosław Mańkut 30
9 Jerzy Ibron 28
10 Dariusz Życzko 26

Klasyfikacja końcowa +50 - TOP10:
1 Grzegorz Gumiński 150
2 Bolesław Krawczyk 141
3 Dariusz Bartycha 138
4 Franciszek Jastrzębowski 126
5 Wiesław Złakowski 123
6 Janusz Góralczyk 100
7 Mirosław Skrzypczyk 97
8 Jarosław Mańkut 96
9 Dariusz Życzko 84
10 Henryk Prusiński 84

Kategoria Junior:
1 Grzegorz Rabij 50
2 Łukasz Salach 47
3 Mikołaj Malicki 44
4 Marcin Sobczuk 41

Klasyfikacja końcowa junior:
1 Kamil Stepnowski 150
2 Grzegorz Rabij 141
3 Łukasz Salach 135
4 Marcin Sobczuk 123
5 Jakub Klimczewski 91
6 Mikołaj Malicki 76
7 Cezary Piotrowski 38
8 Piotr Albin 35


Ilość komentarzy: 4

czooooooo napisał:
23 Marca 2015
IP: 89.228.252.*
To chyba najstarsza impreza amatorów na Warmii

Fakt napisał:
26 Marca 2015
IP: 31.61.140.*
Parę lat już zlecialo ale turnieje fajne amatorzy w Olsztynie wymiatają jak zawodowcy , wysoki poziom

hjhkhk napisał:
27 Marca 2015
IP: 83.24.94.*
bedzie wysoki jak go zamkna kupowanie od pasera to tez zlodziejstwo

ghjgjgj napisał:
27 Marca 2015
IP: 83.24.94.*
zoladz to wszedzie jest

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.