...
Nocny 2019

Sonia Gendera i Bartosz Sułkowski wygrali 3. GP Polski młodzików!

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 15 Marca 2015

Sonia Gendera (KU AZS UE Wrocław) i Bartosz Sułkowski (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) wygrali 3. Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

młodziczki:

GENDERA Sonia - WIĘCKOWSKA Julia 3:0 (4,2,5)



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
SUŁKOWSKI Bartosz - KUBIK Maciej 3:1 (7,7,-4,10)

klasyfikacje:

młodziczki:

1. 00191 GENDERA Sonia 2002-03-12 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 130
2. 08478 WIĘCKOWSKA Julia 2002-10-25 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 120
3-4. 05805 LIS Martyna 2002-03-25 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 110
00054 KOWALSKA Oliwia 2002-10-29 UMLKS RADOMSKO Radomsko łódzkie 110
5. 04433 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 103
6. 07981 GILEWSKA Dominika 2002-07-08 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 101
7. 00069 KOWALSKA Martyna 2002-09-02 niestowarzyszony pomorskie 99
8. 00079 TOMECKA Julia 2002-09-05 KTS Mysłowice śląskie 97
9. 03298 KOZIOŁ Zuzanna 2002-02-04 LUKS Skrzyszów małopolskie 93
10. 00910 GRYKO Kamila 2002-02-11 UKS SOVIT Białystok podlaskie 91
11. 00081 GASZ Alicja 2002-06-13 KTS Mysłowice śląskie 89
12. 00900 PANEK Daria 2002-09-27 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 87
13. 00188 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 83
14. 00080 FRANASZCZUK Klaudia 2002-04-07 KTS Mysłowice śląskie 81
15. 04589 SUŁEK Zuzanna 2003-11-17 LKTS Luboń wielkopolskie 79
16. 05696 KORNACKA Oliwia 2002-11-28 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 77
17. 00028 KRÓLIKOWSKA Katarzyna 2003-09-23 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 73
18. 04444 JAKONIUK Gabriela 2002-02-02 LUKS FALA Piotrawin lubelskie 71
19. 00190 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 69
20. 06165 ZDROJEWSKA Emilia 2002-04-23 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 67
21-24. 04379 PRZYGODA Klaudia 2002-07-12 LUKS MGOKSiR Korfantów opolskie 65
04622 ADAMSKA Wiktoria 2002-07-01 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 65
04815 SOKOŁOWSKA Gabriela 2002-11-06 ZKS Drzonków lubuskie 65
04258 STACHNIAK Martyna 2003-02-11 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 65
25-32. 05746 KAŁUŻNY Laura 2004-03-07 JKTS Jastrzębie śląskie 60
05340 SZYMCZYK Natalia 2003-04-15 UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 60
04428 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 60
04377 KLUSZEWSKA Milena 2002-02-08 LUKS MGOKSiR Korfantów opolskie 60
06332 MILEWSKA Eliza 2002-02-11 TG SOKÓŁ Brzesko małopolskie 60
07064 SZEWCZAK Weronika 2002-03-03 UKS ŻACZEK Fajsławice lubelskie 60
05748 KUBIAK Anna 2004-11-05 JKTS Jastrzębie śląskie 60
07479 WRZOSEK Wiktoria 2004-03-17 LKS Biała Rawska łódzkie 60
33-40. 05239 JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 56
07847 DOMINICZAK Zofia 2003-03-19 UKS NAŁĘCZ Ostroróg wielkopolskie 56
04446 OSUCH Aleksandra 2002-10-20 LUKS FALA Piotrawin lubelskie 56
01118 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 56
07311 KRUPA Natalia 2002-12-08 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 56
00346 DRANIAK Natalia 2002-11-08 GLKS Nadarzyn mazowieckie 56
01142 OSSOWSKA Nina 2002-02-12 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 56
07303 KOWALCZYK Zuzanna 2003-08-27 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 56
41-48. 01538 STASZCZAK Zuzanna 2002-06-21 LKS Piotrowice małopolskie 54
06191 SŁOWIKOWSKA Julia 2002-01-03 UKTS Lubsko lubuskie 54
06186 LECH Weronika 2002-09-24 UKTS Lubsko lubuskie 54
02258 ENGLOT Michelle 2002-07-26 LKS STRAŻAK Bratkówka podkarpackie 54
02427 ZNACZKO Aleksandra 2002-01-08 LUKS FALA Trzebiatów zachodniopomorskie 54
01117 SATŁAWA Adrianna 2002-11-21 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 54
05324 MAJEWSKA Bogusława 2002-04-19 UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 54
05808 BREJNAK Nikola 2003-03-31 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 54
49-56. 02055 WIĄCEK Amelia 2003-07-23 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 52
04378 RATAJ Gabriela 2002-01-02 LUKS MGOKSiR Korfantów opolskie 52
00463 JARKOWSKA Aleksandra 2003-07-19 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 52
06334 PYTEL Aleksandra 2002-07-02 TG SOKÓŁ Brzesko małopolskie 52
03285 KASPRZYK Michalina 2002-01-15 LUKS Skrzyszów małopolskie 52
09124 WIELGOS Zuzanna 2005-11-08 LZS Kąkolówka podkarpackie 52
02412 SZTWIERTNIA Ilona 2004-12-06 LKS LESZNIANKA Leszna Górna śląskie 52
04448 GÓRSKA Michalina 2003-01-06 LUKS FALA Piotrawin lubelskie 52
57-64. 01915 LIBELT Julia 2002-03-29 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 50
04185 ŁĄCKA Julia 2003-12-10 UZTS Barcin kujawsko-pomorskie 50
09112 HADAŁA Gabriela 2003-01-03 LZS Kąkolówka podkarpackie 50
04570 DOMBKA Weronika 2003-03-11 LKTS Luboń wielkopolskie 50
01105 CEGLIŃSKA Wiktoria 2004-02-02 MKS MRĄGOWIA Mrągowo warmińsko-mazurskie 50
01102 PAWŁOWSKA Zuzanna 2004-08-03 MKS MRĄGOWIA Mrągowo warmińsko-mazurskie 50
01731 OŻGA Weronika 2003-12-03 niestowarzyszony dolnośląskie 50
00464 CITKO Magdalena 2003-08-02 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 5

młodzicy:
1. 06150 SUŁKOWSKI Bartosz 2002-03-30 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 130
2. 08458 KUBIK Maciej 2003-02-10 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 120
3-4. 01804 MIASTOWSKI Maksymilian 2003-05-04 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 110
04585 PYŚK Patryk 2003-12-08 LKTS Luboń wielkopolskie 110
5. 05856 JANKOWSKI Jakub 2002-02-11 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 103
6. 00323 KICIŃSKI Mikołaj 2002-12-15 GLKS Nadarzyn mazowieckie 101
7. 07656 KWAPIŚ Kuba 2003-05-30 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 99
8. 07313 KOLASA Szymon 2003-04-12 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 97
9. 04797 KOPECKI Andrzej 2002-08-22 ZKS Drzonków lubuskie 93
10. 06137 KOSMAL Dawid 2004-04-12 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 91
11. 03738 MAŁACHOWSKI Michał 2002-08-12 MTS Kwidzyn pomorskie 89
12. 00020 DZIUBA Patryk 2003-05-07 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 87
13. 07408 MARUSZAK Jakub 2002-11-07 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 83
14. 05523 MICHALSKI Piotr 2003-07-15 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 81
15. 00676 BŁACHUTA Kacper 2002-04-27 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 79
16. 07437 CHRZEŚCIAN Radosław 2002-10-21 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 77
17. 03597 SOKOŁOWSKI Łukasz 2002-07-14 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 73
18. 00018 RZEŹNIKIEWICZ Mateusz 2002-10-14 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 71
19. 04516 GÓRECKI Wojciech 2002-10-08 AS PROGRES Kraków małopolskie 69
20. 08045 GUZEK Mateusz 2002-09-23 UMKS KSIĘŻAK Łowicz łódzkie 67
21-24. 04799 KRZYWNIAK Jakub 2002-07-01 ZKS Drzonków lubuskie 65
05322 LILIEN Aleksander 2002-07-10 UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 65
00019 CHŁODNICKI Piotr 2002-05-01 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 65
06720 KWIATKOWSKI Patryk 2003-02-20 MTS Kwidzyn pomorskie 65
25-32. 04798 KRZYWNIAK Filip 2004-05-24 ZKS Drzonków lubuskie 60
06801 ZGUCZYŃSKI Jakub 2002-12-04 SMS Włodawa lubelskie 60
03766 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 60
04632 KOWALCZYK Bartosz 2002-05-12 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 60
05132 ZBOROWSKI Mateusz 2002-01-29 LKS Dobryszyce łódzkie 60
04518 KORCZAK Damian 2003-09-06 AS PROGRES Kraków małopolskie 60
03667 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka dolnośląskie 60
03875 KUTAJ Maksymilian 2002-01-26 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 60
33-40. 05870 STYZIŃSKI Remigiusz 2002-04-10 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 56
05862 LUDWICZAK Filip 2002-02-25 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 56
04089 KRUKAR Piotr 2003-01-03 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 56
08844 MACIOROWSKI Krystian 2002-03-01 MLUKS MOSiR Grajewo podlaskie 56
07395 JARZĄBKOWSKI Paweł 2002-09-29 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 56
00678 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 56
02668 CIOŁKOWSKI Paweł 2002-11-20 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 56
05814 WIŚNIEWSKI Szymon 2005-03-16 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 56
41-48. 03700 ŻUREK Bartosz 2002-01-02 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 54
05688 BRZEZIK Jakub 2003-12-28 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 54
00023 MISIUDA Miłosz 2003-09-26 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 54
07396 MARCHLEWSKI Kacper 2003-03-06 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 54
04431 KOT Dominik 2002-07-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 54
04097 OLBRYCHT Michał 2004-09-08 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 54
07305 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002-03-19 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 54
02576 OLEJNIK Mikołaj 2003-07-31 LUKS Gryfice zachodniopomorskie 54
49-56. 08358 KUNASZEWSKI Leon 2002-12-11 MKS Wołczyn opolskie 52
04279 CHMIELOWSKI Jakub 2003-10-06 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 52
00967 GRABOWICZ Mateusz 2002-12-21 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 52
05302 WNĘK Stanisław 2004-10-15 UKS FAN Strzelin dolnośląskie 52
00740 KUCHARSKI Arkadiusz 2003-03-29 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 52
00022 LIS Karol 2003-07-27 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 52
02270 DADAK Mateusz 2002-03-14 LUKS Węgierska Górka śląskie 52
02046 LEWASZKIEWICZ Filip 2003-01-21 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 52
57-64. 00418 RUTKOWSKI Mateusz 2004-09-10 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 50
04240 SZCZEPANEK Błażej 2003-12-25 LZS Żywocice opolskie 50
00578 GWIZDON Oliwier 2003-11-30 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 50
08442 CZERNECKI Robert 2003-10-16 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 50
03709 IDACZYK Dominik 2002-03-31 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 50
03089 CENDROWSKI Daniel 2002-12-10 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo mazowieckie 50
06174 KUKKUK Maksymilian 2002-03-12 UKS TRZYNASTKA Szczecin zachodniopomorskie 50
 


Ilość komentarzy: 4

NICK napisał:
16 Marca 2015
IP: 194.99.117.*
Organizacja super w Wałbrzychu powinien odbyć się o Finał Turnieju Mini Olympic Games

trener napisał:
16 Marca 2015
IP: 83.0.202.*
Nie do konca tak super!!! Sedzia Główny chciał koniecznie być najważniejszą osobą na turnieju i czepiał się kolorów koszulek (granatowa i czarna to takie same w rozumieniu sędziego), piłki w jednym meczu Andro w drugim Tibhar, a jeszcze gdzie inndziej zawodniczki zagrały połowę meczu celuloidową. Sala i warunki oczywiście nienaganne, oby wszędzie były takie. Pozdrawiam

do trenera napisał:
16 Marca 2015
IP: 194.99.117.*
Sala i warunki oczywiście nienaganne, oby wszędzie były takie i oto mi chodziło

uczestnik napisał:
16 Marca 2015
IP: 46.113.3.*
a za miejsca 3-4 wręczono po 1 pucharze bez tabliczki! , dobrze się znalazł w ostatniej chwili bo początkowo zapomniano że 3-4 to trzecie miejsce podwójne!!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.