...

Daniel Górak i Katarzyna Grzybowska mistrzami Polski!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Mistrzostwa Polski / 08 Marca 2015

Daniel Górak i Katarzyna Grzybowska zostali indywidualnymi mistrzami Polski w tenisie stołowym. Górak w finale mistrzostw pokonał Konrada Kulpę 4:1, a Grzybowska wygrała z Antoniną Szymańską 4:0.

wyniki finałów:

gra pojedyncza:

mężczyźni:

GÓRAK Daniel - KULPA Konrad 4:1 (7,10,7,-9,10)REKLAMA Czytaj dalejbrązowe medale zdobyli Patryk Zatówka i Jakub Dyjas.

kobiety:
GRZYBOWSKA Katarzyna - SZYMAŃSKA Antonina 4:0 (6,1,7,5)

brązowe medale wywalczyły Magdalena Szczerkowska i Renata Gumula.

gra podwójna:

mężczyźni:
DĄBROWSKI Michał/MALICKI Szymon - WASYLKOWSKI Nestor/CHODORSKI Piotr 3:1 (6,-7,10,3)

brązowe medale wywalczyli Paweł Fertikowski i Robert Floras oraz Mateusz Gołębiowski i Tomasz Lewandowski.

kobiety:
STEFAŃSKA Kinga/ZAŁOMSKA Roksana - SZYMAŃSKA Antonina/ŁUCZAKOWSKA Daria 3:2 (-8,4,-10,9,8)

brązowe medale zdobyły Natalia Bajor i Sandra Wabik oraz Ada Jończyk i Paulina Nowacka.

gra mieszana:
FERTIKOWSKI Paweł/GRZYBOWSKA Katarzyna - PEREK Jakub/SIKORSKA Magdalena 3:0 (5,9,8)

brązowe medale wywalczyli Daniel Górak i Natalia Bajor oraz Daniel Bąk i Roksana Załomska.


Ilość komentarzy: 15

wstyd napisał:
08 Marca 2015
IP: 81.190.154.*
Dawać młodych na protoury a nie starych grzybów , ale jak związek przerasta transmisja tv lub internetowa z Mistrzostw Polski (dziwie się bo Przybyłowicz zna się na tym i strona mzts.pl jest wzorowa) to o czym gadać . Krypto promocja niesamowita ktoś kto bierze kasę w związku powinien publicznie być wybatożony

nicknolte napisał:
08 Marca 2015
IP: 91.223.64.*
Dąber!!! Gratulacje

rakieta napisał:
08 Marca 2015
IP: 89.228.162.*
Wielkie gratki Kasiu za super mistrzostw w dwoch grach ind.i w mikscie.Brawo wykorzystalas ze Nastki nie bylo ale jak pamietam to juz drugi raz udowodnilas ze jestes jednak najlepsza.

a napisał:
08 Marca 2015
IP: 195.136.40.*
GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW

dlaczego nie było na żywo w internecie transmisji? mniej istotne turnieje były

Jerry napisał:
08 Marca 2015
IP: 83.20.4.*
GRATULACJE WSZYSTKIM FINALISTOM! Cieszą zwłaszcza wysokie pozycje młodzieży.
Zastanawiam się tylko, czy naprawdę nie dało się porozmawiać z TV Sportklub, która transmituje Superligę, o przeprowadzeniu transmisji chociażby z dzisiejszych finałów? Czy to przerasta umiejętności ZESPOŁU MARKETINGU I PROMOCJI PZTS? W czasie dzisiejszych finałów na Sportklubie pokazywane były powtórki z Volvo Ocean Race, chyba o minimalnej oglądalności? Tymczasem gdyby nawet nie pokazali finałów na żywo, to jednak wielu chętnie by obejrzało sobie retransmisje w godzinach wieczornych, a sama stacja TV miałaby fajny materiał na "zapychanie dziur programowych", których w telewizji sportowej nigdy nie zabraknie.

lepyrk napisał:
09 Marca 2015
IP: 83.230.48.*
Z komunikatu dowiadujemy się, że organizatorami są: Aqua-Zdrój Spółka z o.o., Gmina Wałbrzych, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie i Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu. Wydawałoby się, że kilku sponsorów i paru ważniaków z plakatu (słabego), zdoła skręcić pokazówkę godną mistrzostw Polski. Nic podobnego, na zdjęciach z zawodów puste trybuny. W czasach, gdy potężniejąca szmira, nie ma problemów z wejściem do tv, a skypem można przesłać przekaz z najdalszych zakątków świata, najbardziej prestiżowa impreza sportowa w kalendarzu nie ma echa.
Nawet Telewizja Wałbrzych okazała się bezużyteczna.

Tadek napisał:
09 Marca 2015
IP: 62.133.137.*
TV Wrocław co nieco pokazała, ale tylko fragmenty finałów, zawsze to coś, jednak zdecydowanie za mało, jak na imprezę tej rangi.

tv napisał:
09 Marca 2015
IP: 88.156.227.*
Co wy myslicie ze tv to caritas? Zeby szla transmisja na zywo w jako takiej ogolnodostepnej tv trzeba wylozuc co najmniej 25 tys.! Pingla nikt nie oglada u zadna tv nie bedzie doplacac.

idiotów nie sie napisał:
09 Marca 2015
IP: 89.228.74.*
a ku..wa kasa z Państwa na co idzie jak myślisz , odkrywca tv ma za darmo pokazywać? za darmo to ci stara nie pokaze!!! co jest w statucie pzts.pl. Skąd masz takie dane ? Marketing sie kłania ale niektóre głąby tego nie rozumieją i jest jak jest

Piotr napisał:
09 Marca 2015
IP: 94.78.182.*
Wystarczy kupić kamerki (Pzts)to jednarozowy koszt włączyć nagrywanie przed grą , wrzucić przez internet nawet póżniej ,nie musi być od razu na żywo i wystarczy .Ale po co.

kibic napisał:
09 Marca 2015
IP: 37.152.19.*
Przecież była transmisja na TVP Info. Że trybuny były puste to przecież nie wina Przybyłowicza.

Jerry napisał:
11 Marca 2015
IP: 83.20.9.*
Może i nie wina Przybyłowicza, ale czy Zespół Marketingu i Promocji zechciałby się pochwalić jakie działania podejmował żeby rozpropagować imprezę wśród mieszkańców chociażby Wałbrzycha i okolic? I jak wyglądała tzw oprawa Mistrzostw? Czy np. były jakieś atrakcje dla kibiców - konkursy, drobne gadżety do wygrania, oferty sponsorów itp? Czy cała organizacja sprowadzała się jak zwykle tylko do rozstawienia stołów i pilnowania kolejności gier?

Jerry napisał:
11 Marca 2015
IP: 83.20.9.*
A tak przy okazji: czy ktoś zna pełny skład tego Zespołu? Czy to tajemnica PZTS-u?

Jerry napisał:
13 Marca 2015
IP: 83.23.56.*
Wiadomość z wczoraj, ze strony ETTU:
Grupa medialna Sportsman podpisała kompleksową umowę o współpracy z Europejską Unią Tenisa Stołowego (ETTU): prawa sportowe i globalny marketing sportowy w telewizji Europejskiej Ligi Mistrzów Mężczyzn (TTCL) Agencja przejmuje natychmiast.
Na początku tego partnerstwa, Sportsman potwierdził, że zapewni globalny marketing telewizyjny półfinałów i finałów męskiej Ligi Mistrzów. Ponadto agencja Sportsman zaprojektowała logo TTCL.
Thomas Krohne, prezes grupy medialnej Sportsman, powiedział: "ostrzegamy prowizję od ETTU jako nasze zobowiązanie do rzeczywistego przyczyniania się do dalszego rozwijania tej imprezy. TENIS STOŁOWY JEST MIĘDZYNARODOWYM SPORTEM, KTÓRY JEST BARDZO DOBRZE DOPASOWANY DO INSCENIZACJI MEDIALNEJ. Widzimy zatem wielki potencjał, który chcemy rozwijać razem z naszym nowym partnerem." (wielkie litery pochodzą ode mnie - Jerry)
Ronald Kramer, prezes ETTU: "Jestem dumny, że udało nam się znaleźć w grupie medialnej Sportsman profesjonalnego i wyrozumiałego partnera handlowego w celu dalszego rozwoju naszej europejskiej Ligi Mistrzów. Wraz z grupą medialną Sportsman i naszymi klubami chcemy pracować w sposób zrównoważony i profesjonalnie przy tej wysokiej rangi imprezie.

Jerry napisał:
13 Marca 2015
IP: 83.23.56.*
Ale domyślam się, ze NIKT W PZTS-ie nie wyciągnie z tej informacji żadnych wniosków co do promocji TS w Polsce. Mylę się?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.