...

Znamy zwycięzców turnieju w Oświęcimiu

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 03 Lutego 2015

Zuzanna Staszczak, Michał Piekarczyk, Jakub Pietrańczyk, Henryk Budzyński i Daniel Skowron wygrali turniej tenisa stołowego z okazji 70. rocznicy wyzwolenia Oświęcimia.

klasyfikacje:

kobiety:

1.  Staszczak    Zuzanna        LKS Olmex Piotrowice  
2.  Palacz        Martyna        Lanckorona
3. Adamus        Paulina        Sosnowice
4. Lelek        Alicja            Zelczyny
5. Zając        Kinga            Oświęcim
6. Krystek        Marlena        Oświęcim



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1.  Piekarczyk    Michał        KS Skawa Wadowice
2.  Wolanin        Piotr            LKS Chocznia
3.  Foksiński    Przemysław        LKS Olmex Piotrowice
4.  Mugowski    Arkadiusz        Gliwice
5. Palacz        Mateusz        Lanckorona
6. Żydek         Miłosz        KS Skawa Wadowice
7. Staszczak        Zuzanna        LKS Olmex Piotrowice
8. Kopera        Miłosz        LKS Chocznia
9. Bodnar        Michał        KS Skawa Wadowice
10.Filek        Maciej        KS Skawa Wadowice
11.Wodiak        Kamil            KS Skawa Wadowice
12.Michałek        Patryk        LKS Chocznia
13.Mitoraj        Jan            UKS Polfin Oświęcim
14.Filek        Filip            KS Skawa Wadowice
15.Dziewit        Wiktor        Jaworzno
16.Wójcik        Miłosz        Bieruń
17.Zdybel        Dawid        SP-1 Oświęcim
18.Puc        Kacper        SP-1 Oświęcim
19.Wojtas        Bartosz        LKS Chocznia 
20.Bartnicki        Jakub            Skawina
21. Puc        Jakub            SP-1 Oświęcim
22.Gasidło        Tomasz        Łęki

juniorzy:
1.  Pietrańczyk    Jakub            UKS Polfin Oświęcim
2.  Piórecki        Piotr            Mogilany
3.  Piekarczyk    Michał        KS Skawa Wadowice     
4.  Mugowski    Arkadiusz        Gliwice
5.  Wolanin        Piotr            LKS Chocznia
6.  Żydek         Miłosz        KS Skawa Wadowice
7.  Michałek        Patryk        LKS Chocznia
8.  Kopera        Miłosz        LKS Chocznia
9.  Filek        Maciej        KS Skawa Wadowice
10.Filek        Filip            KS Skawa Wadowice
11.Wodniak        Kamil            KS Skawa Wadowice
12.Gasidło        Grzegorz        Łęki
13.Mitoraj        Jan            UKS Polfin Oświęcim
14.Dziewit        Wiktor        Jaworzno
15.Wójcik        Miłosz        Bieruń
16.Wojtas        Bartosz        LKS Chocznia   
17.Bodnar        Michał        KS Skawa Wadowice
18.Puc        Jakub            SP-1 Oświęcim
19.Zdybel        Dawid        SP-1 Oświęcim 

weterani:
1.  Budzyński    Henryk        KTS Lędziny
2.  Łysak        Franciszek        Byczyna
3.  Drabek        Kazimierz        UKS Polfin Oświęcim
4. Pilszyk        Kazimierz        Oświęcim
5. Techmański    Jan            UKS Polfin Oświęcim
6. Skowronek    Paweł            Chełmek
7. Sowa        Jerzy            Oświęcim
8. Kadela        Leopold        Oświęcim

seniorzy:
1.  Skowron        Daniel        LKS Lachowice
2.  Budzyński    Henryk        KTS Lędziny
3.  Palacz        Mirosław        KS Skawa Wadowice
4.  Pietrańczyk    Jakub            UKS Polfin Oświęcim
5.  Lelek        Paweł            Skawina
6.  Łysak        Franciszek        Byczyna
7.  Czart        Adam            Olkusz
8.  Bukowski    Robert        Bielsko Biała
9.  Pilszyk        Kazimierz        Oświęcim
10.Drabek        Piotr            Oświęcim
11.Skowronek    Paweł            Chełmek
12.Kołoczek    Adam            Bielsko Biała
13.Tokarz        Dominik        Oświęcim
14.Drabek        Kazimierz        UKS Polfin Oświęcim
15.Zyzański     Jan            Kraków
16.Gasidło        Grzegorz        Łęki
17.Miczorek    Krzysztof        Łęki
18.Zdanowiccz    Piotr            Bieruń
 


Ilość komentarzy: 1

jerzy napisał:
04 Lutego 2015
IP: 94.251.179.*
Gratulacje Daniel, zwycięstwo w Oświęcimiu zawsze jest cenne.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.