...

ALTS: Północ zremisowała z Solidarnością

Kategoria: Liga amatorska - Częstochowa / 03 Lutego 2015

W najciekawszym meczu ostatnich kilku kolejek Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Częstochowie, OLD BOYS PÓŁNOC zremisował z Solidarność ISD Huta Częstochowa 5:5.

wyniki:

Medicus Poraj - Pol-Cars Team    9:1

Andrzej Wnęk - Beata Stolarska 3:2
Waldemar Józala - Sławomir Janus 3:0
Krzesimir Kleszcz - Janusz Ślusarczyk 3:0
Cezary Pawlik / Krzesimir Kleszcz - Sławomir Janus / Janusz Ślusarczyk 3:0
Waldemar Józala - Beata Stolarska 3:0
Andrzej Wnęk - Janusz Ślusarczyk 2:3
Krzesimir Kleszcz - Sławomir Janus 3:1
Cezary Pawlik - Janusz Ślusarczyk 3:2
Krzesimir Kleszcz - Beata Stolarska 3:2
Andrzej Wnęk - Sławomir Janus 3:0



REKLAMA Czytaj dalej



Medicus Poraj - Music Mix    6:4
Krzesimir Kleszcz - Andrzej Lipski 3:0
Andrzej Wnęk - Anna Kielar 3:0
Waldemar Józala - Szymon Kluszewski 1:3
Cezary Pawlik / Krzesimir Kleszcz - Anna Kielar / Szymon Kluszewski 2:3
Andrzej Wnęk - Andrzej Lipski 3:0
Krzesimir Kleszcz - Szymon Kluszewski 3:0
Waldemar Józala - Anna Kielar 3:0
Cezary Pawlik - Szymon Kluszewski 0:3
Waldemar Józala - Andrzej Lipski 3:0
Krzesimir Kleszcz - Anna Kielar 0:3

OLD BOYS PÓŁNOC - Solidarność ISD Huta Częstochowa    5:5
Paweł Pięta - Mirosław Warzecha 2:3
Paweł Polański - Aneta Myrmus 3:2
Marian Dziewoński - Zbigniew Sygut 2:3
Paweł Pięta / Paweł Polański - Mirosław Warzecha / Zbigniew Sygut 3:1
Paweł Polański - Mirosław Warzecha 1:3
Paweł Pięta - Zbigniew Sygut 3:2
Marian Dziewoński - Aneta Myrmus 3:2
Paweł Polański - Zbigniew Sygut 1:3
Marian Dziewoński - Mirosław Warzecha 0:3
Paweł Pięta - Aneta Myrmus 3:1

Solidarność ISD Huta Częstochowa - Medicus Poraj    4:6
Mirosław Warzecha - Cezary Pawlik 3:1
Rafał Michalak - Krzesimir Kleszcz 1:3
Zbigniew Sygut - Szymon Misiek 0:3
Mirosław Warzecha / Zbigniew Sygut - Cezary Pawlik / Krzesimir Kleszcz 3:2
Rafał Michalak - Cezary Pawlik 0:3
Mirosław Warzecha - Szymon Misiek 3:1
Zbigniew Sygut - Krzesimir Kleszcz 2:3
Rafał Michalak - Szymon Misiek 0:3
Zbigniew Sygut - Cezary Pawlik 1:3
Mirosław Warzecha - Krzesimir Kleszcz 3:2

Kebab Cisie Częstochowa - TKKF EnerGOsport    10:0
Marek Chybiński - Mariusz Nabiałek 3:0
Robert Wielgosz - Arkadiusz Skupiński 3:0
Michał Kumor - Kazimierz Więckowski 3:0
Marek Chybiński / Robert Wielgosz - Arkadiusz Skupiński / Mariusz Nabiałek 3:0
Robert Wielgosz - Mariusz Nabiałek 3:0
Marek Chybiński - Kazimierz Więckowski 3:0
Michał Kumor - Arkadiusz Skupiński 3:0
Robert Wielgosz - Kazimierz Więckowski 3:1
Michał Kumor - Mariusz Nabiałek 3:0
Marek Chybiński - Arkadiusz Skupiński 3:0

Sara - OSiR Kłobuck    10:0
Tomasz Lojtek - Rafał Żurek 3:2
Dariusz Molenda - Artur Badura 3:1
Damian Polaczkiewicz - Paweł Żurek 3:0
Tomasz Lojtek / Dariusz Molenda - Rafał Żurek / Artur Badura 3:0
Dariusz Molenda - Rafał Żurek 3:0
Tomasz Lojtek - Paweł Żurek 3:0
Damian Polaczkiewicz - Artur Badura 3:0
Dariusz Molenda - Paweł Żurek 3:0
Damian Polaczkiewicz - Rafał Żurek 3:0
Tomasz Lojtek - Artur Badura 3:0

Pol-Cars Team - OSiR Kłobuck    2:8
Sławomir Janus - Rafał Żurek 0:3
Tomasz Kolanus - Artur Badura 2:3
Beata Stolarska - Paweł Żurek 3:2
Sławomir Janus / Tomasz Kolanus - Artur Badura / Rafał Żurek 3:2
Tomasz Kolanus - Rafał Żurek 0:3
Sławomir Janus - Paweł Żurek 0:3
Beata Stolarska - Artur Badura 2:3
Janusz Ślusarczyk - Paweł Żurek 0:3
Beata Stolarska - Rafał Żurek 1:3
Sławomir Janus - Artur Badura 2:3

KS CORONA RUDNIKI - Grupa "Żelazny"    7:3

Jakub Kobos - Tadeusz Danielewicz 1:3
Mariusz Adamus - Jerzy Michalik 3:1
Marian Brunner - Mariusz Sikora 3:1
Marian Brunner / Mariusz Adamus - Tadeusz Danielewicz / Jerzy Michalik 3:0
Mariusz Adamus - Tadeusz Danielewicz 3:1
Jakub Kobos - Mariusz Sikora 0:3
Marian Brunner - Jerzy Michalik 3:2
Mariusz Adamus - Mariusz Sikora 3:0
Marian Brunner - Tadeusz Danielewicz 3:0
Jakub Kobos - Jerzy Michalik 0:3

KS CORONA RUDNIKI - OSiR Gmina Blachownia 7:3
Jakub Kobos - Krystian Mnich 0:3
Mariusz Adamus - Zbigniew Mnich 3:0
Marian Brunner - Jan Kulij 3:0
Marian Brunner / Mariusz Adamus - Krystian Mnich / Zbigniew Mnich 3:2
Mariusz Adamus - Krystian Mnich 2:3
Jakub Kobos - Jan Kulij 3:0
Marian Brunner - Zbigniew Mnich 3:0
Mariusz Adamus - Jarosław Wystup 3:0
Marian Brunner - Krystian Mnich 3:1
Mariusz Adamus - Zbigniew Mnich 1:3

Kebab Team II Częstochowa - OSiR Gmina Blachownia 5:5
Tomasz Przebierała - Daniel Skupień 3:0
Piotr Gęsiarz - Krystian Mnich 3:2
Jacek Szczerbak - Zbigniew Mnich 0:3
Piotr Gęsiarz / Tomasz Przebierała - Zbigniew Mnich / Krystian Mnich 1:3
Piotr Gęsiarz - Daniel Skupień 3:0
Tomasz Przebierała - Zbigniew Mnich 3:0
Jacek Szczerbak - Krystian Mnich 1:3
Piotr Gęsiarz - Zbigniew Mnich 3:0
Jacek Szczerbak - Daniel Skupień 1:3
Tomasz Przebierała - Krystian Mnich 0:3

Lisiniec - Kebab Team II Częstochowa    2:8
Jerzy Dróżdż - Jacek Szczerbak 3:0
Marek Kacprzyk - Tomasz Przebierała 2:3
Rafał Siwek - Piotr Gęsiarz 0:3
Rafał Siwek / Marek Kacprzyk - Tomasz Przebierała / Piotr Gęsiarz 0:3
Marek Kacprzyk - Jacek Szczerbak 3:0
Jerzy Dróżdż - Piotr Gęsiarz 1:3
Rafał Siwek - Tomasz Przebierała 2:3
Marek Kacprzyk - Piotr Gęsiarz 1:3
Rafał Siwek - Jacek Szczerbak 2:3
Jerzy Dróżdż - Tomasz Przebierała 2:3

TSR Millenium MOSiR Myszków - Jedność Mykanów    6:4
Zbigniew Jaworski - Krzysztof Juszczyk 0:3
Sylwester Miśta - Marek Hadryś 3:0
Michał Machelski - Piotr Urbański 3:0
Michał Machelski / Zbigniew Męcik - Piotr Urbański / Krzysztof Juszczyk 1:3
Sylwester Miśta - Krzysztof Juszczyk 1:3
Zbigniew Jaworski - Piotr Urbański 3:0
Zbigniew Męcik - Marek Hadryś 3:0
Sylwester Miśta - Piotr Urbański 3:1
Zbigniew Męcik - Krzysztof Juszczyk 1:3
Zbigniew Jaworski - Marek Hadryś 3:0

TSR Millenium MOSiR Myszków - Grupa "Żelazny"    8:2
Zbigniew Jaworski - Tadeusz Danielewicz 3:2
Sylwester Miśta - Jerzy Michalik 3:1
Michał Machelski - Mariusz Sikora 3:2
Sylwester Miśta / Zbigniew Męcik - Tadeusz Danielewicz / Jerzy Michalik 3:0
Sylwester Miśta - Tadeusz Danielewicz 2:3
Zbigniew Jaworski - Mariusz Sikora 1:3
Zbigniew Męcik - Jerzy Michalik 3:0
Sylwester Miśta - Mariusz Sikora 3:2
Zbigniew Męcik - Tadeusz Danielewicz 3:0
Zbigniew Jaworski - Jerzy Michalik 3:1

KS CORONA RUDNIKI - Centralna Szkoła PSP Częstochowa    8:2
Jarosław Krawczyk - Wiesław Jagusiak 3:1
Marian Brunner - Dariusz Jagusiak 3:1
Jakub Kobos - Arkadiusz Omazda 3:2
Jarosław Krawczyk / Marian Brunner - Wiesław Jagusiak / Dariusz Jagusiak 3:2
Marian Brunner - Wiesław Jagusiak 3:0
Jarosław Krawczyk - Arkadiusz Omazda 3:0
Jakub Kobos - Dariusz Jagusiak 0:3
Marian Brunner - Arkadiusz Omazda 3:0
Jakub Kobos - Wiesław Jagusiak 1:3
Jarosław Krawczyk - Dariusz Jagusiak 3:1

Puchar ligi:

KS CORONA RUDNIKI - Centralna Szkoła PSP Częstochowa    4:2

Jarosław Krawczyk - Dariusz Jagusiak 0:3
Marian Brunner - Arkadiusz Omazda 3:1
Jakub Kobos - Wiesław Jagusiak 1:3
Jarosław Krawczyk / Marian Brunner - Wiesław Jagusiak / Dariusz Jagusiak 3:2
Jarosław Krawczyk - Arkadiusz Omazda 3:0
Jakub Kobos - Dariusz Jagusiak 3:1

Solidarność ISD Huta Częstochowa - Pol-Cars Team    4:2
Zbigniew Sygut - Beata Stolarska 3:0
Rafał Michalak - Janusz Ślusarczyk 0:3
Mirosław Warzecha - Sławomir Janus 3:0
Zbigniew Sygut / Mirosław Warzecha - Janusz Ślusarczyk / Sławomir Janus 3:1
Zbigniew Sygut - Janusz Ślusarczyk 0:3
Mirosław Warzecha - Beata Stolarska 3:0


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.