...

Bartosz Zabrocki najlepszy w Gniewie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 27 Stycznia 2015

Gniew - herb

Wyświetleń: 1119

Komentarzy: 5

Tagi:
Gniew
Bartosz Zabrocki
Sebastian Kurzeja

Bartosz Zabrocki (Ebrogym Gniew) wygrał drugi turniej z cyklu otwarte mistrzostwa Gniewa w tenisie stołowym. Zabrocki w finale pokonał Sebastiana Kurzeja (MTS Kwidzyn) 3:1.

wyniki:

finał:

Zabrocki Bartosz (Ebrogym Gniew) - Kurzeja Sebastian (MTS Kwidzyn) 3:1



REKLAMA Czytaj dalej



półfinały:
Zabrocki Bartosz (Ebrogym Gniew) - Choszcz Tomasz (Perła Tczew) 3:2
Kurzeja Sebastian (MTS Kwidzyn) - Szurgot Piotr (Rąbała Pelplin) 3:0

o 2 miejsce: Szurgot Piotr (Rąbała Pelplin)  - Kurzeja Sebastian (MTS Kwidzyn) 3:0

Kolejny turniej w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015r.  o godz. 9.00  w hali widowiskowo-sportowej w Gniewie.

klasyfikacja:

1.     Zabrocki Bartosz                             25 pkt
2.       Szurgot Piotr                                  23 pkt
3.     Kurzeja Sebastian                            21 pkt
4.     Tomczyk Mariusz                                20 pkt
5.     Manterys Paweł                              19 pkt
6.     Choszcz Tomasz                               18 pkt
7.    Dau Łukasz                                  17 pkt
8.     Jóźwik Damian                               16 pkt
9.     Malarczyk Andrzej                              15 pkt
10.     Gerowski Janusz                            15 pkt
11.     Banach Zbigniew                            14 pkt
12.     Dau Paweł                                   14 pkt
13.     Dering Filip                                13 pkt
14.     Grunt Jarosław                            13 pkt
15.     Urbańczyk Mieczysław                        12 pkt
16.     Rękas Krzysztof                            12 pkt
           17.       Stankiewicz Grzegorz                               11 pkt
18.     Wendzierski Piotr                            11 pkt
19.    Rekowski Zygmunt                                      11 pkt
20.     Kwiatkowski Patryk                              11 pkt
21.     Korgul Jerzy                                10 pkt
22.     Rudo Adam                                 10 pkt
23.     Kotecki Krystian                            10 pkt
24.     Gerowski Sławomir                            10 pkt
           25.       Czuba Adam                                            9 pkt
           26.       Wadoch Krzysztof                              9 pkt
27.      Grenda Patryk                               9 pkt
28.      Kozikowski Adam                               9 pkt
29.     Stankiewicz Radosław                           8 pkt
30.      Rudo Jakub                                     8 pkt
31.      Zachaczewski Bartosz                           8 pkt
32.      Rękas Marek                               8 pkt
33.      Czapla Artur                                   7 pkt
34.      Kapuściński Julian                               7 pkt
35.      Janakowska Zuzanna                           7 pkt
36.      Tarakan Krzysztof                                      7 pkt
37.      Puczyński Jakub                                    7 pkt
38.      Sosnowski Bartosz                                 7 pkt
39.      Pek Maksymilian                              7 pkt
40.      Rezmer Dawid                              7 pkt
41.     Sosnowski Waldemar                             6 pkt
42.     Skolimowska Sandra                          6 pkt
43.     Dietrich Krystian                             6 pkt
44.     Prochowski Krzysztof                         6 pkt
45.     Malinowski Kacper                             6 pkt
46.     Birna Martyna                             6 pkt
47.    Musiał Mariusz                                       6 pkt
48.     Musiał Szymon                                      6 pkt
49.      Charczuk Stanisław                                           5 pkt
50.     Peikowski Bartosz                                     5 pkt
51.     Brzycki Karol                                  5 pkt
52.    Urban Henryk                                         5 pkt
53.     Lewandowski Sebastian                          5 pkt
54.    Princ Krzysztof                             5 pkt
55.     Peikowski Fabian                             5 pkt
56.     Hinz Adam                                 5 pkt
57.     Dziewulski Krzysztof                         4 pkt
58.     Pepliński Piotr                              4 pkt
59.     Szurgot Anna                                 4 pkt
60.    Dau Weronika                              4 pkt
61.     Grunau Klaudia                             4 pkt
62.    Szuca Kamil                                 4 pkt
63.    Gutjar Marek                                 4 pkt
64.    Cieślikowski Mateusz                         4 pkt
65.     Dietrich Julia                                 3 pkt
66.     Kreja Paweł                                 3 pkt
67.    Szurgot Szymon                             3 pkt
68.    Zielińska Claudia                             3 pkt
69.     Brzycki Mikołaj                             3 pkt
70.    Krauza Bartosz                             3 pkt
71.     Rybarska Aleksandra                          3 pkt
72.     Rybarska Kamila                             3 pkt
73.     Grunt Wiktor                                 3 pkt
74.     Szurgot Agata                             3 pkt
75.     Doroś Hubert                             3 pkt
76.     Wolf Szymon                                 3 pkt
77.    Dzwonkowska Marta                         3 pkt
78.    Goll Michał                                 3 pkt
79.    Krac Michał                                 3 pkt
80.    Olszak Oskar                                 3 pkt

 


Ilość komentarzy: 5

ciekawy turniej napisał:
27 Stycznia 2015
IP: 37.248.255.*
Nawet swietni zawodnicy moga byc daleko w klasyfikacji. Gratulacje dla zwyciezcy

zdziwiony napisał:
30 Stycznia 2015
IP: 89.67.27.*
Jeżeli organizator chce żeby klasyfikację żaków wygrała dziewczynka z gniewu to może reszta zawodników niech nie przyjeżdża będzie jej łatwiej

do zdziwiony napisał:
30 Stycznia 2015
IP: 37.248.254.*
a czemu tak twierdzisz ?

Sherif27 napisał:
30 Stycznia 2015
IP: 78.9.126.*
Z kategorią żaków to loteria ale takie reguły. Można się dostosować lub nie brać udziału.

rudy napisał:
31 Stycznia 2015
IP: 46.238.247.*
gratulacje dla weterana poogrywał chłopaków młodych zdolnych,jeden to aż gumy porwał

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.