...

Pierwsze mecze ALTS w Częstochowie w tym roku

Kategoria: Liga amatorska - Częstochowa / 15 Stycznia 2015

Rozpoczęła się druga runda rozgrywek Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Częstochowie. W najciekawszym meczu pierwszych tegorocznych zmagań, Spartakus Krzepice pokonał Solidarność ISD Huta Częstochowa 6:4.

wyniki:

OLD BOYS PÓŁNOC - Pol-Cars Team    5:5

Paweł Pięta - Sławomir Janus 3:1
Marian Dziewoński - Janusz Ślusarczyk 2:3
Paweł Polański - Tomasz Kolanus 1:3
Paweł Pięta / Marian Dziewoński - Sławomir Janus / Tomasz Kolanus 3:0
Paweł Pięta - Janusz Ślusarczyk 3:1
Paweł Polański - Sławomir Janus 3:1
Marian Dziewoński - Tomasz Kolanus 0:3
Paweł Polański - Janusz Ślusarczyk 0:3
Paweł Pięta - Tomasz Kolanus 3:2
Marian Dziewoński - Sławomir Janus 2:3



REKLAMA Czytaj dalej



Kebab Cisie Częstochowa - Solidarność ISD Huta Częstochowa    8:2
Marek Chybiński - Mirosław Warzecha 3:0
Robert Wielgosz - Piotr Skoczylas 3:1
Paweł Gąsiorski - Zbigniew Sygut 3:1
Marek Chybiński / Robert Wielgosz - Rafał Michalak / Piotr Skoczylas 2:3
Robert Wielgosz - Mirosław Warzecha 3:0
Marek Chybiński - Zbigniew Sygut 3:1
Paweł Gąsiorski - Piotr Skoczylas 3:1
Robert Wielgosz - Zbigniew Sygut 2:3
Paweł Gąsiorski - Mirosław Warzecha 3:0
Marek Chybiński - Rafał Michalak 3:0

Medicus Poraj - TKKF EnerGOsport    10:0

Cezary Pawlik - Arkadiusz Skupiński 3:1
Andrzej Wnęk - Mariusz Nabiałek 3:0
Krzesimir Kleszcz - Kazimierz Więckowski 3:1
Krzesimir Kleszcz / Andrzej Wnęk - Mariusz Nabiałek / Arkadiusz Skupiński 3:1
Andrzej Wnęk - Arkadiusz Skupiński 3:0
Cezary Pawlik - Kazimierz Więckowski 3:1
Krzesimir Kleszcz - Mariusz Nabiałek 3:1
Andrzej Wnęk - Kazimierz Więckowski 3:1
Krzesimir Kleszcz - Arkadiusz Skupiński 3:1
Cezary Pawlik - Mariusz Nabiałek 3:0

Spartakus Krzepice - Solidarność ISD Huta Częstochowa    6:4

Sławomir Pychyński - Zbigniew Sygut 3:0
Mirosław Wydmuch - Mirosław Warzecha 0:3
Leszek Piotrowski - Piotr Skoczylas 1:3
Sławomir Pychyński / Mirosław Wydmuch - Rafał Michalak / Piotr Skoczylas 3:2
Mirosław Wydmuch - Zbigniew Sygut 3:2
Sławomir Pychyński - Piotr Skoczylas 3:0
Leszek Piotrowski - Mirosław Warzecha 0:3
Mirosław Wydmuch - Piotr Skoczylas 0:3
Leszek Piotrowski - Zbigniew Sygut 3:0
Sławomir Pychyński - Mirosław Warzecha 3:2

Music Mix - Spartakus Krzepice    3:7
Anna Kielar - Mirosław Wydmuch 0:3
Milena Kluszewska - Sławomir Pychyński 0:3
Szymon Kluszewski - Leszek Piotrowski 3:0
Anna Kielar / Milena Kluszewska - Leszek Piotrowski / Jerzy Grzyb 3:0
Milena Kluszewska - Mirosław Wydmuch 1:3
Anna Kielar - Jerzy Grzyb 3:0
Szymon Kluszewski - Sławomir Pychyński 1:3
Milena Kluszewska - Leszek Piotrowski 0:3
Szymon Kluszewski - Mirosław Wydmuch 2:3
Anna Kielar - Sławomir Pychyński 1:3

TSR Millenium MOSiR Myszków - Centralna Szkoła PSP Częstochowa    9:1
Sylwester Miśta - Dariusz Jagusiak 2:3
Michał Machelski - Zbigniew Purgal 3:0
Zbigniew Jaworski - Wiesław Jagusiak 3:0
Sylwester Miśta / Zbigniew Jaworski - Dariusz Jagusiak / Wiesław Jagusiak 3:1
Michał Machelski - Dariusz Jagusiak 3:1
Sylwester Miśta - Wiesław Jagusiak 3:1
Zbigniew Jaworski - Zbigniew Purgal 3:1
Michał Machelski - Wiesław Jagusiak 3:1
Zbigniew Jaworski - Dariusz Jagusiak 3:2
Sylwester Miśta - Zbigniew Purgal 3:1

Grupa "Żelazny" - Kebab Team II Częstochowa    3:7
Mariusz Sikora - Piotr Gęsiarz 1:3
Tadeusz Danielewicz - Tomasz Przebierała 0:3
Kamil Sitek - Jacek Szczerbak 3:2
Mariusz Sikora / Tadeusz Danielewicz - Piotr Gęsiarz / Tomasz Przebierała 1:3
Tadeusz Danielewicz - Piotr Gęsiarz 1:3
Mariusz Sikora - Sławomir Kazik 3:1
Kamil Sitek - Tomasz Przebierała 0:3
Tadeusz Danielewicz - Sławomir Kazik 3:0
Kamil Sitek - Piotr Gęsiarz 0:3
Mariusz Sikora - Tomasz Przebierała 2:3

Jedność Mykanów - Kebab Team II Częstochowa    6:4
Krzysztof Juszczyk - Piotr Gęsiarz 3:0
Marek Hadryś - Tomasz Przebierała 0:3
Piotr Urbański - Sławomir Kazik 3:2
Piotr Urbański / Krzysztof Juszczyk - Tomasz Przebierała / Piotr Gęsiarz 1:3
Marek Hadryś - Piotr Gęsiarz 0:3
Krzysztof Juszczyk - Sławomir Kazik 3:0
Piotr Urbański - Tomasz Przebierała 3:2
Marek Hadryś - Sławomir Kazik 3:0
Piotr Urbański - Piotr Gęsiarz 1:3
Krzysztof Juszczyk - Tomasz Przebierała 3:0

OLD BOYS PÓŁNOC - TSR Millenium MOSiR Myszków    2:4
Marian Dziewoński - Michał Machelski 1:3
Paweł Polański - Sylwester Miśta 2:3
Paweł Pięta - Zbigniew Jaworski 3:0
Paweł Pięta / Marian Dziewoński - Sylwester Miśta / Michał Machelski 3:1
Marian Dziewoński - Sylwester Miśta 2:3
Paweł Pięta - Michał Machelski 1:3

Medicus Poraj - TKKF EnerGOsport    4:0
Andrzej Wnęk - Mariusz Nabiałek 3:1
Cezary Pawlik - Arkadiusz Skupiński 3:1
Krzesimir Kleszcz - Kazimierz Więckowski 3:1
Krzesimir Kleszcz / Andrzej Wnęk - Mariusz Nabiałek / Arkadiusz Skupiński 3:0

Lisiniec - Zacisze    4:3
Zbigniew Nocuń - Przemysław Woźnica 3:0
Rafał Siwek - Konrad Mrożek 1:3
Marek Kacprzyk - Maciej Janik 0:3
Marek Kacprzyk / Jerzy Dróżdż - Maciej Janik / Konrad Mrożek 2:3
Zbigniew Nocuń - Konrad Mrożek 3:0
Marek Kacprzyk - Przemysław Woźnica 3:1
Rafał Siwek - Maciej Janik 3:1


Ilość komentarzy: 2

Szymon K. napisał:
15 Stycznia 2015
IP: 95.41.213.*
Andrzeja Lipskiego, nie było nawet na meczu.Debla grały - KIELAR,KLUSZEWSKA M.

Filu napisał:
20 Stycznia 2015
IP: 92.61.202.*
No NO Mykanow tak trzymac powodzenia dla calej drozyny a w szczegolnosci dla P.Urbanskiego BIG COMBACK !!!!!!!!!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.