...

Sławomir Osika i Paulina Knyszewska wygrali III WTK seniorów w Małopolsce

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 11 Stycznia 2015

Paulina Knyszewska (KS Bronowianka Kraków) i Sławomir Osika (UKS Gulon Zakliczyn) wygrali III WTK seniorów w woj. małopolskim.

klasyfikacje:

Seniorki:

1. KNYSZEWSKA Paulina (KS "Bronowianka" Kraków)
2. GALUS Katarzyna (LUKS "Skrzyszów" Skrzyszów)
3. FALARZ Aleksandra (KS "Bronowianka" Kraków)
4. PĘK Karolina (KS "Bronowianka" Kraków)
5. SZYMURA Wiktoria (KS "Bronowianka" Kraków)
6. ŚLIWA Alicja (KS "Bronowianka" Kraków)
7. PIETRZAK Agnieszka (KS "Gorce" Nowy Targ)
8. KOZIOŁ Sandra (KS "Podwawelski" Kraków)
9. WOŁOWIEC Dominika (KS "Bronowianka" Kraków)
10. KOSMAL Kinga (UKS "Płomień" Limanowa)
11. KOŁODZIEJ Ewa (KS "Bronowianka" Kraków)
12. JANIK Angelika (KS "Podwawelski" Kraków)
13. GARB Aleksandra (KS "Gorce" Nowy Targ)



REKLAMA Czytaj dalej



Seniorzy:
1. OSIKA Sławomir (UKS "Gulon" Zakliczyn)
2. KACZOR Jan (KS "Bronowianka" Kraków)
3. KOTARSKI Maciej (KS "Bronowianka" Kraków)
4. KOŁODZIEJ Szymon (KS "Bronowianka" Kraków)
5. KĄDZIELA Marek (TKS "Opoka" Trzebinia)
6. MATUSIAK Łukasz (KS "Spektrum" Słopnice)
7. BUKOWSKI Adrian (KS "Gorce" Nowy Targ)
8. PODSIADŁO Maciej (ULKS "Lachowice" Lachowice)
9.-10. MASŁOWSKI Jakub (KS "Bronowianka" Kraków)
GIZA Bartosz (KS "Bronowianka" Kraków)
11.-12. KONIECZNY Tomasz (UKS "Gulon" Zakliczyn)
LIS Daniel (UKS Olesno)
13.-16. WĄSIK Marcin (KS "Gorce" Nowy Targ)
TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
NYCZ Zbigniew (UKS "Gulon" Zakliczyn)
CELARY Mateusz (UKS "Rokicie" Szczytniki)
17.-24. PIS Marcin (LUKS "Skrzyszów" Skrzyszów)
BOLSĘGA Paweł (KS "Spektrum" Słopnice)
GOŁDA Kacper (MKS KSOS Kraków)
CHODACKI Marcin (KS "Bronowianka" Kraków)
MAGULSKI Damian (KS "Bronowianka" Kraków)
KAPIK Krzysztof (KS "Bronowianka" Kraków)
KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków)
PETKA Krzysztof (KS "Podwawelski" Kraków)
25.-32. MALIK Mateusz (UKS "Gulon" Zakliczyn)
OSTANEK Michał (MKS "Skawa" Wadowice)
OLESIAK Grzegorz (UKS "Płomień" Limanowa)
PIS Kamil (LUKS "Skrzyszów" Skrzyszów)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
MICHALCZYK Jakub (UKS "Płomień" Limanowa)
STRZAŁKA Marek (KS "Podwawelski" Kraków)
GOŁDA Gabriel (MKS "Skawa" Wadowice)
33.-40. WOJCIACZYK Antoni (KS "Bronowianka" Kraków)
PIETRZAK Antoni (KS "Gorce" Nowy Targ)
MOSKAŁA Grzegorz (CKiS Skawina)
WOJDYŁA Dominik (MKS KSOS Kraków)
BIEŃCZYCKI Łukasz (KS "Podwawelski" Kraków)
ZALEWSKI Krzysztof (MKS KSOS Kraków)
TWARÓG Mariusz (UKS "Płomień" Limanowa)
SUBIK Filip (KS "Gorce" Nowy Targ)
41.-48. GŁĄB Damian (UKS "Gulon" Zakliczyn)
KULIŚ Mateusz (KS "Podwawelski" Kraków)
ZĘBALA Mateusz (KS "Bronowianka" Kraków)
ROZUM Dawid (UKS "Płomień" Limanowa)
LELEK Paweł (CKiS Skawina)
KRUCZEK Janusz (UKS "Gulon" Zakliczyn)
SZCZEBAK Jerzy (KS "Bronowianka" Kraków)
LUBAŚ Sebastian (UKS Olesno)
49.-52. KAIM Adrian (KS "Spektrum" Słopnice)
KOŁOS Arkadiusz (UKS "Rokicie" Szczytniki)
ADAMUS Sebastian (CKiS Skawina)
LEWICKI Piotr (UKS "Rokicie" Szczytniki)
53.-54. DZIEDZIC Piotr (UKS "Rokicie" Szczytniki)
ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)


Ilość komentarzy: 1

widziałisłyszał napisał:
13 Stycznia 2015
IP: 81.219.63.*
Szacun dla maestra WTK-u. Szkoda tylko że Jasiek był zebany po meczu z Olesnem (co widać też po zawodniku Lubasiu), to by rozebał ten turniej!!!!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.