...
Nocny 2019

Natalia Michorczyk i Adrian Dugiel najlepsi w III WTK seniorów na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 07 Stycznia 2015

Natalia Michorczyk (KS Polkowice) i Adrian Dugiel (LKS Odra Głoska) wygrali III WTK seniorów w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

kobiety:

1. MICHORCZYK Natalia 1994-03-08 00249 KS Polkowice 90
2. WABIK Sandra 1995-10-22 00184 KU AZS UE Wrocław 85
3. WĘGRZYN Anna 2001-01-09 01729 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 81
4. CHRABĄSZCZ Marta 1997-06-13 00182 KU AZS UE Wrocław 77
5-6. WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 01730 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 73
KASENBERG Magdalena 1997-12-14 02366 UKS DWUNASTKA Wrocław 73
7-8. RYDZ Paulina 1995-11-13 00180 KU AZS UE Wrocław 69
BORSZOWSKA Alicja 1999-03-09 01725 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 69
9-12. MATWISZYN Ewelina 1997-12-15 00252 KS Polkowice 62
WIERZBICKA Dominika 1998-12-24 02213 UKS ŻAK Gierałtowiec 62
BROMBOSZCZ Barbara 1951-03-28 01108 GLKS ORLĘTA Krosnowice 62
OSIŃSKA Katarzyna 1994-03-12 00192 KU AZS UE Wrocław 62
13-16. MATWISZYN Natalia 2000-06-02 00253 KS Polkowice 53
KLIMEK Angelika 2001-01-08 03271 LKTS ZENIT Międzybórz 53
GIRULSKA Julia 2002-03-11 00190 KU AZS UE Wrocław 53
BARCZYCKA Dorota 1997-06-13 02187 UKS ŻAK Gierałtowiec 53
17. GENDERA Sonia 2002-03-12 00191 KU AZS UE Wrocław 48
18. KRAWCZYK Patrycja 1996-04-03 03274 LKTS ZENIT Międzybórz 46
19-20. JARECKA Marcelina 2002-02-28 05239 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 42
BERESTECKA Natalia 1989-04-12 01107 GLKS ORLĘTA Krosnowice 42



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1. DUGIEL Adrian 1997-11-15 00100 LKS ODRA Głoska 90
2. BUREK Szymon 1997-05-10 00098 LKS ODRA Głoska 85
3. MOCZKO Mateusz 1990-07-11 00779 UKS DWUNASTKA Wrocław 81
4. BEREZIUK Piotr 1984-01-27 00773 UKS DWUNASTKA Wrocław 77
5-6. WALENCKI Michał 1991-04-17 01139 MKP Wołów 73
MOCZKO Michał 1996-05-23 00780 UKS DWUNASTKA Wrocław 73
7-8. BŁASZCZYK Grzegorz 1997-12-29 05118 KU AZS UE Wrocław 69
KORZYBSKI Adrian 1984-03-28 00266 KS Polkowice 69
9-12. MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 00259 KS Polkowice 62
ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 05125 KU AZS UE Wrocław 62
ZAŁUSKI Jakub 1997-05-05 05131 KU AZS UE Wrocław 62
MAĆKOWSKI Nikodem 1998-06-25 05222 MKS POGOŃ Góra 62
13-16. GIRULSKI Robert 1974-05-17 05124 KU AZS UE Wrocław 53
KAPŁON Andrzej 1972-03-10 05215 MKS POGOŃ Góra 53
CZAJA Cezary 1997-04-01 05119 KU AZS UE Wrocław 53
MAJEWSKI Daniel 1998-01-19 01727 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 53
17-20. HRYNACZ Tomasz 1971-12-01 06320 GLKS Jaworzyna Śląska 44
KWASZYŃSKI Przemysław 1995-01-12 01114 GLKS ORLĘTA Krosnowice 44
DWORAKOWSKI Rafał 1992-10-08 00774 UKS DWUNASTKA Wrocław 44
GALAS Michał 1995-11-13 00775 UKS DWUNASTKA Wrocław 44
21-24. BORSZOWSKI Paweł 1972-11-14 01073 BSTS Bystrzyca Kłodzka 36
RELISZKA Jakub 1999-03-21 01282 LZS Włosień 36
GRYGORCEWICZ Grzegorz 1987-07-08 00263 KS Polkowice 36
NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994-08-24 01624 KS TOP SPIN Miłków 36
25-32. ADAMCZUK Łukasz 1994-12-18 06738 LZS TS Zaręba 25
SZARSKI Jacek 1995-04-11 05128 KU AZS UE Wrocław 25
PIEŚLA Tomasz 1977-01-06 00257 KS Polkowice 25
PUDLIS Cezary 1974-11-04 00690 TKS GRANIT Strzelin 25
WITKOWSKI Jakub 2001-09-06 01565 LKS ODRA Głoska 25
MAKAJEW Maciej 1997-11-02 01867 LZS NYSA Wolbromek 25
HUMELT Krzysztof 1996-08-11 00679 TKS GRANIT Strzelin 25
JANUS Józef 1990-04-01 01136 MKP Wołów 25
33-48. WITKOWSKI Tomasz 2001-09-06 01566 LKS ODRA Głoska 17
MARCHEWSKI Wincenty 1956-07-19 05248 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 17
POTOMSKI Adam 1983-09-18 05252 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 17
KOWNACKI Rafał 1988-01-06 05243 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 17
SUŁKOWSKI Kamil 1997-07-14 00692 TKS GRANIT Strzelin 17
KWASZYŃSKI Daniel 1997-02-13 01113 GLKS ORLĘTA Krosnowice 17
ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 01146 MKP Wołów 17
PRZYBOROWSKI Piotr 1988-12-17 05254 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 17
ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 02210 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
GÓRECKI Leszek 1973-05-07 03268 LKTS ZENIT Międzybórz 17
KWIATEK Łukasz 1977-02-16 00687 TKS GRANIT Strzelin 17
TRAWICKI Daniel 1998-04-27 01275 LZS Włosień 17
ŚLIWA Mateusz 1998-07-11 05130 KU AZS UE Wrocław 17
ADAMCZUK Andrzej 1967-11-10 06737 LZS TS Zaręba 17
SŁOWIK Daniel 1996-10-20 09825 TKS GRANIT Strzelin 17
WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 01567 LKS ODRA Głoska 17
49-63. STĘPNIAK Tomasz 1990-11-08 06753 LZS TS Zaręba 14
ONYSZKIEWICZ Dawid 2003-01-18 00688 TKS GRANIT Strzelin 14
SOBKÓW Zbigniew 1969-05-12 00691 TKS GRANIT Strzelin 14
DĘBSKI Jerzy 1956-06-13 06496 KS AZS UNIWERSYTET MEDYCZNY Wrocław 14
ADAMCZUK Mateusz 1993-09-05 06739 LZS TS Zaręba 14
RYBKA Sebastian 1997-07-01 01644 UKS SMECZ Milicz 14
JURKIEWICZ Bartosz 1996-01-12 01109 GLKS ORLĘTA Krosnowice 14
KLIMEK Piotr 2004-11-18 03273 LKTS ZENIT Międzybórz 14
BŁACHUTA Kacper 2002-04-27 00676 TKS GRANIT Strzelin 14
GREGORCZYK Marcin 1997-04-08 03269 LKTS ZENIT Międzybórz 14
SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 03280 LKTS ZENIT Międzybórz 14
ZAWADA Tomasz 1999-11-17 01645 UKS SMECZ Milicz 14
KOZARYN Adrian 2002-05-04 00686 TKS GRANIT Strzelin 14
KLIMEK Damian 1997-06-11 03270 LKTS ZENIT Międzybórz 14
DRZYZGA Kamil 2000-04-08 02189 UKS ŻAK Gierałtowiec 14
 


Ilość komentarzy: 1

Postęp napisał:
09 Stycznia 2015
IP: 31.61.131.*
Niewątpliwy sukces Wabik rok temu czołowa juniorka Europy teraz z 2 miejsca wychodzi na otk.Jeszcze jedna edycja i Węgrzynki ją dopadną.Szkoda bo miała papiery ale to już historia

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.