...

Kamil Michalik i Anna Rusin wygrali III WTK seniorów na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 07 Stycznia 2015

Kamil Michalik vs Richard Vyborny/foto by Wojciech Wojtasiński

Wyświetleń: 1671

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
śląskie
Śląsk
Kamil Michalik
seniorzy
Anna Rusin

Kamil Michalik (BISTS Bielsko-Biała) i Anna Rusin (LKS Orzeł Stanica) wygrali III WTK seniorów w woj. śląskim.

klasyfikacje:

kobiety:

1 6490 Rusin Anna LKS Orzeł Stanica 90
2 25851 Majewska Zuzanna UKS Huragan Sosnowiec 85
3 26330 Wyrobek Sabina UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 81
4 28782 Ochman Agnieszka MKS Skarbek Tarnowskie Góry 77
5 26182 Banaś Dominika TTS Polonia Bytom 74
6 29870 Hetnał Sandra LITS Meble Anders Żywiec 72
7 30954 Kapek Patrycja MKS Czechowice Dziedzice 70
8 21369 Ciesielska Agata SKS Spartakus Gliwice 68
9 27734 Paszek Agata MKS Czechowice Dziedzice 65
10 26329 Maraszkiewicz Martyna UKS Wolej Ruda Śl. 63
11 20801 Zygadło Martyna UKS Huragan Sosnowiec 61
12 8717 Gralok Maria ULKS Ruch Pniów 59
13 38074 Mika Patrycja MKS Skarbek Tarnowskie Góry 57
14 14484 Kopyra Barbara ULKS Ruch Pniów 55
15 38875 Młynek Natalia MKS Skarbek Tarnowskie Góry 52
16 37243 Kaniecka Dorota ULKS Ruch Pniów 50
17 22874 Fliszkiewicz Agnieszka ULKS Ruch Pniów 48
18 39119 Kula Aneta KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 46



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1 7929 Michalik Kamil BISTS Bielsko Biała 90
2 104 Szotek Karol KS Viret CMC Zawiercie 85
3 15732 Trela Mateusz UKS Huragan Sosnowiec 81
4 32 Kwodawski Bartosz LKS Orzeł Mirex Kozy 77
5 25286 Balcerzak Marcin TTS Polonia Bytom 74
6 9860 Szata Łukasz KS Viret CMC Zawiercie 72
7 22678 Klimczok Mateusz AKS Mikołów 70
8 21770 Brożek Piotr AKS Mikołów 68
9 12232 Wróbel Dariusz UKTS Sokół Orzesze 65
10 17491 Sójka Stanisław AKS Mikołów 63
11 20794 Ramenda Adam MKS Czechowice Dziedzice 61
12 186 Szydło Stanisław UKS Huragan Sosnowiec 59
14 13468 Szydło Aleksander UKS Huragan Sosnowiec 55
15 21793 Chorąży Maciej MKS Skarbek Tarnowskie Góry 52
16 133 Myszewski Adrian LUKS Węgierska Górka 50
17-24 8345 Skop Szymon MKS Skarbek Tarnowskie Góry 40
1910 Piecowski Mirosław KS Naprzód Borucin 40
7915 Dorsz Jacek AKS Mikołów 40
32874 Grela Artur KS Naprzód Borucin 40
32873 Grela Paweł KS Naprzód Borucin 40
6442 Eliasz Adrian KTS Lędziny 40
 18616 Bomba Artur UKS Wolej Ruda Śl. 40
 7857 Nowakowski Paweł ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 40
25-32 10732 Cioch Błażej KS Burza Borowa Wieś Mikołów 25
14917 Paszkiewicz Michał MKS Skarbek Tarnowskie Góry 25
18672 Dziembała Dominik LKS Lesznianka Leszna Górna 25
9652 Koczyba Mariusz LKS Liswarta Lisów 25
 19464 Chmielewski Krystian TTS Polonia Bytom 25
6956 Minda Michał LKS Liswarta Lisów 25
 32634 Kowalczyk Mateusz LKS Rój Żory 25
 8377 Drzyzga Adam MKS Skarbek Tarnowskie Góry 25
33-48 1207 Abramowicz Robert MKS Skarbek Tarnowskie Góry 17
3050 Steuer Dariusz ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17
15141 Kotwica Dawid LKS Strażak Mikołów 17
30224 Szmaj Dominik LKS Orzeł Stanica 17
24512 Dziembała Dawid LKS Lesznianka Leszna Górna 17
 27237 Kuchta Marcin LKS Strażak Mikołów 17
 38778 Kuraś Daniel LKS Lesznianka Leszna Górna 17
 41678 Lorc Mateusz LKS Lesznianka Leszna Górna 17
27218 Kleczko Dariusz UKS Huragan Sosnowiec 17
 32429 Szczyrba Wojciech LKS Strażak Mikołów 17
 23321 Baran Sebastian LUKS Węgierska Górka 17
 26326 Krzemień Patryk Klub Olimpijczyka Mysłowice 17
 30681 Zandecki Jan Klub Olimpijczyka Mysłowice 17
 3484 Gwizdon Artur Klub Olimpijczyka Mysłowice 17
 35241 Misiak Mateusz KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 17
 27229 Sowa Bartosz KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 17
49-54 26266 Kowalski Damian LKS Piast Ożarowice 15
 39121 Mugowski Arkadiusz KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 15
 28756 Opozda Rafał KKS Kolejarz Gliwice 15
 662 Pięta Paweł KU AZS AJD Częstochowa 15
 30705 Matejczyk Mateusz MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15
 14470 Frasek Stanisław ULKS Ruch Pniów 15
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.