W Polsce:
Mistrzostwa Polski |
OTK |
Pozostałe turnieje |
WTK |
Festiwal Tenisa Stołowego |
Puchar Polski
Za granicą:
Igrzyska Olimpijskie |
Mistrzostwa Europy |
Mistrzostwa Świata |
Pro Tour |
Puchar ETTU |
TOP 10 |
TOP 12 |
Pozostałe turnieje
Sebastian Krupa, Adam Duch, Sławomir Pychyński i Paweł Gąsiorski najlepsi w Blachowni
Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 06 Stycznia 2015
Wyświetleń: 2450
Komentarzy: 0
Tagi:
Paweł Gąsiorski
Adam Duch
Sławomir Pychyński
Sebastian Krupa
Blachownia
Sebastian Krupa (UKS Chorzów), Adam Duch (AZS PWSZ Nysa), Sławomir Pychyński (Spartakus Krzepice) i Paweł Gąsiorski (Kebab Cisie Częstochowa) wygrali Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego, który rozegrano dziś w Blachowni.
klasyfikacje:
amatorzy:
1. Sebastian Krupa
2. Paweł Gąsiorski
3. Zbigniew Goździk
4. Jerzy Ciekański
5-6.
Rafał Żurek
Mirosław Warzecha
7-8.
Wojciech Zwara
Jakub Glanowski
9-12.
Krzysztof Zięty
Mirosław Wydmuch
Paweł Burchard
Paweł Żurek
13-16.
Arkadiusz Skupiński
Konrad Cichosz
Adam Staniczek
Tomasz Sorek
17-20.
Waldemar Glanowski
Robert Balik
Leszek Piotrowski
Tadeusz Danielewicz
21-24.
Krystian Małczak
Tomasz Przebierała
Sławomir Janus
Kamil Bytner
25-32.
Beata Stolarska
Jakub Pluta
Jacek Szczerbak
Dawid Pluta
Tomasz Charkiewicz
Wincenty Warzecha
Dariusz Jagusiak
Wiesław Jagusiak
zrzeszeni:
1. Adam Duch
2. Michał Minda
3. Jurij Fomin
4. Mariusz Koczyba
5-6.
Waldemar Józala
Piotr Skubała
7-8.
Marek Chybiński
Krzysztof Malcher
9-12.
Sylwester Miśta
Adrian Głąb
Sławomir Pychyński
Artur Gwizdon
13-16.
Zdzisław Kleszcz
Adam Kutynia
Zbogniew Nocuń
Krzesimir Kleszcz
17-20.
Rafał Siwek
Zbigniew Orzeszyna
Oliwier Gwizdon
Artur Badura
do 40 lat:
1. Paweł Gąsiorski
2. Jakub Glanowski
3. Krzesimir Kleszcz
4. Marek Chybiński
5. Wojciech Zwara
6. Tomasz Przebierała
7-8.
Artur Gwizdon
Adam Kutynia
9-12.
Sylwester Miśta
Paweł Żurek
Zbigniew Nocuń
Leszek Piotrowski
13-16.
Oliwier Gwizdon
Robert Balik
Jacek Szczerbak
Krzysztof Zięty
17-20.
Tomasz Charkiewicz
Sławomir Janus
Rafał Żurek
Rafał Siwek
pow. 41 lat:
1. Sławomir Pychyński
2. Jerzy Ciekański
3. Cezary Pawlik
4. Paweł Burchard
5-8.
Jurij Fomin
Waldemar Józala
Konrad Cichosz
Zbigniew Goździk
9-12.
Arkadiusz Skupiński
Mirosław Wydmuch
Waldemar Glanowski
Krystian Małczak
13-16.
Zbigniew Orzeszyna
Adam Staniczek
Wincenty Warzecha
Zdzisław Kleszcz
17-18.
Tomasz Sorek
Mirosław Warzecha
Zostaw komentarz