...

Cezary Bossowski, Grzegorz Gumiński i Kamil Stepnowski wygrali II GP Olsztyna amatorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 05 Grudnia 2014

Cezary Bossowski, Grzegorz Gumiński i Kamil Stepnowski wygrali drugi turniej 38. edycji Grand Prix Olsztyna amatorów w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kategoria Open:

1 Cezary Bossowski 50
2 Sebastian Główczyk 47
3 Radosław Krasicki 44
4 Kamil Stepnowski 41
5 Artur Bossowski 38
6 Dariusz Sikora 35
7 Dariusz Bartycha 32
8 Henryk Prusiński 30
9 Grzegorz Gumiński 28
10 Mirosław Skrzypczyk 26
11 Wiesław Złakowski 24
12 Ryszard Gruszkiewicz 22
13 Andrzej Zalewski 20
14 Łukasz Salach 19
15 Franciszek Jastrzębowski 18
16 Jarosław Klimczewski 17
17 Sławomir Wojciechowski 16
18 Bolesław Krawczyk 15
19 Przemysław Wawrzyniak 14
20 Jakub Klimczewski 13
21 Grzegorz Rabij 12
22 Janusz Góralczyk 11
23 Bartłomiej Nahibowicz 10
24 Andrzej Podsiadłowicz 9
25 Tomasz Borys 8
26 Cezary Piotrowski 7
27 Adam Stankiewicz 6
28 Kamil Świątkowski 5



REKLAMA Czytaj dalej



Klasyfikacja Open po 2 turniejach:
1 Sebastian Główczyk 47 47 94
2 Artur Bossowski 44 38 82
3 Kamil Stepnowski 38 41 79
4 Grzegorz Gumiński 50 28 78
5 Wiesław Złakowski 41 24 65
6 Franciszek Jastrzębowski 38 18 53
7 Cezary Bossowski 0 50 50
8 Andrzej Zalewski 30 20 50
9 Bolesław Krawczyk 32 15 47
10 Mirosław Skrzypczyk 19 26 45
11 Radosław Krasicki 0 44 44
12 Dariusz Sikora 0 41 41
13 Łukasz Salach  22 19 41
14 Andrzej Podsiadłowicz 28 9 37
15 Janusz Góralczyk 24 11 35
16 Dariusz Bartycha 0 32 32
17 Henryk Prusiński 0 30 30
18 Jarosław Mańkut 26 0 26
19 Ryszard Gruszkiewicz  0 22 22
20  Waldemar Wojsz 20 0 20
21 Stanisław Miciun 18 0 18
22  Tomasz Aleksiejczyk 17 0 17
22 Janusz Klimczewski 01717
24 Leszek Grochowski 16 0 16
24 Sławomir Wojciechowski  0 16 16
26  Przemysław Wawrzyniak 0 14 14
27 Jakub Klimczewski 0 13 13
28 Grzegorz Rabij 0 12 12
29 Bartłomiej Nahibowicz 0 10 10
30 Tomasz Borys 0 8 8
31 Cezary Piotrowski 0 7 7
34 Adam Stankiewicz 0 6 6
33 Kamil Świątkowski 0 5 5

Kategoria +50:
1 Grzegorz Gumiński 50
2 Bolesław Krawczyk 47
3 Dariusz Bartycha 44
4 Henryk Prusiński 41
5 Wiesław Złakowski 38
6 Ryszard Gruszkiewicz 35
7 Franciszek Jastrzębowski 32
8 Janusz Góralczyk 30
9 Mirosław Skrzypczyk 28

Klasyfikacja +50 po 2 turniejach:
1 Grzegorz Gumiński 50 50 100
2 Bolesław Krawczyk 47 47 94
3 Wiesław Złakowski 44 38 82
4 Henryk Prusiński 41 41 82
5 Franciszek Jastrzębowski 35 32 67
6 Mirosław Skrzypczyk 30 28 58
7 Janusz Góralczyk 20 30 50
8 Dariusz Bartycha 0 44 44
9 Jarosław Mańkut 38 0 38
10 Ryszard Gruszkiewicz 0 35 35
11 Dariusz Życzko 32 0 32
12 Waldemar Wojsz 28 0 28
13 Leszek Grochowski 26 0 26
14 Stanisław Miciun 24 0 24
15 Tomasz Aleksiejczyk 22 0 22

Kategoria juniorów:
1 Kamil Stepnowski 50
2 Jakub Klimczewski 47
3 Grzegorz Rabij 44
4 Łukasz Salach 41
5 Cezary Piotrowski 38
6 Marcin Sobczuk 35
Klasyfikacja juniorów po 2 turniejach
1 Kamil Stepnowski 50 50 100
2 Łukasz Salach 47 41 88
3 Marcin Sobczuk 44 35 79
4 Jakub Klimczewski 0 47 47
5 Grzegorz Rabij 0 44 44
6 Cezary Piotrowski 0 41 38
 


Ilość komentarzy: 1

kto napisał:
05 Grudnia 2014
IP: 94.23.95.*
Kto ograł Gumińskiego ?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.