...

Agata Zakrzewska i Jan Olek wygrali II WTK seniorów na Mazowszu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 01 Grudnia 2014

Wyświetleń: 1178

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
mazowieckie
Mazowsze
seniorzy
Jan Olek
Agata Zakrzewska

Agata Zakrzewska (SCKiS Hals Warszawa) i Jan Olek (KS Spójnia Warszawa) wygrali II WTK seniorów w woj. mazowieckim.

klasyfikacje:

kobiety:

1. ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 08480 SCKiS HALS Warszawa 90
2. KRZYSIEK Paulina 1996-08-12 00310 GLKS Nadarzyn 85
3. ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 00324 GLKS Nadarzyn 81
4. ŻBIKOWSKA Monika 1995-05-25 00321 GLKS Nadarzyn 77
5-6. BAGROWSKA Katarzyna 1998-05-03 05768 MLUKS NADWIŚLANIN Płock 73
MARSZAŁKIEWICZ Marta 1992-06-28 08160 IKTS BROŃ Radom 73
7-8. SZELKOWSKA Sylwia 1996-03-19 05790 MLUKS NADWIŚLANIN Płock 69
KLIMCZAK Monika 1997-09-23 08455 SCKiS HALS Warszawa 69
9-12. SKŁADANEK Sylwia 1992-11-09 08503 SKS 40 Warszawa 62
NOWAKOWSKA Anna 1997-01-27 06300 MLUKS NADWIŚLANIN Płock 62
WERESZCZAKA Anna 1998-02-18 00344 GLKS Nadarzyn 62
ZANIEWSKA Wiktoria 1997-05-22 00296 SKTS Sochaczew 62
13-16. PRZESMYCKA Magdalena 1997-09-03 08467 SCKiS HALS Warszawa 53
SZCZODROWSKA Magdalena 1994-08-29 08381 MLUKS NADWIŚLANIN Płock 53
BEZIUK Elżbieta 1969-03-17 09043 KS ATS Warszawa 53
LAU Aleksandra 1996-08-05 05781 MLUKS NADWIŚLANIN Płock 53
17-19. JANISIEWICZ Aneta 1989-09-08 02915 GLUKS NAPRZÓD Skórzec 40
ADAMKIEWICZ Renata 1996-10-05 08438 SCKiS HALS Warszawa 40



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1. OLEK Jan 1992-11-02 00813 KS SPÓJNIA Warszawa 90
2. JANCZEWSKI Grzegorz 1986-12-08 00598 SCKiS HALS Warszawa 85
3. MISZTAL Igor 1997-05-14 00326 GLKS Nadarzyn 81
4. SAŁACIŃSKI Przemysław 1992-05-09 00812 KS SPÓJNIA Warszawa 77
5-8. LEBRECHT Bartosz 1996-03-03 00311 GLKS Nadarzyn 71
TOKARSKI Michał 1990-02-08 08506 SKS 40 Warszawa 71
MAJCHRZAK Adrian 1999-11-08 08129 GLKS Nadarzyn 71
WASIAK Damian 1997-02-04 00818 KS SPÓJNIA Warszawa 71
9-12. KARMOLIŃSKI Maciej 1990-04-15 05695 UKS RETURN Piaseczno 62
SELERSKI Damian 1994-08-12 07137 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 62
GLEGOŁA Paweł 1980-06-01 08156 IKTS BROŃ Radom 62
WOJNARSKI Robert 1973-04-10 08667 UKS VICTORIA Płock 62
13-16. KUROWSKI Kamil 1996-07-14 00309 GLKS Nadarzyn 53
KLECZKOWSKI Kamil 1994-06-06 00814 KS SPÓJNIA Warszawa 53
WERECKI Mikołaj 1994-05-15 08477 SCKiS HALS Warszawa 53
WAWRZYNIAK Andrzej 1980-11-30 08666 UKS VICTORIA Płock 53
17-20. PĄCZKIEWICZ Miłosz 1994-08-27 08579 UKS LUPUS KABATY Warszawa 44
BRODZKI Maciej 1991-09-12 08487 SKS 40 Warszawa 44
MAKOWSKI Tomasz 1982-01-10 00600 SCKiS HALS Warszawa 44
WIETESKA Aleksander 1989-08-25 00603 SCKiS HALS Warszawa 44
21-24. DRACZKA Daniel 1993-07-03 00820 KS SPÓJNIA Warszawa 36
BUŁA Michał 1985-05-03 08396 MUKS Gąbin 36
SELERSKI Mateusz 1996-09-09 07139 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 36
PIETRZYKOWSKI Maciej 1983-07-19 06588 KU AZS SGH Warszawa 36
25-32. MILEWSKI Justyn 1983-07-09 06031 TG SOKÓŁ Brwinów 25
BIENIEK Krzysztof 1997-03-14 05684 UKS RETURN Piaseczno 25
SZCZESIK Michał 1999-09-29 08473 SCKiS HALS Warszawa 25
RUDNICKI Piotr 1998-01-07 08470 SCKiS HALS Warszawa 25
KICIŃSKI Mateusz 1997-08-19 00322 GLKS Nadarzyn 25
KWAŚNIEWSKI Michał 1992-05-02 00599 SCKiS HALS Warszawa 25
SAS Andrzej 1989-02-12 00601 SCKiS HALS Warszawa 25
33-36. PUTERNICKI Michał 1979-07-21 08409 MUKS Gąbin 18
DUBNIAK Tomasz 1993-02-12 08446 SCKiS HALS Warszawa 18
STANISZEWSKI Marek 1986-01-04 08584 UKS LUPUS KABATY Warszawa 18
SZTUKA Rafał 1998-04-10 05710 UKS RETURN Piaseczno 18


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.