...

Daniel Lis i Karolina Pęk wygrali II WTK juniorów w Małopolsce

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 24 Listopada 2014

Wyświetleń: 1674

Komentarzy: 3

Tagi:
WTK
juniorzy
Małopolska
małopolskie
Karolina Pęk
Daniel Lis

Daniel Lis (UKS Olesno) i Karolina Pęk (KS Bronowianka Kraków) wygrali II WTK juniorów w woj. małopolskim.

klasyfikacja:

Juniorki:

1. PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
2. KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)
3. PYTEL Sara (KS Bronowianka Kraków)
4. JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
5. ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
6. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
7.-8. SZYMURA Wiktoria (KS Bronowianka Kraków)
PIETRZAK Agnieszka (KS Gorce Nowy Targ)
9.-10. KOZIOŁ Sandra (KS Podwawelski Kraków)
KOSMAL Kinga (UKS Płomień Limanowa)
11.-12. GRABOŃ Magdalena (KS Bronowianka Kraków)
CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS Olesno)
13.-14. GACH Klaudia (KS Gorce Nowy Targ)
SZPILSKA Roksana (UKS KTK Sokół Żabno)
15.-16. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
CHYL Kinga (UKS Płomień Limanowa)
17.-18. GĄDEK Natalia (UKS Rokicie Szczytniki)
ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
19.-20. PIĄTEK Joanna (niestowarzyszony)
BOJDO Julia (UKS Gulon Zakliczyn)
21.-24. ŻYDOWSKA Gabriela (MKS Tarnovia Tarnów)
MARTA Patrycja (MKS Tarnovia Tarnów)
KORNAUS Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
STROISZ Natasza (MKS Tarnovia Tarnów)
25.-26. KRUPA Natalia (KS Gorce Nowy Targ)



REKLAMA Czytaj dalej



Juniorzy:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)
2. MATUSIAK Łukasz (KS Spektrum Słopnice)
3. TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
4. KAPIK Krzysztof (KS Bronowianka Kraków)
5. PIETRZAK Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
6. MICHALCZYK Jakub (UKS Płomień Limanowa)
7. OSTANEK Michał (MKS Skawa Wadowice)
8. GAIK Krystian (UKS Płomień Limanowa)
9.-10. TWARÓG Mariusz (UKS Płomień Limanowa)
MAGULSKI Damian (KS Bronowianka Kraków)
11.-12. ROZUM Dawid (UKS Płomień Limanowa)
ADAMUS Sebastian (CKiS Skawina)
13.-16. BIEŃCZYCKI Łukasz (KS Podwawelski Kraków)
GOŁDA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
PIECHNIK Dawid (UKS Płomień Limanowa)
KOŁOS Arkadiusz (UKS Rokicie Szczytniki)
17.-24. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
PETKA Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)
OLESIAK Grzegorz (UKS Płomień Limanowa)
SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
JANISZEWSKI Kamil (UKS Olesno)
KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)
CHOLEWA Dariusz (UKS KTK Sokół Żabno)
PNIACZEK Dominik (ULKS Lachowice Lachowice)
25.-32. ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)
PEREK Nikodem (PKS Porta Kraków)
DZIEDZIC Piotr (UKS Rokicie Szczytniki)
MOSKAŁA Grzegorz (CKiS Skawina)
DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS Gorce Nowy Targ)
PIETRAŃCZYK Jakub (UKS Polfin Oświęcim)
ZAKRZYŃSKI Wojciech (UKS Zarabie Myślenice)
33.-40. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
PIEGZA Adrian (AS Progres Kraków)
FRAŚ Paweł (UKS Zarabie Myślenice)
GROMADA Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
PAPIEŻ Filip (UKS Płomień Limanowa)
ŚWIĄTKOWSKI Paweł (KS Gorce Nowy Targ)
MRÓZEK Mateusz (KS Podwawelski Kraków)
LECH Sylwester (UKS KTK Sokół Żabno)
41.-48. KUTAJ Maksymilian (UKS Rokicie Szczytniki)
ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
ZIÓŁKO Albert (KS Gorce Nowy Targ)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
GONET Szymon (UKS Zarabie Myślenice)
SZEROCKI Jan (PKS Porta Kraków)
49.-52. GÓRECKI Wojciech (AS Progres Kraków)
DZIADEK Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
TWARÓG Mateusz (UKS Płomień Limanowa)
STALMACH Zbigniew (UKS Zarabie Myślenice)
 


Ilość komentarzy: 3

rakieta napisał:
27 Listopada 2014
IP: 217.172.245.*
Nareszcie Karola zaczela sprawdzac sie wsrod zdrowych zawodniczek i swietnie wyszedl jej ten turniej.Gratki Kara.

Różowa pantera napisał:
28 Listopada 2014
IP: 37.72.123.*
brawo Daniel i Rafal

magulski napisał:
11 Grudnia 2014
IP: 31.61.136.*
Co sie stalo z magulskim ?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.