...

Paweł Gąsiorski, Joanna Blachura, Robert Klafczyński i Stanisław Hajdusianek najlepsi w Hałcnowie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 09 Listopada 2014

Paweł Gąsiorski (Kebab Cisie Częstochowa), Joanna Blachura (PSKS Beskidy Bielsko-Biała), Robert Klafczyński (UKS Quo Vadis Zabrze) i Stanisław Hajdusianek (Starsi Panowie Trzej Bielsko-Biała) wygrali szósty amatorski turniej o Puchar Hałcnowa w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

kategoria Open:

1. Gąsiorski Paweł - Cisie
2. Wójcik Rafał  - Bytom
3. Warzecha Mirosław - Częstochowa
4. Cieślar Marek – Bielsko-Biała
5-6.
Żaczek Łukasz - Kozy
Klafczyński Robert - Zabrze
7-8.
Zyzański Marcelian - Bielsko-Biała
Serwata Rafał – Tychy
9-12.
Mirek Krzysztof – Kozy
Rus Bogusław – Żywiec
Gołębski Paweł – Tychy
Merta Rafał – Stara Wieś
13-16.
Zyzański Wiesław - Bielsko-Biała
Kubinek Dariusz – Bielsko-Biała
Świątkowski Grzegorz – Bielsko-Biała
Karcz Jakub – Stara Wieś
17-24.
Płosa Tadeusz – Bielsko-Biała
Szczepański Adam – Bielsko-Biała
Baczewska Barbara – Bielsko-Biała
Tokarski Jerzy – Bielsko-Biała
Blachura Grzegorz – Bielsko-Biała
Staniczek Adam – Tychy
Banasik Zbigniew - Bielsko-Biała
Wróbel Przemysław - Janowice
25-32.
Gałka Mateusz - Bielsko-Biała
Pawłowski Roman – Kołobrzeg
Stępniewski Marek - Bielsko-Biała
Hajdusianek Stanisław – Bielsko-Biała
Adamczyk Marek - Bielsko-Biała
Machelski Szymon - Bielsko-Biała
Byrski Konrad – Bielsko-Biała
Żyrek Edward - Bielsko-Biała
33-38.
Grduk Julia - Bielsko-Biała
Kopaczka Damian  - Bielsko-Biała
Gmer Paweł - Pisarzowice
Wiewióra Bartłomiej  - Pisarzowice
Wiewióra Mikołaj – Pisarzowice
Zyzańska Jadwiga - Bielsko-Biała



REKLAMA Czytaj dalej



Kat. Kobiety Open:
1. Blachura Joanna – Bielsko-Biała
2. Baczewska Barbara – Bielsko-Biała
3. Zyzańska Jadwiga - Bielsko-Biała
4. Grduk Julia - Bielsko-Biała

Kat. 40 lat i młodsi:
1. Gąsiorski Paweł - Cisie
2. Wójcik Rafał  - Bytom
3. Zyzański Marcelian - Bielsko-Biała
4. Gałka Mateusz - Bielsko-Biała
5-6.
Wróbel Przemysław – Janowice
Karcz Jakub – Stara Wieś
7-8.
Świątkowski Grzegorz – Bielsko-Biała
Merta Rafał – Stara Wieś
9-11.
Machelski Szymon - Bielsko-Biała
Byrski Konrad – Bielsko-Biała
Kopaczka Damian  - Bielsko-Biała

Kat. 41-60 lat:
1. Klafczyński Robert – Zabrze
2. Warzecha Mirosław – Częstochowa
3. Mirek Krzysztof – Kozy
4. Cieślar Marek – Bielsko-Biała
5-6.
Gołębski Paweł – Tychy
Staniczek Adam – Tychy
7-8.
Rus Bogusław – Żywiec
Serwata Rafał – Tychy
9-12.
Płosa Tadeusz – Bielsko-Biała
Zyzański Wiesław - Bielsko-Biała
Kubinek Dariusz – Bielsko-Biała
Blachura Grzegorz – Bielsko-Biała
13-14.
Adamczyk Marek - Bielsko-Biała
Stępniewski Marek - Bielsko-Biała

Kat. Weterani 61 lat i starsi:
1. Hajdusianek Stanisław – Bielsko-Biała
2. Hojnacki Jerzy – Bielsko-Biała
3. Pawłowski Roman – Kołobrzeg
4. Tokarski Jerzy – Bielsko-Biała
5-6.
Żyrek Edward - Bielsko-Biała
Banasik Zbigniew - Bielsko-Biała
 


Ilość komentarzy: 3

słaby napisał:
09 Listopada 2014
IP: 77.253.36.*
Gosiorski to fenomen nikt tylu turniejów nie wygrał

SŁABY napisał:
09 Listopada 2014
IP: 77.253.36.*
GĄSIORSKI SORYY

Hehe napisał:
09 Listopada 2014
IP: 5.173.3.*
Niech WTK wygra a nie same wsiowe granie.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.