...

Natalia Bajor i Marek Badowski wygrali 1. GP Polski juniorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 12 Października 2014

1. Grand Prix Polski - juniorki 2014/foto by PZTS

Wyświetleń: 2822

Komentarzy: 13

Tagi:
juniorzy
Natalia Bajor
Marek Badowski
Grand Prix Polski juniorów

Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Marek Badowski (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) wygrali pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Polski juniorów w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

juniorki:

BAJOR Natalia - LALAK Karolina 4:2 (-10,5,-8,6,6,2)



REKLAMA Czytaj dalej



juniorzy:
BADOWSKI Marek - DUGIEL Adrian 4:2 (7,-8,9,-9,7,9)

klasyfikacje:

juniorki:

1. BAJOR Natalia 1997-03-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 230
2. LALAK Karolina 1998-06-08 UPKS ARKA Ryki lubelskie 210
3-4. UCHNAST Agata 1999-07-24 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 190
KNYSZEWSKA Paulina 1997-08-16 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 190
5. ŚLĄZAK Julia 1999-06-18 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 168
6. CHRABĄSZCZ Marta 1997-06-13 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 166
7. GALUS Katarzyna 1998-02-21 LUKS Skrzyszów małopolskie 164
8. KLIMCZAK Monika 1997-09-23 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 162
9. WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 153
10. WOŁOWIEC Dominika 1997-02-04 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 151
11. BANAŚ Dominika 1997-12-11 TTS POLONIA Bytom śląskie 149
12. WĘGRZYN Anna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 147
13. NAWROCKA Klaudia 1997-01-25 KS GALAXY Białystok podlaskie 133
14. MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 131
15. ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 GLKS Nadarzyn mazowieckie 129
16. DANAJ Patrycja 1998-09-28 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 127
17. ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 113
18. KOŁODZIEJ Ewa 1999-04-05 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 111
19. FALARZ Kinga 1997-11-12 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 109
20. BŁAŻEJEWICZ Zuzanna 2001-01-13 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 107
21-24. BARANOWSKA Dagmara 1997-01-31 UPKS ARKA Ryki lubelskie 95
SZCZUKA Agata 2000-12-28 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 95
ŚLIWA Alicja 1998-02-08 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 95
KASZUBA Ewelina 2000-02-04 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 95
25-32. KAMIŃSKA Marcelina 1997-08-08 LUKS STRASZYN Straszyn pomorskie 90
MIKLASZEWSKA Maja 2001-06-29 MRKS Gdańsk pomorskie 90
HETNAŁ Sandra 1999-09-03 LITS MEBLE ANDERS Żywiec śląskie 90
JANIK Angelika 2000-01-09 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 90
MATWISZYN Ewelina 1997-12-15 KS Polkowice dolnośląskie 90
PĘK Karolina 1998-02-08 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 90
BIBIK Julia 1998-11-01 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 90
SIENKIEWICZ Gabriela 1997-09-19 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 90
33-40. HENNIG Katarzyna 1999-08-30 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 85
CIESIELSKA Agata 1997-12-21 SKS SPARTAKUS Gliwice śląskie 85
MIELNICKA Weronika 2000-12-05 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 85
ŁEBEK Alicja 1999-03-29 KS UNIA Lubiszyn Tarnów lubuskie 85
BORSZOWSKA Alicja 1999-03-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 85
SOKOŁOWSKA Joanna 2001-03-15 KU AZS PWSIiP Łomża podlaskie 85
SOBOLSKA Julia 2001-11-05 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 85
SZYMCZAK Julia 2000-09-22 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 85
41-48. KĘDZIOR Daria 1997-04-14 MRKS Gdańsk pomorskie 80
BAGROWSKA Katarzyna 1998-05-03 MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 80
GUZDEK Natalia 1997-01-04 JKTS Jastrzębie śląskie 80
KOZIOŁ Sandra 2000-12-03 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 80
PASZEK Agata 2001-10-21 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 80
GÓRNA Aleksandra 1999-03-09 ZKS Drzonków lubuskie 80
PRZYWARA Wiktoria 1997-06-12 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 80
KLABIŃSKA Agata 1998-06-15 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 80
49-56. BINIĘDA Milena 2000-12-14 UKS TECHNIK Smolnica zachodniopomorskie 75
ZYGADŁO Martyna 1997-05-23 UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 75
BARTOSZEK Julia 2001-06-11 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 75

WÓJCIK Julia 2000-04-12 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 75
PYTEL Sara 1999-01-12 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 75
KOSMAL Kinga 1999-08-16 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 75
WERESZCZAKA Anna 1998-02-18 GLKS Nadarzyn mazowieckie 75
CIEŚLA Grażyna 1997-08-07 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 75
57-64. KOMISARSKA Paulina 1998-04-21 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 70
MAŚLAK Joanna 1999-11-11 GLKS ORLĘTA Czacz wielkopolskie 70
MACIĄG Andżelika 1997-03-16 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 70
STACHECKA Paulina 1998-01-16 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 70
SZATKOWSKA Natalia 1998-12-11 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 70
GIERACH Katarzyna 2000-05-07 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 70
PELCZAR Weronika 2001-08-09 KSTS Krosno podkarpackie 70

juniorzy:
1. BADOWSKI Marek 1997-06-23 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 230
2. DUGIEL Adrian 1997-11-15 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 210
3-4. KOTOWSKI Tomasz 1998-07-05 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 190
WĘDERLICH Damian 1998-02-05 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 190
5. DOSZ Sławomir 1998-08-08 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 168
6. SZYMCZYK Jan 1997-07-24 UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 166
7. NALEPA Kamil 1999-02-05 ZKS Drzonków lubuskie 164
8. SIWIEC Michał 1997-07-13 LITS MEBLE ANDERS Żywiec śląskie 162
9. POLAŃSKI Jakub 1998-07-07 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 153
10. JĘDRZEJCZAK Jakub 1997-04-04 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 151
11. TOMASZUK Tomasz 1997-12-29 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 149
12. FELKEL Grzegorz 1998-08-07 ZKS Drzonków lubuskie 147
13. MISZTAL Igor 1997-05-14 GLKS Nadarzyn mazowieckie 133
14. KOTARSKI Maciej 1998-09-08 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 131
15. WIEROMIEJCZYK Szymon 1997-10-08 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 129
16. MAKOWSKI Kacper 1998-05-17 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 127
17. SZEWCZYK Szymon 1997-12-05 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 113
18. BŁASZCZYK Grzegorz 1997-12-29 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 111
19. ZAŁUSKI Jakub 1997-05-05 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 109
20. BUREK Szymon 1997-05-10 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 107
21-24. JEMILIANOWICZ Sebastian 1997-05-22 LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 95
JUSZCZAK Andrzej 1997-07-14 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 95
CHRZĄSZCZ Wojciech 2000-03-24 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 95
CZAJA Cezary 1997-04-01 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 95
25-32. SMOLUK Kamil 1997-09-22 UKS SOVIT Białystok podlaskie 90
KOPCZYK Hubert 1998-02-14 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 90
GIERACH Jakub 1999-01-28 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 90
LEŚNIEWSKI Jakub 1997-05-20 UKS CZARNI Pieszcz zachodniopomorskie 90
SROCZYŃSKI Oskar 1997-01-09 KU AZS UZ Zielona Góra lubuskie 90
WOŁOWIECKI Robert 1998-03-26 MRKS Gdańsk pomorskie 90
ŻUK Arkadiusz 1999-08-31 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 90
MAGULSKI Damian 1997-03-02 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 90
33-40. GRELA Paweł 1998-10-17 KS NAPRZÓD Borucin śląskie 85
BALCERZAK Marcin 1998-03-26 TTS POLONIA Bytom śląskie 85
ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 85
TWARDOWSKI Szymon 1997-10-03 UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 85
BARAN Sebastian 1998-07-14 LUKS Węgierska Górka śląskie 85
NAWROCKI Wiktor 1997-01-11 UKS LIS Sierakowice pomorskie 85
URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 85
KAPIK Krzysztof 1999-05-03 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 85
41-48. GRELA Artur 2000-06-21 KS NAPRZÓD Borucin śląskie 80
KUKLA Arkadiusz 1997-04-07 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 80
STĄPOR Rafał 1999-04-15 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 80
WACHOWIAK Łukasz 2000-09-02 ZKS Drzonków lubuskie 80
GOROL Dawid 1998-07-22 LITS MEBLE ANDERS Żywiec śląskie 80
WALASZEK Przemysław 2000-05-25 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 80
KOWAL Adrian 1999-01-06 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 80
BUDKIEWICZ Szymon 1997-05-30 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 80
49-56. PETAŚ Kacper 2000-07-15 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 75
WŁOSTOWSKI Jakub 1999-06-20 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 75
TRUBIŁOWICZ Kamil 1997-08-08 ZKS Drzonków lubuskie 75
WITKOWSKI Jakub 2001-09-06 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 75
RÓŻAK Jakub 1998-09-09 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 75
MAJCHRZAK Adrian 1999-11-08 GLKS Nadarzyn mazowieckie 75
GŁOWINKOWSKI Kamil 1997-06-11 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 75
KUJAWA Filip 1998-03-25 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 75
57-64. LIS Daniel 1999-08-17 UKS Olesno małopolskie 70
PIETRZAK Antoni 1998-01-27 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 70
POŁOSZCZAŃSKI Dawid 1998-04-24 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 70
WESOŁOWSKI Filip 1998-05-13 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 70
WŁOSZEK Sylwester 1999-07-09 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 70
WIŚNIEWSKI Karol 2000-08-24 KSTS Krosno podkarpackie 70
PIOTROWSKI Mikołaj 1998-05-05 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 70
OGRODNIK Piotr 1998-02-11 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 70


Ilość komentarzy: 13

fokus napisał:
12 Października 2014
IP: 83.12.223.*
bierzesz co chcesz powiem to nieskromnie ! gratulacje bany !!! mistrz. oby tak dalej.

koledzy z Torun napisał:
12 Października 2014
IP: 46.77.124.*
Brawo dla Torunia .

Korfantów napisał:
12 Października 2014
IP: 83.15.146.*
Brawo Siwiec!!!

xyz napisał:
13 Października 2014
IP: 83.4.143.*
Jak niema zaw.rozstawionego to zawsze jest jakies jedno losowanie lepsze i tylko trzeba umiec ta szanse wykorzystac,Siwiec to potrafil zrobic i brawo mu za to Natomiast Bagrowska,ze niewyszla z gr.to niemoge w to poprostu uwierzyc,ale taki jest sport.

do xyz napisał:
13 Października 2014
IP: 83.5.215.*
W co nie możesz uwierzyć?Że medalistki czy czołówka młodziczek nie liczy sie w kadetkach a w juniorkach w ogóle nie istnieje? Np Stachecka nie wygrała żadnego pojedynku na GP a była w 16 przed turniejem.I zapewniam cie że to nie był przypadek.

Siwy napisał:
13 Października 2014
IP: 83.26.146.*
Brawo siwy oby tak dalej zywiec zawsze z toba z waldkiem na czele

do siwego napisał:
13 Października 2014
IP: 77.253.35.*
napisz co ci pomogło a może waldek

zaw napisał:
13 Października 2014
IP: 217.99.116.*
No własnie Stachecka przegrała nawet z pierwszoroczna kadetka, czyzby postep w grze po pobycie w Nadarzynie

Do zaw napisał:
13 Października 2014
IP: 31.61.129.*
W Nadarzynie byla w 16

Do do ZAW napisał:
13 Października 2014
IP: 77.254.252.*
a przed Nadarzynem była w 8

Jjj napisał:
13 Października 2014
IP: 79.190.240.*
Graty Siwy.
Szkoda, że nie czwórka. Widać, że praca z Panem Waldemarem przynosi efekty!

Bywalec napisał:
13 Października 2014
IP: 79.185.141.*
Warunki w Hotelu Leśnym to nieporozumienie za taką cenę. Na maxa można dać 35 zł, ale nie dwa razy tyle. Znowu ktoś coś zakombinował

Spoks napisał:
14 Października 2014
IP: 37.152.18.*
Bravo SIWIEC ,!!!!
Nie trzeba jak widać trenować w wielkim klubie by zrobić wynik ???

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.