...

'Klawisz' rekordzista

Kategoria: Zawodnicy - Amatorzy / 22 Września 2014

Antoni Biedziuk

Wyświetleń: 1849

Komentarzy: 2

Tagi:
Antoni Biedziuk
Koszalin

W miniony piątek w Koszalinie w miejscowym zakładzie karnym po raz kolejny spotkali się najlepsi tenisiści stołowi wśród funkcjonariuszy Służby Więziennej, by walczyć o tytuły mistrzów okręgu koszalińskiego.


REKLAMA Czytaj dalej

Do rywalizacji stawili się pingpongiści reprezentujący sześć jednostek penitencjarnych. Turniej stał na dobrym poziomie, wiele pojedynków było bardzo zaciętych, kończących się dopiero po rozegraniu pięciu setów. W turnieju indywidualnym nie zanotowano większych niespodzianek, a zwycięzcą okazał się Antoni Biedziuk (ZK Szczecinek), który odniósł przekonywujące zwycięstwo nie tracąc w zawodach choćby jednego seta.

Triumfator przy okazji ustanowił niespotykany rekord, gdyż od 25 lat na tym szczeblu rozgrywek, nie przegrał żadnego pojedynku, oddając rywalom tylko kilka pojedynczych setów !!! Kolejne lokaty zajęli: Damian Dudka (ZK Koszalin), Marian Szczukiecki i Zdzisław Orzłowski (obaj ZK Czarne), Zbigniew Starzyński (OZ Dobrowo) oraz Henryk Bieliński (ZK Czarne). Zwycięzca turnieju singlowego wraz ze Zbigniewem Starzyńskim stanął również na najwyższym stopniu podium w grze podwójnej, wyprzedzając pary Marian Szczukiecki-Henryk Bieliński (ZK Czarne) oraz Damian Dudka-Przemysław Osiński (ZK Koszalin). Zawody zakończyło wspólne spotkanie, na którym najlepsi gracze otrzymali dyplomy oraz puchary.


Ilość komentarzy: 2

typowy koń napisał:
22 Września 2014
IP: 92.211.55.*
a ja się pytam gdzie jest Open

KUFFI napisał:
22 Września 2014
IP: 82.160.15.*
CO TAM SŁYCHAĆ TYPOWY KONIU?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.