...

Jakub Załuski i Katarzyna Węgrzyn najlepsi w I WTK juniorów na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 18 Września 2014

Jakub Załuski (KU AZS UE Wrocław) i Katarzyna Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) wygrali I WTK juniorów w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

juniorki:

1. WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 01730 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 70
2. WĘGRZYN Anna 2001-01-09 01729 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 66
3. KASENBERG Magdalena 1997-12-14 02366 UKS DWUNASTKA Wrocław 62
4. BORSZOWSKA Alicja 1999-03-09 01725 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 59
5-6. CIURA Aleksandra 1999-05-09 01726 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 56
MATWISZYN Ewelina 1997-12-15 00252 KS Polkowice 56
7-8. GENDERA Sonia 2002-03-12 00191 KU AZS UE Wrocław 52
MALICHA Natalia 2001-05-05 00988 LZS ORION BRANDA Bukowice 52
9-12. KLIMEK Angelika 2001-01-08 03271 LKTS ZENIT Międzybórz 47
GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 00188 KU AZS UE Wrocław 47
WIERZBICKA Dominika 1998-12-24 02213 UKS ŻAK Gierałtowiec 47
MATWISZYN Natalia 2000-06-02 00253 KS Polkowice 47
13-16. CHMARA Karolina 2002-12-22 02196 UKS ŻAK Gierałtowiec 39
KULIG Patrycja 1998-04-15 MKS NYSA Kłodzko
GOŁUCKA Adrianna 1997-03-31 01228 KTS Jelenia Góra 39
POCHROŃ Magdalena 2003-07-22 00982 LZS ORION BRANDA Bukowice 39
17-20. SYNÓWKA Paulina 2001-09-25 GOKiS Kąty Wrocławskie
GIRULSKA Julia 2002-03-11 00190 KU AZS UE Wrocław 32
BANASIEWICZ Kornelia 1999-12-24 00981 LZS ORION BRANDA Bukowice 32
BUTRYM Sandra 2000-05-31 01273 LZS Włosień 32
21-24. KAPROŃ Martyna 1999-07-22 05240 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 25
MRÓZ Aleksandra 2003-03-17 02205 UKS ŻAK Gierałtowiec 25
PASTUSIAK Paulina 2001-01-26 04424 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław25
MOSIO Nikola 2002-10-16 02204 UKS ŻAK Gierałtowiec 25
25-27. CHRAPKO Oliwia 2001-07-14 04425 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław18
BARCZYCKA Dorota 1997-06-13 02187 UKS ŻAK Gierałtowiec 18



REKLAMA Czytaj dalej



juniorzy:
1. ZAŁUSKI Jakub 1997-05-05 05131 KU AZS UE Wrocław 70
2. BŁASZCZYK Grzegorz 1997-12-29 05118 KU AZS UE Wrocław 66
3. CZAJA Cezary 1997-04-01 05119 KU AZS UE Wrocław 62
4. MAĆKOWSKI Nikodem 1998-06-25 05222 MKS POGOŃ Góra 59
5-6. ŚLIWA Mateusz 1998-07-11 05130 KU AZS UE Wrocław 56
MAKAJEW Maciej 1997-11-02 01867 LZS NYSA Wolbromek 56
7-8. RELISZKA Jakub 1999-03-21 01282 LZS Włosień 52
WITKOWSKI Jakub 2001-09-06 01565 LKS ODRA Głoska 52
9-12. TRAWICKI Daniel 1998-04-27 01275 LZS Włosień 47
SUŁKOWSKI Kamil 1997-07-14 00692 TKS GRANIT Strzelin 47
MAJEWSKI Daniel 1998-01-19 01727 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 47
KOŚCIAK Maciej 1997-03-20 SL SALOS Dzierżoniów
13-16. ŚWIĄTKOWSKI Fabio 1998-10-31 01523 KS KONFEKS Legnica 39
KRZAK Konrad 1998-03-29 02369 UKS DWUNASTKA Wrocław 39
RAKOCZY Daniel 1998-03-10 03758 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 39
CUCH Patryk 1997-06-04 01728 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 39
17-20. KWASZYŃSKI Daniel 1997-02-13 01113 GLKS ORLĘTA Krosnowice 32
SKÓRA Sebastian 1999-01-27 01509 AKS Strzegom 32
RZEPECKI Mateusz 1999-02-10 04414 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław32
RYBKA Sebastian 1997-07-01 01644 UKS SMECZ Milicz 32
21-24. BERESTECKI Krystian 1997-09-13 01508 AKS Strzegom 25
KOZŁOWSKI Krzysztof 1998-04-09 01111 GLKS ORLĘTA Krosnowice 25
KICIŃSKI Maciej 2000-05-06 03763 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 25
WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 01567 LKS ODRA Głoska 25
25-32. KOWALCZYK Kacper 1998-08-02 01116 GLKS ORLĘTA Krosnowice 16
WITKOWSKI Tomasz 2001-09-06 01566 LKS ODRA Głoska 16
KONECKI Marcin 1999-06-21 00683 TKS GRANIT Strzelin 16
GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 00678 TKS GRANIT Strzelin 16
PRYJDA Jan 1999-09-21 05253 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 16
WÓJCIK Łukasz 1997-10-02 03765 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 16
ZAWADA Tomasz 1999-11-17 01645 UKS SMECZ Milicz 16
BŁACHUTA Kacper 2002-04-27 00676 TKS GRANIT Strzelin 16
33-48. DRZYZGA Kamil 2000-04-08 UKS ŻAK Gierałtowiec
KIRYCZYŃSKI Marcin 1998-11-11 02375 UKS DWUNASTKA Wrocław 10
HEŁMECKI Michał 1999-01-23 02371 UKS DWUNASTKA Wrocław 10
KASZUBA Kacper 2000-08-06 04647 MKS NYSA Kłodzko 10
KOPEĆ Tymoteusz 2001-05-25 04651 MKS NYSA Kłodzko 10
JAKUBOWSKI Jacek 2001-06-05 00680 TKS GRANIT Strzelin 10
JADACH Oskar 2002-11-11 03667 LZS SKS Raszówka 10
KRĘCICHWOST Piotr 2000-07-27 01370 ULKS URSUS Złotoryja 10
GLIB Michał 1999-08-12 01364 ULKS URSUS Złotoryja 10
PASZKOWSKI Maciej 1997-01-08 SL SALOS Dzierżoniów
MACIUSZEK Krystian 1997-11-18 SL SALOS Dzierżoniów
BUTRYN Rafał 2002-05-03 02195 UKS ŻAK Gierałtowiec 10
CWENAR Robert 1997-06-10 03767 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10
MACHACZ Marek 2003-10-18 02203 UKS ŻAK Gierałtowiec 10
KLIMEK Damian 1997-06-11 03270 LKTS ZENIT Międzybórz 10
KORKUŚ Bartłomiej 1997-04-21 00684 TKS GRANIT Strzelin 10
49-64. GREGORCZYK Marcin 1997-04-08 03269 LKTS ZENIT Międzybórz 8
PASZKOWSKI Bartosz 1999-12-05 SL SALOS Dzierżoniów
KOPEĆ Michał 2002-12-12 04650 MKS NYSA Kłodzko 8
PISARSKI Wojciech 1998-03-13 01367 ULKS URSUS Złotoryja 8
ZABÓWKA Michał 1999-02-21 04415 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 8
KRAJEWSKI Wiktor 1999-02-05 04654 MKS NYSA Kłodzko 8
KOZARYN Adrian 2002-05-04 00686 TKS GRANIT Strzelin 8
PRZYBYLAK Jakub 1999-03-07 03279 LKTS ZENIT Międzybórz 8
OPALIŃSKI Andrzej 1999-01-02 04656 MKS NYSA Kłodzko 8
ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 03283 LKTS ZENIT Międzybórz 8
KOCIUBA Mikołaj 2007-05-02 06535 KS Polkowice 8
HYŻY Mateusz 1999-02-06 02379 GLKS ORLĘTA Krosnowice 8
KOPEĆ Mateusz 1998-04-24 04652 MKS NYSA Kłodzko 8
PASTYRNAK Maciej 1997-10-08 KS KONFEKS Legnica
MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 03766 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 8
CENTNER Mariusz 2001-10-01 04416 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 8
65-67. KROCZAK Rafał 1998-11-03 01558 LKS ODRA Głoska 6
MACH Oskar 1999-11-27 04418 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 6
SZUBERT Bruno 2000-10-02 04419 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 6


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.