...

Agnieszka Maluszczak, Bartosz Such, Jacek Łukasiewicz, Sławomir Karwatka i Janusz Żukowski wygrali Międzyzdroje Open

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 02 Września 2014

Agnieszka Maluszczak, Bartosz Such, Jacek Łukasiewicz, Sławomir Karwatka i Janusz Żukowski wygrali międzynarodowy turniej tenisa stołowego - Międzyzdroje Open.

klasyfikacje:

OPEN Kobiety:

1. Agnieszka Maluszczak
2. Anna Zielińska
3. Linda Renner
4.Joanna Kiedrowska
5-8.
Sylwia Wandachowicz
Wioleta Witkowska
Ewelina Kaszuba
Agata CiesielskaREKLAMA Czytaj dalejOpen Mężczyźni:
1. Bartosz Such
2. Miroslav Horejsi
3. Jakub Perek
4. Paweł Chmiel
5-8.
Meng Zhen
Piotr Chmiel
Bogusław Koszyk
Jacek Nowokuński
9-16.
Grzegorz Adamiak
Daniel Bąk
Marcin Bąk
Karol Żarski
Kamil Nalepa
Krzysztof Zieliński
Artur Sawoch
Marcin Truszkowski

Kategoria Weterani:

40+:

1. Jacek Łukasiewicz
2. Mirosław Rudka
3. Waldemar Witkowski

50-59:

1. Sławomir Karwatka
2. Mirosław Dobrzański
3. Henryk Dzida
4. Andrzej Witkowski

60-69:
1. Janusz Żukowski
2. Marian Strzałka
3. Jan Nowak
4. Edward Drużba

Gry podwójne weterani:


I kategoria:
1.Sławomir Karwatka/Jacek Łukasiewicz
2 Henryk Dzida/ Andrzej Witkowski
3.Mirosław Rudka/ Adam Kołodziej

II kategoria:
1.Mirosław Dobrzański/ Edward Płuciennik
2.Jan Nowak/Janusz Żukowski
3.Marian Strzałka/ Waldemar Witkowski
4.Marian Lewandowski/Edward Drużba


Ilość komentarzy: 21

Peras napisał:
02 Września 2014
IP: 83.142.182.*
Świetny turniej!!! Bardzo dobra organizacja, brawa dla wandala za sprawne przeprowadzenie zawodów!!! Dobra obsada, wysokie nagrody!!! Suszi gratulacje byłeś bezkonkurencyjny...

ch napisał:
02 Września 2014
IP: 81.190.206.*
wygrał suszi bo mnie nie było:

Grzegorz Kaszub napisał:
03 Września 2014
IP: 91.208.93.*
Organizacja na 5.
Poziom sportowy ok.
Wypłata nagród ok.
Ogólnie super i mam w planach wyjazd w przyszłym roku.
Pozdrawiam organizatorów.
PS.Złośliwe komentarze odnośnie turnieju chyba nie na miejscu.

franc napisał:
03 Września 2014
IP: 81.190.177.*
Bo córeczka zahaczyła kilka dolarów.

Donald napisał:
03 Września 2014
IP: 81.190.177.*
Obsada turnieju kobiet bardzo słaba, ale organizacja za to bardzo dobra. Polecam na przyszłość. Nie widziałem dwóch Romanów z Gorzowa Błaszczaka i Wączka. Dziwne.

do franc napisał:
03 Września 2014
IP: 89.229.76.*
faktycznie naje... tych dolarow za 5-8. widac tu duzy przekret, zglos to do pzts.

joorek napisał:
03 Września 2014
IP: 84.205.8.*
Czemu nikt nie mówi o frekwencji weteranów ? Czemu PZTS już tego nie firmuje ? Totalna porażka, ale organizator solidnie sobie na to przez ostatnie lata zapracował.

trener napisał:
03 Września 2014
IP: 81.190.177.*
Panie Waldku. Serdeczne gratulacje za organizację i nagrody, ale zamiast dziadkom lepiej byłoby zainwestować w dzieci i młodzież. Proszę to przemyśleć.

Jerry napisał:
03 Września 2014
IP: 83.25.112.*
Chyba wypada się zgodzić z trenerem.

Jerry napisał:
03 Września 2014
IP: 83.25.112.*
Z komentarzy uczestników wnioskuję, że turniej ma szansę się zadomowić na dobre w kalendarzu imprez TS. A jeżeli organizacja rzeczywiście taka dobra, to może warto w przyszłości pomyśleć o nadaniu mu rangi World Tour-u? Może PZTS nie będzie rzucał kłód pod nogi?

Karwatka Slawom napisał:
03 Września 2014
IP: 87.175.243.*
...bardzo dobra organizacja turnieju !!!!
Turniej udany !!! Mam nadzieje i zycze tego wszystkim, zeby turniej na stale zagoscil w kalendarzu PZTS. Pochwala...duza pochwala dla Jacka Wandachowicza i Waldka Witkowskiego- Dziekuje,bylo wszystko OK !!!

do trener napisał:
03 Września 2014
IP: 83.21.86.*
pewnie lepiej ich rostrzelać po co powietrze weterani zabieraja

Dziadek do tren napisał:
04 Września 2014
IP: 217.73.182.*
Panie trenerze za niedługo rownież pan będziesz dziadkiem zamiast myślec o wybudowaniu dla weteranow tenisa stolowego osiedla sportowego np nad morzem w górach czy na Mazurach lub w Egipcie myślisz pan o całkowitym ich wyeliminowaniu jest to wielki blad należy tak dzielić fundusze panstwa aby uwzględniać wszystkie grupy wiekowe łącznie z inwalidami poszukiwać strategicznych sponsorów wprowadzać nowatorskie rozwiązania szczęśliwym jest ten kraj w ktorym wszyscy obywatele sa szczęśliwi a nie tylko jednostki i pan turniej przeprowadzony wzorowo nagrody wypłacone brawo. dla Waldemara Witkowskiego i Jacka Wandachowicza

trener do dziad napisał:
04 Września 2014
IP: 81.190.177.*
Drogi Dziadku! Nie miałem na myśli całkowitego wyeliminowania weteranów z uprawiania tenisa stołowego i braku dla nich imprez, ale hierarchia musi być odwrócona. Szanuję Wasze zabiegi i wysiłek, co bardzo pochwalam, ale nie może tak być, że dziadek jedzie na turniej, bo jest tam kasa, a jego podopieczni nie mogą pojechać nawet na turniej wojewódzki, bo brakuje już funduszy. Znam wiele takich przykładów, których tutaj nie wymienię, bo się niektórzy na mnie obrażą. Życzę Panu dużo zdrowia i radości z uprawiania tenisa stołowego, ale olimpijczyków możemy szukać - niestety tylko wśród dzieci i zdolnej młodzieży.

@trener napisał:
04 Września 2014
IP: 80.187.109.*
Odnosze wrazenie ze pospolita zazdrosc cie ogarnia...bo on ma!!!... ja tez chce !!! Weterani maja to? Na co zasluzyli, niech dzisiejszy mlodzik pogra 40,50,60 lat w pingla- tez sobie zasluzy na granie o,, taka WIELKA kase,, poki co? Niech sobie trenuje, a na weteranow niech patrzy z wielka doza szacunku jako zawodnika sportowca i jako starszych ludzi ktorzy maja jeszcze zamilowanie,sile,che ci do propagowania tej swietlicowej dyscypliny. Pozdrawiam

Dziadek do tren napisał:
04 Września 2014
IP: 91.192.0.*
Panie trenerze nasz kraj Polska jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej 99 procent weteranow uprawia tenis stolowy dla zdrowia i za własne pieniądze nieliczne nagrody wygrane w turniejach nie rekompensują nawet zwrotu kosztów pobytu na turniejach a jeszcze trzeba wygrać żeby było lepiej w kraju wszyscy bez wyjątku powinni grać za darmo a gdy staniemy sie potęga gospodarcza możemy nadwyżkę przeznaczać na rozwoj wszystkich dyscyplin sportowych co do szans olimpijskich w tenisie stolowym to możemy liczyć tylko na inwalidów i weteranow ponieważ Chińczycy krótko żyją i proszę sie nie łudzić ze ktokolwiek w Polsce wychowa olimpijczyka przez najbliższe 100 lat pozdrawiam

reds napisał:
04 Września 2014
IP: 195.242.129.*
Oby takich turniejów było jak najwięcej kapitalna sprawa zazdrośnicy precz.Pozdrawiam WALDKA i DZIĘKUJĘ

trener napisał:
04 Września 2014
IP: 81.190.177.*
Dziadku! Tym razem już przesadziłeś. Nie znasz historii olimpijskiej polskiego tenisa stołowego (zgłoś się do dr. R.Kulczyckiego lub dr. Wiesława Pięty to Ci przypomną ilu było polskich tenisistów stołowych na olimpiadzie i kiedy?). Chciałbym abyś doczekał kolejnych startów Polaków na Olimpiadach. Życzę Ci wiele zdrowia.

heniol napisał:
04 Września 2014
IP: 31.1.160.*
Joorek fajnie napisał ... ... cytuje: Czemu nikt nie mówi o frekwencji weteranów . koniec cytatu.
A jak ma byc frekwencja jak ktos / specjalnie ??? / tak układa kalendarz ze w tym samym czasie odbywaja sie 3 wazne zawody weteranów, I GPP Weteranów w Lidzbarku Warm,duzy turniej w Krakowie i wspominane Międzyzdroje. Sam grałem przez ostatnie 2 lata w Międzyzdrojach w turnieju o nazwie Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów, ktore były równiez b. dobrze zorganizowane a nie wiem czemu w tym roku przerodziły sie w taki , lokalny turniej.Szkoda,bo tez chetnie pojechałbym na taki turniej w innym terminie,równiez sporo osób z ktorymi rozmawiałem na sali w Lidzr Warm tez chciało jechac.Pozdrawiam serdecznie Waldka,moze za rok bedzie lepszy termin

Dziadek do tren napisał:
05 Września 2014
IP: 217.73.182.*
Jakieś nieporozumienie interesuje mnie zloty medal olimpijski w tenisie stolowym dla Polaka a nie sam udział gdzie sa limity i wystarczy zmienić obywatelstwo na jakiś kraj egzotyczny a przeciętny Polski zawodnik 1 ligowy będzie olimpijczykiem i to miałem na myśli czyli szansa na złoto dla Polaka w olimpiadzie to jak wygrać w totolotka jest ale jej niema proszę zapytać autorytetety tenisa stolowego w Polsce i na Swecie

Trener do dziad napisał:
05 Września 2014
IP: 81.190.177.*
Szanowny Kolego! Jak sam Pan napisałeś jest jakaś szansa na medal olimpijski (niekoniecznie złoty - zbyt duże wymagania). Może się ktoś w Polsce urodziny, a może już się urodził, co powalczy z Azjatami. Wie Pan jaki oni mają wybór, a jaki Polacy? Ponadto, dyscyplina i samozaparcie, które ce ... e Azjatów jest po ich stronie. Ja ciągle wierzę, że młody Polak pogoni skośnookich. Ale gdzie są warunki treningowe, zaplecze, trenerzy, cała infrastruktura i otoczka wielkiego tenisa stołowego w Polsce. Wobec piłki nożnej. żużla, innych gier zespołowych nie mamy poparcia władz, np. Jasiu Szeguno - srebrny medalista w maratonie na ME musiał zarabiać w Anglii przez trzy lata, by się przygotować do tej ważnej imprezy. Dzieci nie pójdą do pracy.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.