...

Znamy zwycięzców VI memoriału Andrzeja Wiśniowskiego

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 25 Sierpnia 2014

Bartosz Sobel, Sandra Hetnał, Grzegorz Pieronek, Wiesław Stasica, Andrzej Sekyra, Błażej Cioch i Kamil Michalik wygrali VI memoriał Andrzeja Wiśniowskiego w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Szkoły Podstawowe:
1 m –Sobel Bartosz , 2 m – Radło Szymon , 3 m- Dziuba Patryk, 4 m –Dadak Mateusz, 5 - 6 m –Królikowska Katarzyna ,Wiecheć Adrian, 7 – 8 Turowski Kacper, Rułka Filip. 9 – 12 Białoń Artur, Bogacz Wojciech, Arast Bartłomiej, Kośkiewicz  Bartłomiej, 13 – 16-Królikowski Wiktor, Potempa Roksana, Gajewska Natalia, Piekarczyk Michał,17 – 24 –Ostrowski Jakub, Słowik Marcin, Rus Maksymilian, Wosko Karol, Sztwiertnia Ilona, Kośkiewicz Hubert.



REKLAMA Czytaj dalej



Szkoły Gimnazjalne- 1m – Hetnał Sandra, 2m – Dziembała Dawid, 3 m –Dadak Mateusz, 4 m –Dziuba Patryk, 5 – 6 –Radło Szymon, Bogacz Wojciech, 7 – 8 -  Królikowska Katarzyna, Sobel Bartosz, 9 -12 – Białoń Artur, Piekarczyk Michał, Papała Jakub, Tomiczek Jakub, 13 – 16 –Kośkiewicz Hubert, Gajewska Natalia, Królikowski Wiktor, Kośkiewicz  Bartek, 17 – 24 Kopeć Adam, Wosko Karol Turecki Kacper, Rułka Filip, Ostrowski Jakub, Słowik Marcin , Rus, Maksymilian.

Kobiety – Open- 1m –Hetnał Sandra, 2 m Kopeć Justyna , 3m – Królikowska Katarzyna, 4 m –Potempa Roksana, 5 m Sztwiertnia Ilona, 6 m – Gajewska Natalia, 7 m Wcisło Jolanta.

Kategoria Niepełnosprawni  gr. VI – VIII, 1m – Pieronek Grzegorz, 2 m- Mika Tomasz, 3 m – Brak Sławomir, 4 m – Kopeć Adam, 5 m – Jakubiec Andrzej.

Niepełnosprawni  gr. IX – X , 1 m – Stasica Wiesław , 2 , m- Ścigany Dariusz, 3 m –Ćwik Roman, 4 m – Mały- Wieczorek Klaudiusz, 5 m –Maślanka Włódzimierz.

Kat. Weterani, 1 m –Sekyra Andrzej, 2 m –Ćwik Roman, 3 ,m- Stasica Wiesław, 4 m –Sanetra Andrzej, 5 m. Czyż Karol, 6m – Pietrzyk Andrzej, 7 m – Chojnacki Jerzy, 8 m –Bednarz Jan , 9 m –Hajdusianek Stanisław, 10m –Banasik Zbigniew, 11 m –Wisiński, 12 – Paszek Władysław, 13.- Madej Tomasz, 14 m –Zuziak  Wojciech, 15 m –Szatanik Tadeusz, 16 m –Pastor  Józef, 17 – 24 –Richta Marian, Maślanka Włodzimierz, Pustówka  Andrzej, Gruszecki Adam.

Kat. Amator.  -1m –Cioch Błażej, 2 m – Gąsiorski Paweł, 3 m –Wójcik Rafał, 4 m –Balawajder Jacek, 5 -– 6 – Kaczorek Marek, Chybiński Marek, 7 – 8 – Kleszcz Krzesimir, Glanowski Jakub, 9 – 12 – Staniczek Adam, Bielewicz Krzysztof, Zięty Krzysztof, Dziembała Dominik, 13 – 16 – Sanetra Andrzej, Dziewoński marian,  Janusz, Motyka Krzysztof, Czul Mateusz, 17 – 24 Krutak Ireneusz, Glanowski Waldemar, Lorc Mateusz, Serwata Rafał, Śliwka Zdzisław, Rus Bogdan, Szczęsnowicz  Stanisław,Dziedzic Janusz,   25 – 32- Tokarski Jerzy , Kleszcz Zdzisław , Kołaczyk Adam, Cader Krzysztof. Czart Tomasz, Lach  Marek, Pastor Zenon , Wisiński Eugeniusz. 33 – 48 Gawęda Grzegorz,  Wielgat Ryszard , Gajewski Adam, Winnicki Mateusz,  Kuraś Daniel, Pytlarz Andrzej , Maślanka Eugeniusz , Gruszecki Adam.

Kat. Open – 1 m -  Michalik Kamil , 2 m – Kwodawski Bartosz ,3 m -  Kądziela Marek ,4 m - Gąsiorski Paweł, 5 – 6 –Balawajder Jacek , Cioch Błażej, 7 – 8 – Kupczak Adam , Wójcik Rafał , 9 – 12 Chybiński Marek , Siwiec Michał , Kleszcz Krzesimir, Łodziana Maciej , 13 – 16 – Motyka Krzysztof , Kaczorek Marek , Rus Bogdan , Czul Mateusz, 17 – 24 – Lach Marek, Serwata Rafał , Sanetra Andrzej , Gajewski Adam , Staniczek Adam , Śliwka Zdzisław  Caputa Michał , Dziedzic Janusz, 25 – 32 – Kleszcz Zdzisław , Zyzak Zbigniew , Skyra Andrzej , Winnicki Mateusz , Cader Krzysztof , Szczęsnowicz Stanisław, Zięty Krzysztof, Bielewicz Krzysztof , 33 – 48 – Krutak Ireneusz , Gawęda Grzegorz , Wielgaat Ryszard , Tokarski Jerzy , Dziewoński Marian , Czart Tomasz , Pastor Zenon , Madej Tomasz , Maślanka Włodzimierz, Gruszecki Adam , Sorek Tomasz , Gancarczyk Krzysztof, Rułka Filip , Słówik Marcin , Ostrowski Jakub.
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.