...

Michał Kuźbiński, Ewelina Kaszuba, Szymon Wieromiejczyk i Roman Leśnicki najlepsi w Gorzowie Wlkp.

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 25 Sierpnia 2014

Michał Kuźbiński (Gorzovia Gorzów Wlkp.), Ewelina Kaszuba (Gorzovia Gorzów Wlkp.), Szymon Wieromiejczyk (Gorzovia Gorzów Wlkp.) i Roman Leśnicki (TTC EASTSIDE Berlin) wygrali XII Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego pn. "Europa bez granic".

klasyfikacje:

młodzicy:

1    Kuźbiński    Michał    Gorzovia Gorzów Wlkp.
2    Żelengowski    Mateusz    Jofrakuda Świebodzin
3    Libelt     Julia    Gorzovia Gorzów Wlkp.
4    Izdebski    Piotr    Unia Lubiszyn Tarnów
5    Zawadzki    Konrad    Gorzovia Gorzów Wlkp.



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1    Kaszuba    Ewelina    Gorzovia Gorzów Wlkp.
2    Łebek    Marcel    Unia Lubiszyn Tarnów
3    Cisakowski    Aleksander    Gorzovia Gorzów Wlkp.
4    Skórzewska    Natalia    Gorzovia Gorzów Wlkp.
5    Cisakowski    Filip    Gorzovia Gorzów Wlkp.
6    Śnieg    Dawid    Gorzovia Gorzów Wlkp.
7    Malewicz    Paulina    Unia Lubiszyn Tarnów
8    Kuźbiński    Michał    Gorzovia Gorzów Wlkp.
9    Kiełbasa    Wojciech    Gorzovia Gorzów Wlkp.
10    Pagacz    Patryk    Gorzovia Gorzów Wlkp.
11    Łukieńczuk    Bartłomiej    Unia Lubiszyn Tarnów
12    Woźniak    Szymon    Gorzovia Gorzów Wlkp.
13    Zawadzki    Konrad    Gorzovia Gorzów Wlkp.
14    Tokarski     Adam    Gorzovia Gorzów Wlkp.

juniorzy:

1    Wieromiejczyk    Szymon    Gorzovia Gorzów Wlkp.
2    Malewicz    Kacper    Unia Lubiszyn Tarnów
3    Kaszuba    Ewelina    Gorzovia Gorzów Wlkp.
4    Łebek    Alicja    Unia Lubiszyn Tarnów
5    Cisakowski    Aleksander    Gorzovia Gorzów Wlkp.
6    Łebek    Marcel    Unia Lubiszyn Tarnów
7    Cisakowski    Filip    Gorzovia Gorzów Wlkp
8    Skórzewska    Natalia    Gorzovia Gorzów Wlkp.
9    Łukieńczuk    Bartłomiej    Unia Lubiszyn Tarnów
10    Śnieg    Dawid    Gorzovia Gorzów Wlkp.
11    Kozłowska    Aleksandra    Gorzovia Gorzów Wlkp.
12    Malewicz    Paulina    Unia Lubiszyn Tarnów

seniorzy:
1    Leśnicki    Roman    TTC EASTSIDE Berlin
2    Wieromiejczyk    Szymon    Gorzovia Gorzów Wlkp.
3    Wączek     Roman    TTC Frankfurt n/O
4    Gumula    Renata    Orion Branda Bukowice
5    Welke     Daniel    PTS Trzemeszno
6    Zawadzki    Marcin    Spójnuia Ośno Lubuskie
7    Malewicz    Kacoer    Unia Lubiszyn Tarnów
8    Wdowiak    Michał    Pełcz Górki Noteckie
9-12    Lubik    Tomasz    Gorzovia Gorzów Wlkp.
    Maluszczak     Agnieszka    Gorzovia Gorzów Wlkp.
    Rudomina    Kamil    Spójnia Ośno Lubuskie
    Sawoch    Artur    ATS Stargard Szczeciński
13-16    Błaszczak    Roman    Gorzovia Gorzów Wlkp.
    Cisakowski    Aleksander    Gorzovia Gorzów Wlkp.
    Łebek     Martyna    Unia Lubiszyn Tarnów
    Startek    Stela    Unia Lubiszyn Tarnów
17-24    Cisakowski    Filip    Gorzovia Gorzów Wlkp.
    Czarniawski    Piotr    Gorzovia Gorzów Wlkp.
    Jankowski    Marcin    Champion Police
    Kaczmarek    Piotr    Gorzovia Gorzów Wlkp.
    Kaszuba    Ewelina    Gorzovia Gorzów Wlkp.
    Kosiorowski    Mateusz    Witniczanin Witnica
    Marcinkiewicz    Krzysztof    Gorzovia Gorzów Wlkp.
    Wdowiak    Dominik    Pełcz Górki Noteckie
25-32    Chojnacki     Rafał    Gorzovia Gorzów Wlkp.
    Jachimowski    Arkadiusz    Unia Lubiszyn Tarnów
    Kaszuba    Grzegorz    SB Stal Sulęcin
    Kuderska    Weronika    Witniczanin Witnica
    Maćkała    Dariusz    GZSN Start Gorzów Wlkp.
    Stadnik     Maciej    Champion Police
    Walczak    Zbigniew    Niestowarzyszony Poznań
    Zawadzki    Robert    GZSN Start Gorzów Wlkp.
33-36    Derkacz    Grzegorz    SB Stal Sulęcin
    Kosiorowski    Adrian    WitniczaninWitnica
    Sowała    Jarosław    Gorzovia Gorzów Wlkp.
    Zakaszewski    Mariusz    Witniczanin Witnica
 


Ilość komentarzy: 1

mirek napisał:
25 Sierpnia 2014
IP: 89.228.142.*
Z Niemiec tylko był Wączek i Leśnicki?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.