...

Zmarł Dariusz Żelazny

Kategoria: Zawodnicy - Pozostałe / 30 Lipca 2014

Dariusz Żelazny

Wyświetleń: 3854

Komentarzy: 2

Tagi:
śmierć
Dariusz Żelazny

W dniu dzisiejszym odszedł od nas nagle, niespodziewanie nasz kolega - Darek Żelazny. Trudno uwierzyć, ale niestety to prawda, nie ma go już wśród nas. W kilku słowach nie da się go opisać.

Przede wszystkim był serdecznym, życzliwym człowiekiem i wzorowym wychowawcą młodzieży. Był jednym z nas, członkiem wielkiej tenisowej rodziny. Można śmiało go nazwać ewenementem na skalę krajową. Pomimo, że nigdy nie grał w tenisa stołowego i nie miał przygotowania merytorycznego - jako opiekun sekcji tenisa stołowego ULKS Żółtnica odniósł wraz ze swoimi wychowankami tyle sukcesów (włącznie z medalami mistrzostw Polski), że wiele dużych klubów mogłoby mu pozazdrościć. Tenisowi, a zwłaszcza młodzieży poświęcił całe swoje życie. Wszystkich swoich podopiecznych traktował jak własne dzieci, które odpłacały mu tym samym. Przed sobą miał tyle planów, w przyszłym miesiącu mieliśmy jechać na kolejne zgrupowanie...

Żegnaj Darku, zawsze pozostaniesz w naszej pamięciREKLAMA Czytaj dalejAntoni Biedziuk


Ilość komentarzy: 2

Miastko napisał:
01 Sierpnia 2014
IP: 46.215.118.*
Trudno w to uwierzyć. To niemożliwe ... Wielki żal i smutek. Świetny wychowawca i trener. Wielkie serce dla dzieci. Mieliśmy jeszcze razem wyjechać na superligę do Lęborka. Niezdążyliśmy przed ... Panem Bogiem.

zzzz napisał:
01 Sierpnia 2014
IP: 217.172.255.*
Najgorsze jest to ze tacy swietni ludzie odchodza.No coz taka decyzja tego na gorze.Szkoda tylko ze uciekaja ludzie ,ktorzy swietnie sie przykladali do pracy z mlodzieza.Zegnamy wszyscy sympatycy tej dyscypliny pana Darka.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.